Seriale

 • Jak wygląda Polska z lotu ptaka?

  Jak wygląda Polska z lotu ptaka?

  Któż z nas nie lubi usiąść przy oknie w samolocie i popatrzeć z góry na mijane miasteczka, rzeki czy wsie? Zwykle mamy wtedy dwa pragnienia - by samolot leciał wolno i jak najniżej, a także by ktoś opowiadał nam o tym, co w danej chwili widzimy - jak nazywa się ta rzeczka, co to za miasteczko i jakie są z nim związane ciekawe historie, czy mieszkał tu ktoś znany? I właśnie tak wygląda seria dokumentalnych programów "Polska z góry" w Planete+ i CANAL+ online.

  Materiał promocyjny
 • Netflix. Jest zapowiedź 3. sezonu "You". Premiera już w październiku

  Netflix. Jest zapowiedź 3. sezonu "You". Premiera już w październiku

  Joe Goldberg, czyli psychopatyczny prześladowca i bohater wciągającego thrilleru "You" powraca na ekrany. W sieci pojawiła się zapowiedź nowego sezonu, z której dowiadujemy się o dacie udostępnienia nowych odcinków produkcji, a także o tym, jakie imię dostanie dziecko Joego i Love.

  oprac. Joanna Szwalikowska
 • Podróż przez smaki świata bez wychodzenia z domu

  Podróż przez smaki świata bez wychodzenia z domu

  A gdyby tak móc się przenieść, chociaż na chwilę do tętniącego życiem Wietnamu i spróbować najlepszego ulicznego jedzenia? Zaraz potem dostać na stół prawdziwą paellę skąpaną w hiszpańskim słońcu lub najbardziej wykwintne sery Francji? CANAL+ KUCHNIA i CANAL+ online zapraszają widzów w kulinarną podróż po całym świecie. Poznacie egzotyczne smaki Azji, śródziemnomorskie dania i nieoczywiste tradycje z odległych zakątków ziemi. Po drodze niejednokrotnie okaże się, że kuchnia to tylko pretekst do dyskusji na temat historii, polityki i realiów życia w tych krajach.

  Materiał promocyjny
 • Netflix wreszcie to robi! Amerykański "The Office" będzie dostępny dla polskich widzów
 • Zatoka Sztuki. Fala pozwów po filmie Latkowskiego w TVP. Części z nich nie da się doręczyć
 • Sprawdzili, ile zarabiają aktorzy "Stranger Things". Winona Ryder dostaje naprawdę porządne pieniądze za odcinek
 • Ed Asner nie żyje. Weteran TV, rekordzista Emmy, miał 91 lat
 • Kim są ci, którzy sterują międzynarodowym ruchem antyszczepionkowym i dlaczego to robią?
 • Nowa wersja serialu "Doogie Howser". Jest pierwszy zwiastun "Doogie Kamealoha, M.D."
 • KRRiT ciągle nie podjęła decyzji o koncesji dla TVN24. Rząd zmienia taktykę

  KRRiT ciągle nie podjęła decyzji o koncesji dla TVN24. Rząd zmienia taktykę

  Kolejne posiedzenie Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji nie przyniosło rozwiązania w sprawie przedłużenia koncesji dla TVN24. Nie udało się uzyskać potrzebnej większości głosów, choć wiadomo, że trzy osoby są przeciw prolongacie. Tymczasem przedstawiciele obozu rządzącego zmieniają ton wypowiedzi o ustawie "lex TVN", sam premier skorzystał z okazji, by podkreślić, jak ważne są amerykańskie inwestycje w Polsce.

  aj