Seriale

 • Hanna Bakuła o serialu "Osiecka": Popławska nie jest najlepsza do roli Agnieszki

  Hanna Bakuła o serialu "Osiecka": Popławska nie jest najlepsza do roli Agnieszki

  Hanna Bakuła przez 17 lat przyjaźniła się z Agnieszką Osiecką. Z dużą uwagą śledzi serial TVP poświęcony poetce i ma do niego liczne zastrzeżenia. W wywiadach zwraca uwagę, że scenarzyści nic nie wiedzieli o życiu artystki i nie zadali sobie nawet trudu, by porozmawiać z ludźmi, którzy ją znali. Nie jest też szczególnie urzeczona rolą Magdaleny Popławskiej, bo ta jej zdaniem wygląda zbyt poważnie, by oddać cały urok poetki.

  oprac. Justyna Bryczkowska
 • Netflix ogłosił, że "Wiedźmin" stracił tytuł najpopularniejszego serialu w historii. "Bridgertonowie" górą

  Netflix ogłosił, że "Wiedźmin" stracił tytuł najpopularniejszego serialu w historii. "Bridgertonowie" górą

  Pod koniec grudnia ubiegłego roku, kiedy zadebiutowali "Bridgertonowie", mało kto się spodziewał, że serial zrobi aż taką furorę w serwisie. Produkcja cieszy się niesłabnącą popularnością, dzięki czemu Netflix mógł się pochwalić najnowszymi statystykami. Jak poinformował streamingowy gigant, "Bridgertonowie" pobili "Wiedźmina" w walce o miano najczęściej oglądanego serialu.

  oprac. Maja Piskadło, oprac. Justyna Bryczkowska
 • Seriale Netflix 2021: co ciekawego pojawi się na platformie w tym roku?

  Seriale Netflix 2021: co ciekawego pojawi się na platformie w tym roku?

  Seriale Netflixa 2021 zapowiadają się wyjątkowo interesująco. Już za niedługo na platformie pojawi się "Sky Rojo'', nowy serial twórców "Domu z papieru'' - czy może liczyć na równie dużą popularność? Jakie jeszcze nowości planuje na ten rok streamingowy gigant?

  Małgorzata Wołoszyn, syl