małgorzata kożuchowska

 • Aktorzy seriali 'Rodzinka.pl' powrócą na plan? Głos zabrał Tomasz Karolak
 • Twórcy 'Gierka' z kolejnym niewypałem. Sale kinowe świeciły pustkami

  Twórcy "Gierka" z kolejnym niewypałem. Sale kinowe świeciły pustkami

  "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle" - to miał być nowy przebój twórców takich produkcji, jak całkiem udany "Proceder" i zdecydowanie mniej udany, ale na pewno głośny "Gierek". Jak pokazują wyniki oglądalności, komedia o szalonych czasach transformacji i robieniu nie całkiem legalnych fortun z Małgorzatą Kożuchowską, Agnieszką Więdłochą, Pauliną Gałązką i Dominiką Gwit, nie zainteresowała jednak widzów. Biletów sprzedało się boleśnie mało.

  Justyna Bryczkowska
 • Grali wspólnie w serialu 'Rodzinka.pl'. Kożuchowska wyznała, jak zachował się wobec niej Karolak
 • Małgorzata Kożuchowska ma pracowity okres. Już niedługo premiera jej nowego filmu z gorącymi scenami
 • Łepkowska z grubej rury w 'Zołzie': Cała Polska płakała, jak Hanka Mostowiak wpadła w kartony

  Łepkowska z grubej rury w "Zołzie": Cała Polska płakała, jak Hanka Mostowiak wpadła w kartony

  Film "Zołza" zapowiadany jest jako ironiczna biografia Ilony Łepkowskiej - królowej polskich seriali i scenarzystki takich formatów jak "M jak miłość", "Na dobre i na złe" czy "Kogel Mogel". Jak pokazuje zwiastun komedii - twórcy chyba naprawdę nie rzucają słów na wiatr. Bohaterka grana przez Małgorzatę Kożuchowską odnosi się w nim wprost do kontrowersyjnej śmierci serialowej Hanki Mostowiak, która zdaniem wielu widzów miała być dowodem na konflikt pomiędzy aktorką i scenarzystką.

  Justyna Bryczkowska
 • Kożuchowska zagra postać bazującą na Łepkowskiej w filmie Łepkowskiej. 'Zołza' w kinach we wrześniu

  Kożuchowska zagra postać bazującą na Łepkowskiej w filmie Łepkowskiej. "Zołza" w kinach we wrześniu

  Małgorzata Kożuchowska wystąpiła jako "Zołza" w przewrotnej komedii Tomasza Koneckiego, która bazuje na scenariuszu i ironicznej autobiografii Ilony Łepkowskiej. Poznajcie zabawną i wzruszającą historię wyjątkowej i silnej kobiety, która zmieniła polski rynek filmowy i telewizyjny. Kobiety, która panuje nad wszystkim, ale nie nad sobą.

  inf. prasowa, opracowała Maja Piskadło
 • 'Ściema po polsku' to najgorszy polski film roku. Węże rozdane, wśród laureatów Małgorzata Kożuchowska
 • 'Syn Gierka nam to przewidział'. Producent mówi o nagonce, a Koterski wzruszony dziękuje widzom

  "Syn Gierka nam to przewidział". Producent mówi o nagonce, a Koterski wzruszony dziękuje widzom

  "Gierek" w weekend otwarcia obejrzało 100 tys. osób, co oznacza, że był najczęściej wybieranym filmem w polskich kinach. Michał Koterski wzruszony dziękuje widzom za wsparcie i nawołuje, żeby się nie przejmować krytykami filmowymi, którzy równają produkcję z ziemią. Producent filmu twierdzi z kolei, że jego film "spotkała nagonka" i "krytyka w dużej mierze umotywowana politycznie", co go nie dziwi, bo to przepowiedział mu syn Edwarda Gierka.

  jab
 • 'Kiedy Edward Gierek przychodził do domu, to już nie był pierwszym sekretarzem, bo stawała się nim jego żona'

  "Kiedy Edward Gierek przychodził do domu, to już nie był pierwszym sekretarzem, bo stawała się nim jego żona"

  - To nie był oczywisty wybór. Ale nie można zamykać się na aktorów i iść w łatwe opcje. Były zarzuty, że Michał Koterski wcale nie jest podobny do Gierka, tak samo było z obsadzeniem Małgorzaty Kożuchowskiej w roli Stanisławy Gierek. Ale aktor wcale nie musi być do końca podobny do swojego bohatera. Od oglądania sobowtórów są np. muzea figur woskowych - tłumaczył w trakcie spotkania na planie "Gierka" w Pałacu Kultury producent filmu Janusz Iwanowski.

