Seriale

 • Netflix na Dzień Dziecka. Jak skonfigurować bezpieczne konto dla dziecka?

  Netflix na Dzień Dziecka. Jak skonfigurować bezpieczne konto dla dziecka?

  Z okazji Dnia Dziecka Netlix przygotował całą listę produkcji, które cała rodzina może oglądać razem. To nie tylko serial "Angry Birds", "My Little Pony" czy "Zwierzęce zagadki". Platforma przypomina także o tym, że rodzice mają możliwość założenia osobnego konta dla dziecka, które będzie dostosowane do jego wieku i upodobań.

  inf. prasowa, opracowała Justyna Bryczkowska
 • 'Królowa' z Sewerynem, nowe 'Peaky Blinders' i 'The Umbrella Academy'. Netflix ma mocne premiery na czerwiec 2022

  "Królowa" z Sewerynem, nowe "Peaky Blinders" i "The Umbrella Academy". Netflix ma mocne premiery na czerwiec 2022

  Netflix przygotował pokaźną listę premier na czerwiec 2022. Widzowie będą mogli m.in. zobaczyć trzeci sezon nominowanego do nagrody Emmy serialu "The Umbrella Academy", koreańską odsłonę popularnego "Domu z papieru" czy szósty sezon "Peaky Blinders". Do tego dochodzi mocna propozycja z Polski: serial "Królowa" z Andrzejem Sewerynem, Marią Peszek i Julią Chętnicką w rolach głównych.

  Justyna Bryczkowska
 • ABBA wyruszyła w koncertową podróż w Londynie. Awatary śpiewają z nut

  ABBA wyruszyła w koncertową podróż w Londynie. Awatary śpiewają z nut

  ABBA - Agnetha, Björn, Benny i Anni-Frid - wracają z rewolucyjnym koncertem, w którego ramach występują jako cyfrowe awatary w wybudowanej specjalnie na potrzeby wydarzenia ABBA Arenie. Hala znajduje się w Queen Elizabeth Olympic Park w Londynie i jest w stanie pomieścić 3000 widzów. Po pierwszych koncertach widzowie są zachwyceni.

  Maja Piskadło
 • Netflix reaguje na masakrę w Teksasie. Ostrzeżenia przed premierą 'Stranger Things'

  Netflix reaguje na masakrę w Teksasie. Ostrzeżenia przed premierą "Stranger Things"

  Netflix reaguje na tragiczne wydarzenia w teksańskiej szkole podstawowej. Przed zaplanowaną na 27 maja premierą nowego sezonu "Stranger Things" platforma dodała ostrzeżenia o scenach, które w świetle maskary mogą być szczególnie trudne i bolesne do oglądania. "Nakręciliśmy te sceny ponad rok temu" - przypominają twórcy.

  Justyna Bryczkowska
 • Kraków. Premiera 'Stranger Things' poprzedzona spektakularnym widowiskiem na Wawelu [ZDJĘCIA]
 • 'Stranger Things' miało uratować Netfliksa. Taka presja pogrążyła niejeden serial, ale nie ten

  "Stranger Things" miało uratować Netfliksa. Taka presja pogrążyła niejeden serial, ale nie ten

  Po trudnej dla Netfliksa wiośnie "Stranger Things" przychodzi platformie na ratunek. Urosły nie tylko dzieciaki z ekipy: czwarty sezon rozrósł się do kinowych standardów. Bracia Duffer dorzucili do pieca zarówno pod względem realizacyjnym, jak i fabularnym. Choć byłam nieco sceptycznie nastawiona, wkręciłam się w niego niemiłosiernie i głęboko ubolewam, że muszę czekać na finałowe odcinki. Ten sezon to nie tylko fajna zabawa, widać też, że Dufferowie wszystko to sobie dokładnie przemyśleli już dawno temu i robi to na mnie przyjemne wrażenie.

  Justyna Bryczkowska
 • Owsiannikowa protestowała w putinowskiej telewizji, teraz dostała nagrodę im. Havla. 'Zniewaga'

  Owsiannikowa protestowała w putinowskiej telewizji, teraz dostała nagrodę im. Havla. "Zniewaga"

  Rosyjska dziennikarka Marina Owsiannikowa otrzymała w Oslo pokojową nagrodę im. Vaclava Havla, zmarłego w 2011 r. byłego prezydenta Czech. W marcu na antenie prokremlowskiej telewizji pokazała antywojenny baner. Nagrodzenie jej skrytykowali ukraińscy dziennikarze, którzy podkreślają, że przez lata była propagandystką Władimira Putina. "Havel przewraca się w grobie, to zniewaga jego imienia" - napisał na Twitterze jeden z nich.

  Karolina Mianecka
 • Ricky Gervais w ogniu krytyki za żarty z osób trans. 'Netflix odmawia egzekwowania własnej polityki'
 • Canal+ łączy siły z BBC. Niebawem w Polsce duża dawka brytyjskiej telewizji

  Canal+ łączy siły z BBC. Niebawem w Polsce duża dawka brytyjskiej telewizji

  Treści BBC Player już w nadchodzącym miesiącu będą dostępne na platformie streamingowej Canal+. W ramach kontynuacji wieloletniej współpracy serwisów, użytkownicy w Polsce zasmakują brytyjskiej telewizji - od komediowego "'Allo 'Allo!" po polityczne dokumenty czy "Top Gear" dla fanów motoryzacji. Na start w bilbiotece pojawi się około 1000 godzin rozrywki.

  Marta Wolf
 • 'Królowa' z Andrzejem Sewerynem jako drag queen. Aktor uważa, że to jego rola życia

  "Królowa" z Andrzejem Sewerynem jako drag queen. Aktor uważa, że to jego rola życia

  Netflix już niedługo pokaże najnowszy polski serial. "Królowa" to długo wyczekiwana produkcja w reżyserii Łukasza Kośmickiego. Główne role zagrali Andrzej Seweryn, Maria Peszek oraz Julia Chętnicka. To opowieść o Sylwestrze, który po 30 latach spędzonych w Paryżu, gdzie nocami występował jako drag queen, wraca do Polski, by poznać swoją córkę i wnuczkę.

  Justyna Bryczkowska