emily w paryżu

 • Lily Collins zdradza, co zobaczymy w 4. sezonie 'Emily w Paryżu'? 'Czeka nas więcej zabawy'

  Lily Collins zdradza, co zobaczymy w 4. sezonie "Emily w Paryżu"? "Czeka nas więcej zabawy"

  Finał trzeciego sezonu "Emily w Paryżu" przybrał dość nieoczekiwany bieg, komplikując losy bohaterów bardziej niż kiedykolwiek. Fani produkcji przebierają nóżkami na myśl o kontynuacji serii, którą Netflix zapowiada od miesięcy. Odtwórczyni tytułowej roli, Lily Collins, zdradziła, czego można się spodziewać w nowych odcinkach.

  Roksana Pamuła
 • 'Emily w Paryżu 3'. Widzowie wypatrzyli gigantyczną wpadkę. Pytają: czy to lustro?

  "Emily w Paryżu 3". Widzowie wypatrzyli gigantyczną wpadkę. Pytają: czy to lustro?

  Jedna ze scen z trzeciego sezonu "Emily w Paryżu" wprowadziła widzów w sporą konsternację. Kiedy główna bohaterka wychodzi na balkon w mieszkaniu swojej szefowej, widać, jak w kilka sekund jedna z najsłynniejszych budowli świata w niewytłumaczalny sposób zmienia lokalizację. "Dobrze, że nie tylko ja to zauważyłam", "Puszczałam to kilka razy, żeby zrozumieć", "To nie okno" - komentują zaintrygowani fani.

  Justyna Bryczkowska
 • Autorka kostiumów 'Emily w Paryżu': Młode dziewczyny oszczędzają pieniądze, by kupić taką torebkę, jaką ma Emily

  Autorka kostiumów "Emily w Paryżu": Młode dziewczyny oszczędzają pieniądze, by kupić taką torebkę, jaką ma Emily

  - Przedstawiciele marek, z którymi współpracowaliśmy, mówią nam, że bardzo młode dziewczyny przychodzą do sklepów i mówią, że oszczędzały pieniądze, żeby kupić sobie torebkę, jaką nosi Emily. Zawsze staram się pokazać w serialu torebki zarówno drogich, jak i bardziej przystępnych marek. Chcę, żeby wszystkie młode kobiety, które identyfikują się z Emily i kochają ten serial, mogły sobie pozwolić na odrobinę przyjemności i luksusu. To taka moja prywatna zasada - opowiada Marylin Fitoussi, która odpowiedzialna jest za najbardziej charakterystyczny element serialu "Emily w Paryżu", czyli estetycznie wybujałe kostiumy.

  Justyna Bryczkowska
 • 'Emily w Paryżu' - sezon 3 już dostępny. Kiedy kolejna część popularnej serii? Sprawdzamy
 • Twórca 'Emily w Paryżu': Moda w tym sezonie na pewno jest przerysowana, ale w cudowny sposób [WYWIAD]

  Twórca "Emily w Paryżu": Moda w tym sezonie na pewno jest przerysowana, ale w cudowny sposób [WYWIAD]

  - Projekty Marylin Fitoussi zawsze mnie zachwycają. Trudno mi wybrać jeden ulubiony. Najbardziej imponuje mi to, że razem ze swoim zespołem jest w stanie tak szybko stworzyć kostiumy do wszystkich odcinków i dla wszystkich bohaterów. Garderoba Emily, Sylvie, Mindy po prostu rzuca na kolana. Jakiś czas temu zdecydowaliśmy, że nie będziemy trzymać się rzeczywistości, jeśli chodzi o to, co noszą Mindy i Emily. Moda w tym sezonie na pewno jest przerysowana, ale w cudowny sposób - opowiada twórca serialu "Emily w Paryżu" Darren Star. Bo nie ma co ukrywać, kostiumy postaci są ewidentnie jedną z najbardziej wyróżniających produkcję elementów. Można nawet rzec, że chwilami są tak absurdalne, że aż w tym pociągające.

  Justyna Bryczkowska
 • Czy będzie czwarty sezon 'Emily w Paryżu'? Widzowie już się niepokoją, co dalej

  Czy będzie czwarty sezon "Emily w Paryżu"? Widzowie już się niepokoją, co dalej

  Ledwie Netflix pokazał trzeci sezon "Emily w Paryżu" z Lily Collins w roli głównej, widzowie już się zastanawiają czy i kiedy zobaczą czwarty. Zgodnie z zapowiedzią aktorki, trzecia seria skończyła się gigantycznym cliffhangerem i trudno sobie wyobrazić, że twórcy nie opowiedzą, co stało się później.

  Justyna Bryczkowska
 • Trzeci sezon 'Emily w Paryżu'. Lily Collins: Będziecie żałować, że nie ma jeszcze czwartej serii
 • Netflix. Grudzień 2022 to 'Glass Onion' z Danielem Craigiem, nowy 'Wiedźmin' i nie tylko
 • 'Emily w Paryżu'. Sezon 3. startuje w grudniu, są pierwsze szczegóły
 • ''Emily w Paryżu. Sezon 3'': czy należy spodziewać się kontynuacji serialu Netfliksa?

  ''Emily w Paryżu. Sezon 3'': czy należy spodziewać się kontynuacji serialu Netfliksa?

  Zaledwie 22 grudnia 2021 roku miała miejsce premiera drugiej serii serialu ''Emily w Paryżu'', a już pojawiają się pytania o ''Emily w Paryżu. Sezon 3''. Nic dziwnego, twórcy zadbali o to, by sezon drugi zakończył się kilkoma cliffhangerami. Nierozwiązane wątki zdają się sugerować, że nie powiedziano jeszcze ostatniego słowa. Czy zatem można spodziewać się kolejnego, trzeciego już sezonu ''Emily w Paryżu''?

  KatK