Seriale

 • Co z Samanthą z "Seksu w wielkim mieście"? Producent "I tak po prostu" zabrał głos

  Co z Samanthą z "Seksu w wielkim mieście"? Producent "I tak po prostu" zabrał głos

  W obsadzie "I tak po prostu", czyli kontynuacji "Seksu w wilkim mieście", powróci wiele znajomych twarzy. Zabraknie Kim Cattrall, grającej jedną z czterech głównych postaci, czyli Samanthę. Showrunner i producent dziesięsioodcinkowego serialu HBO Max Michael Patrick King postanowił ukrócić domysły na temat tego, co się stało z bohaterką.

  oprac. Marta Korycka
 • Amerykańska polityka jest jak serial. Życie samo napisało te scenariusze

  Amerykańska polityka jest jak serial. Życie samo napisało te scenariusze

  Romanse, przekręty, porwania, ryzykowanie życiem - wydarzenia kilku ostatnich dekad w polityce USA dostarczyły filmowcom, twórcom seriali czy książek mnóstwo fabularnych pomysłów. Sprawdźcie, czy znacie już tytuły z amerykańską polityką w tle, które wam proponujemy.

  mpi
 • Russell Crowe zazwyczaj gra dobrych kolesi. Tym razem zmienia się w nieobliczalnego psychopatę

  Russell Crowe zazwyczaj gra dobrych kolesi. Tym razem zmienia się w nieobliczalnego psychopatę

  Russell Crowe przyzwyczaił widzów do tego, że wciela się w bohaterów godnych podziwu. Wystarczy przypomnieć, że pierwszą nominację do Oscara dostał za rolę naukowca ujawniającego oszustwa koncernu tytoniowego w dreszczowcu "Informator", a pierwszą statuetkę od Amerykańskiej Akademii Filmowej przyznano mu za występ w epickim filmie Ridleya Scotta "Gladiator", gdzie wcielał się w do bólu uczciwego, wiernego i sprawiedliwego Maximusa Decimusa Meridiusa. Tymczasem w "Nieobliczalnym" niepokojąco dobrze gra faceta, którego nikt nie chce spotkać na swojej drodze.

  oprac. Justyna Bryczkowska