leonardo di caprio

 • Pięć najlepszych ról Leonardo DiCaprio. Jacka z 'Titanica' tam nie znajdziesz

  Pięć najlepszych ról Leonardo DiCaprio. Jacka z "Titanica" tam nie znajdziesz

  Leonardo DiCaprio bez wątpienia jest jednym z najznakomitszych aktorów na świecie. Choć przez długi czas dla wielu był tylko Jackiem z kultowego "Titanica", to nie dał się zaszufladkować i dziś może pochwalić się pokaźnym i różnorodnym dorobkiem artystycznym. Oto ranking top 5 najlepszych ról w jego karierze.

  Roksana Pamuła
 • Ten film z Leonardo DiCaprio od lat 90. jest zakazany w USA. Bał się, że zrujnuje mu karierę

  Ten film z Leonardo DiCaprio od lat 90. jest zakazany w USA. Bał się, że zrujnuje mu karierę

  W 1995 roku Leonardo DiCaprio i Tobey Maguire, już wtedy cieszący się rozpoznawalnością, spotkali się na planie "Don's Plum". Nie była to pierwsza produkcja z ich wspólnym udziałem i nie ostatnia. Mimo to niewielu fanów słyszało o filmie. Choć od zakończenia zdjęć minęło 27 lat, widzowie z Ameryki Północnej nigdy go nie zobaczyli. Dlaczego?

  Magdalena Polska
 • Brad Pitt, Leonardo Di Caprio i Quentin Tarantino w Cannes. Przed premierą wszyscy patrzyli właśnie na nich

  Brad Pitt, Leonardo Di Caprio i Quentin Tarantino w Cannes. Przed premierą wszyscy patrzyli właśnie na nich

  Na Festiwalu Filmowym w Cannes premierę miał najnowszy film Quentina Tarantino "Once Upon a Time in Hollywood". Ten spodobał się widowni tak bardzo, że owacja na stojąco trwała aż sześć minut. Nie dziwi nas też, że fotoreporterzy pilnie śledzili każdy każdy ruch obsady na czerwonym dywanie. Taka ekipa to prawdziwy ewenement - Brad Pitt, Leonardo Di Caprio czy Quentin Tarantino i Margot Robbie jeszcze przed projekcją filmu dali całemu światu jego przedsmak samą swoją obecnością.

  jab
 • Leonardo DiCaprio wyprodukował film o polskim artyście. Pokaże go Netflix

  Leonardo DiCaprio wyprodukował film o polskim artyście. Pokaże go Netflix

  Leonardo DiCaprio wsparł produkcję filmu dokumentalnego "Struggle: The Life and Lost Art of Szukalski" o polsko-amerykańskim artyście Stanisławie Szukalskim. Nic dziwnego, że gwiazdor Hollywood się zdecydowal na ten krok - jego rodzina bardzo się przyjaźniła z rzeźbiarzem. Reżyserem filmu jest Irek Dobrowolski.

  jab
Więcej o:

leonardo di caprio