  Justyna Bryczkowska
 • Co nowego obejrzeć w kinach? Jest z czego wybierać! Repertuar kin Helios

  Co nowego obejrzeć w kinach? Jest z czego wybierać! Repertuar kin Helios

  Gdyby pokusić się o wybranie tylko jednego tytułu z bogatego repertuaru sieci kin Helios w najbliższych dniach... wybór z pewnością nie będzie prosty. Na widzów czekają bowiem: poruszająca biografia Kaliny Jędrusik, kolorowe animacje dla najmłodszych, komedia romantyczna z duetem Kożuchowska-Karolak, filmy familijne, a także mocne kino akcji. Tradycyjnie listę uzupełniają popularne seanse specjalne.

  mat. pras. oprac. jab
 • Michał Szpak debiutuje w filmie. Zobacz fragment z jego udziałem

  Michał Szpak debiutuje w filmie. Zobacz fragment z jego udziałem

  5 listopada na ekrany kin wejdzie komedia romantyczna "To musi być miłość", która opowiada o trzech siostrach i ich miłosnych perypetiach. W filmie wyreżyserowanym przez Michała Rogalskiego, obok Małgorzaty Kożuchowskiej czy Tomasza Karolaka, zadebiutuje Michał Szpak. Zaśpiewa jedną ze swoich ballad.

  inf. prasowa, opracowała Marta Korycka
 • Syn Gierka obejrzał film o ojcu. 'Może wywoływać pewien wstrząs'

  Syn Gierka obejrzał film o ojcu. "Może wywoływać pewien wstrząs"

  Wiadomość, że powstaje film biograficzny o Edwardzie Gierku, zelektryzowała media i widzów w 2020 roku, którzy z dużym zainteresowaniem śledzili kolejne doniesienia z planu. Tym bardziej że w główną rolę wcielił się Michał Koterski, a jego ekranową żoną Stanisławą została Małgorzata Kożuchowska. Efekty ich pracy miał okazję zobaczyć już syn Edwarda Gierka, Adam Gierek. Jego zdaniem aktorzy spisali się wyśmienicie.

  oprac. Justyna Bryczkowska
 • Tak Michał Koterski mówi po francusku. Nauczył się specjalnie do roli Gierka, Philippe Tłokiński go zachwala
 • 'Gierek'. Agnieszka Więdłocha na planie filmu z Rafałem Wosiem. Scenarzysta też dostał rolę
 • Film 'Gierek'. Do ekipy dołączyli Philippe Tłokiński i Vienio. Raper przeszedł efektowną metamorfozę
 • 'Chłopi'. Do filmu nominowanej do Oscara ekipy muzykę napisze L.U.C. Obsada wygląda obiecująco

  "Chłopi". Do filmu nominowanej do Oscara ekipy muzykę napisze L.U.C. Obsada wygląda obiecująco

  "To dla mnie wielki zaszczyt pracować z oscarowymi twórcami, ale przede wszystkim wielkie wyzwanie i spełnienie marzenia" - podkreśla L.U.C., który podjął się stworzenia ścieżki dźwiękowej do nadchodzącej adaptacji "Chłopów" w reżyserii Doroty Kobieli. "Chłopi" zostaną zrealizowani w technice animacji malarskiej, a w obsadzie pojawią się m.in. Małgorzata Kożuchowska, Julia Wieniawa i Ewa Kasprzyk.

  mat. pras. oprac. jab
 • 'Gierek'. Pierwsze nagrania z planu: tak wygląda filmowy Sylwester 1976. Charakteryzacja jest imponująca
 • Ruszyły zdjęcia filmu o Gierku. Tak Jan Frycz gra Stefana Wyszyńskiego

  Ruszyły zdjęcia filmu o Gierku. Tak Jan Frycz gra Stefana Wyszyńskiego

  27 lipca padł pierwszy klaps na planie filmu o Edwardzie Gierku, którego gra Michał Koterski. Aktor z dużym poświęceniem przygotował się do roli, specjalnie przytył 17 kg. Producent filmu Janusz Iwanowski podzielił się też pierwszymi kadrami z planu - widać na nich Koterskiego i Jana Frycza, który wciela się w kardynałą Stefana Wyszyńskiego.

  jab
 • Grał proboszcza, teraz zagra Breżniewa. 'Gierek' zapowiada się coraz ciekawiej
 • Producent filmu 'Gierek': Gdy ludzie zobaczą Breżniewa, to będzie śmiech

  Producent filmu "Gierek": Gdy ludzie zobaczą Breżniewa, to będzie śmiech

  Odpowiedzialny za produkcję nadchodzącego filmu o Edwardzie Gierku Janusz Iwanowski zapewnia, że twórcy we współpracy z historykami zadbali o jak najdokładniejsze odwzorowanie realiów lat 70. Nie ma wątpliwości, że obsada wypadnie świetnie i na pewno zachwyci oraz niejednokrotnie rozbawi widzów. Szczególnie dużo obiecuje sobie po scenach, w których pojawi się aktor grający Leonida Breżniewa.

  jab
Więcej o:

małgorzata kożuchowska

 • Senność - tak było na premierze [wideo]

  " wcielił się w męża Róży (czyli Małgorzaty Kożuchowskiej): Michał Żebrowski premierowo "Senność" na naszych ekranach już od przyszłego piątku. ZOBACZ TAKŻE: JAK MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA ZAGRAŁA NARKOLEPTYCZKĘ (WIDEO) WIĘCEJ O FILMIE "SENNOŚĆ"

 • Aktorzy

  to, Gabi, Siedem przystanków na drodze do raju, Symetria, Zaginiona (serial tv), Zmruż oczy, 2004 - Oficer (serial tv), Ono, Tulipany, 2005 - Komornik, Palimpsest, Persona non grata. MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA (Anna) Ur. 27 IV 1971 we Wrocławiu. Aktorka. Ukończyła PWST w Warszawie (1993), została wyróżniona