Olsztyn Green Festival

 • Trwa Olsztyn Green Festival. To najbardziej zielona muzyczna impreza w kraju

  Trwa Olsztyn Green Festival. To najbardziej zielona muzyczna impreza w kraju

  24 koncerty, rozmowy z artystami i naukowcami o ochronie środowiska, warsztaty ekologiczne dla dzieci i dorosłych oraz mnóstwo aktywności dla całej rodziny. To tylko kilka przykładów atrakcji, które czekają uczestników tegorocznej edycji Olsztyn Green Festival - największego polskiego festiwalu łączącego muzykę ze zrównoważonym stylem życia, który od ośmiu lat przyciąga blisko 30-tysięczną widownię. Najnowsza edycja wydarzenia odbywa się w dniach 12-14 sierpnia w Centrum Rekreacyjno-Sportowym "Ukiel" w Olsztynie na plażach nad samym jeziorem, wśród zieleni i drzew.

  Maja Piskadło
 • Olsztyn Green Festival wraca! Start już dzisiaj

  Olsztyn Green Festival wraca! Start już dzisiaj

  Kwiat Jabłoni, Brodka, Maria Peszek, Miuosh, Muniek i przyjaciele oraz Król - to tylko niektóre gwiazdy tegorocznego Olsztyn Green Festival, który od ośmiu lat łączy muzykę i ekologię. Oprócz koncertów na uczestników imprezy czekać będzie wiele wydarzeń towarzyszących, promujących dbałość o środowisko i zdrowy tryb życia.

  inf. prasowa, opracowała Marta Korycka
 • Wakacje z festiwalami. Tych wydarzeń muzycznych nie możecie przegapić

  Wakacje z festiwalami. Tych wydarzeń muzycznych nie możecie przegapić

  No dobrze, przegapić możecie, ale zdecydowanie nie warto. W tym roku znowu czeka nas nietypowe koncertowe lato. Mamy to szczęście, że wreszcie możemy cieszyć się muzyką na żywo, jednak w nieco innych niż zazwyczaj okolicznościach - ze szczególną dbałością o wzajemne bezpieczeństwo. Na horyzoncie pojawiło się sporo propozycji godnych uwagi - sprawdźcie nasze zestawienie muzycznych wydarzeń, które tego lata mogą wam sprawić niemałą przyjemność.

  oprac. Maja Piskadło
 • Olsztyn Green Festival ogłasza kolejnych wykonawców. Co za nazwiska!

  Olsztyn Green Festival ogłasza kolejnych wykonawców. Co za nazwiska!

  Kwiat Jabłoni, Król, Muniek Staszczyk, Bartek Królik - to kolejni artyści, którzy mają pojawić się na tegorocznym Olsztyn Green Festival. Dołączają do wcześniej ogłoszonych nazwisk, wśród których są m.in. Sanah, Mioush i Krzysztof Zalewski.

  inf. prasowa, opracowała Marta Korycka
 • Olsztyn Green Festiwal. Znamy kolejnych artystów! Zagrają Karaś/Rogucki, Sorry Boys, Misia Furtak i Kirszenbaum!
 • Olsztyn Green Festiwal - znamy pierwszych artystów, teraz trzymamy kciuki

  Olsztyn Green Festiwal - znamy pierwszych artystów, teraz trzymamy kciuki

  Pandemia wciąż nam daje w kość, za oknem szaro, do tego restrykcje i ograniczenia! Jak tu planować wakacje? Z pomocą zgłaszają się organizatorzy Olsztyn Green Festival, którzy mocno wierzą, że ten rok musi być łaskawszy dla festiwali i ich fanów.

  inf. prasowa oprac. mko
 • Olsztyn Green Festival. Znamy wszystkich artystów, którzy zagrają na 'zielonej' imprezie

  Olsztyn Green Festival. Znamy wszystkich artystów, którzy zagrają na "zielonej" imprezie

  Muzyka, edukacja i rekreacja - tak w trzech słowach można opisać Olsztyn Green Festival, który odbędzie się już w sierpniu po raz drugi. Na scenie podczas tej ekologicznej imprezy pojawi się wielu artystów, zagrają m.in. Maria Peszek, Fisz Emade Tworzywo, Pablopavo i Ludziki, Julia Marcell, Anita Lipnicka, Kamp!, Curly Heads, Skubas i Natalia Przybysz. Organizatorzy ogłosili właśnie nazwiska pozostałych muzyków.

  mko
Więcej o:

Olsztyn Green Festival