Pol'And'Rock

 • Łona wydał oświadczenie ws. występu na Pol'and'Rock Festival. "Emocja jest szczera i wynika z gniewu"

  Łona wydał oświadczenie ws. występu na Pol'and'Rock Festival. "Emocja jest szczera i wynika z gniewu"

  Raper Łona zabrał w sobotę głos w mediach społecznościowych ws. czwartkowego występu na Pol'and'Rock Festival na lotnisku Makowice-Płoty. W trakcie koncertu artysta zachęcał widzów do wykrzykiwania hasła "Je*ać PiS". W oświadczeniu przyznał, że "forma tych pokrzykiwań była mało wyrafinowana". Podkreślił jednak, że "emocja, która za tym stoi jest zupełnie szczera i wynika z autentycznego gniewu".

  mk
 • Owsiak otworzył Pol'and'Rock. Mówił o "politycznym buractwie". Tłum odpowiedział: J***ć PiS!

  Owsiak otworzył Pol'and'Rock. Mówił o "politycznym buractwie". Tłum odpowiedział: J***ć PiS!

  Wystartowała 27. edycja Pol'and'Rock Festiwal. Wydarzenie tradycyjnie otworzył Jurek Owsiak, który zwrócił się bezpośrednio do uczestników festiwalu. Owsiak poprosił o minutę ciszy dla ofiar pandemii COVID-19, ale mówił także o braku zgody na zło i "polityczne buractwo". W pewnym momencie jego wystąpienia uczestnicy koncertu zaczęli skandować hasło "j***ć PiS".

  oprac. Sebastian Rosłon
 • Pol'and'Rock Festiwal 2021 już za kilka dni. Jakie zasady będą obowiązywały w związku z epidemią?
 • Największy polski festiwal znów rusza. Sprawdź, co można wygrać, nie wychodząc z domu. Albo namiotu

  Największy polski festiwal znów rusza. Sprawdź, co można wygrać, nie wychodząc z domu. Albo namiotu

  Pol'And'Rock, festiwal, który jest świętem dla wszystkich fanów muzyki, w tym roku rozgrzeje publiczność zgromadzoną pod sceną i tę, która największą imprezę lata odwiedzi online. Warto wprawić się w dobry nastrój, bo kto będzie najlepszy w okazaniu tego, jak dobrze bawi się "zdalnie", ma szansę na nagrody. Podobnie jak ci, którzy - korzystając z podpowiedzi - zgadną hasło w wyszukiwarce Allegro, partnera, który od dekad wspiera WOŚP.

  oprac. Robert Kędzierski
 • Festiwal, który wziął się z wdzięczności, czyli co to właściwie jest Pol'and'Rock?

  Festiwal, który wziął się z wdzięczności, czyli co to właściwie jest Pol'and'Rock?

  Kiedy w 1993 roku startował pierwszy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zaangażowanie tysięcy ludzi przerodziło się w coś niesamowitego - oprócz pieniędzy z portfeli na leczenie dzieci, WOŚP wydobył też niesamowitą energię i dobro z ludzkich serc. Dwa lata później po raz pierwszy organizatorzy powiedzieli wszystkim wielkie "dziękujemy", zapraszając ich na Przystanek Woodstock.

  Marta Korycka
 • Zawsze ze świetną muzyką - i nie tylko. Nie ma drugiego takiego festiwalu jak Pol'and'Rock
 • 21 lat Allegro z WOŚP to także Pol'and'Rock. Rekordowa współpraca przynosi efekty

  21 lat Allegro z WOŚP to także Pol'and'Rock. Rekordowa współpraca przynosi efekty

  Kwota zebrana na Allegro na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to ponad 30 milionów zł oraz dodatkowy milion, które Allegro przekazało na działania statutowe Fundacji. Do tej pory Aukcje Allegro dla WOŚP zebrały ponad 110 milionów złotych, teraz wspólnie Allegro i WOŚP bawić będą na Pol'and'Rock.

  Kamil Rakosza
 • Pol'and'Rock we własnych czterech ścianach? Żaden problem - oto poradnik domowego festiwalowicza

  Pol'and'Rock we własnych czterech ścianach? Żaden problem - oto poradnik domowego festiwalowicza

  W te wakacje Pol'and'Rock Festiwal zagra nie tylko dla osób zgromadzonych na lotnisku Makowice-Płoty, ale i dla internautów, którzy nie będą mieli okazji zawitać osobiście na imprezę. Organizatorzy zadbali o to, by na koncertach można było się bawić również w domowych pieleszach. Podpowiadamy wam zatem, jak przygotować się na tegoroczną Najlepszą Domówkę Świata.

  Maja Piskadło
 • Pol'and'Rock pierwszy raz od 2016 roku nie jest imprezą wysokiego ryzyka

  Pol'and'Rock pierwszy raz od 2016 roku nie jest imprezą wysokiego ryzyka

  "Komenda Powiatowa Policji w Gryficach wystawiła opinię na temat Pol'and'Rock Festival 2021. Pierwszy raz od 2016 roku Festiwal nie dostał opinii imprezy masowej z podwyższonym ryzykiem" - poinformował na Facebooku Jurek Owsiak. A marszałek województwa zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz przekazał, że pojawią się dodatkowe, specjalne pociągi dla festiwalowiczów.

  oprac. Karolina Kraushar
 • Pol'and'Rock nie wróci do Kostrzyna? Burmistrz odpowiedział Jurkowi Owsiakowi

  Pol'and'Rock nie wróci do Kostrzyna? Burmistrz odpowiedział Jurkowi Owsiakowi

  Czy festiwal Pol'and'Rock ma szansę powrócić do Kostrzyna nad Odrą? "Może to zdarzyć się nieprędko, gdyż w tym roku odbywa się tam przebudowa mostu kolejowego, w przyszłym roku przebudowa obwodnicy, co bardzo utrudni komunikację festiwalową" - przekazał Jurek Owsiak, informując przy okazji o innych problemach, z jakimi w tej lokalizacji musieli zmagać się organizatorzy imprezy. Na jego słowa zareagował burmistrz miasta.

  oprac. Karolina Mianecka
Więcej o:

Pol'And'Rock