Pol'And'Rock

 • Pol'and'Rock we własnych czterech ścianach? Żaden problem - oto poradnik domowego festiwalowicza

  Pol'and'Rock we własnych czterech ścianach? Żaden problem - oto poradnik domowego festiwalowicza

  W te wakacje Pol'and'Rock Festiwal zagra nie tylko dla osób zgromadzonych na lotnisku Makowice-Płoty, ale i dla internautów, którzy nie będą mieli okazji zawitać osobiście na imprezę. Organizatorzy zadbali o to, by na koncertach można było się bawić również w domowych pieleszach. Podpowiadamy wam zatem, jak przygotować się na tegoroczną Najlepszą Domówkę Świata.

  Maja Piskadło
 • Pol'and'Rock pierwszy raz od 2016 roku nie jest imprezą wysokiego ryzyka

  Pol'and'Rock pierwszy raz od 2016 roku nie jest imprezą wysokiego ryzyka

  "Komenda Powiatowa Policji w Gryficach wystawiła opinię na temat Pol'and'Rock Festival 2021. Pierwszy raz od 2016 roku Festiwal nie dostał opinii imprezy masowej z podwyższonym ryzykiem" - poinformował na Facebooku Jurek Owsiak. A marszałek województwa zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz przekazał, że pojawią się dodatkowe, specjalne pociągi dla festiwalowiczów.

  oprac. Karolina Kraushar
 • Pol'and'Rock nie wróci do Kostrzyna? Burmistrz odpowiedział Jurkowi Owsiakowi

  Pol'and'Rock nie wróci do Kostrzyna? Burmistrz odpowiedział Jurkowi Owsiakowi

  Czy festiwal Pol'and'Rock ma szansę powrócić do Kostrzyna nad Odrą? "Może to zdarzyć się nieprędko, gdyż w tym roku odbywa się tam przebudowa mostu kolejowego, w przyszłym roku przebudowa obwodnicy, co bardzo utrudni komunikację festiwalową" - przekazał Jurek Owsiak, informując przy okazji o innych problemach, z jakimi w tej lokalizacji musieli zmagać się organizatorzy imprezy. Na jego słowa zareagował burmistrz miasta.

  oprac. Karolina Mianecka
 • Jurek Owsiak o oświadczeniu Kultu: 'Brawo Kult!'. Pol'and'Rock Festival 2021 tylko dla zaszczepionych
 • Ruszyła przedsprzedaż wejściówek na Pol'and'Rock. Wyprzedały się 'w sekundę'? 'Są dostępne, tylko zablokowane'
 • Pol'and'Rock Festival 2021 - nowa lokalizacja, płatne wejściówki i testy na COVID-19
 • Co z letnimi festiwalami? Minister zdrowia zajął stanowisko

  Co z letnimi festiwalami? Minister zdrowia zajął stanowisko

  Minister zdrowia Adam Niedzielski razem z premierem Mateuszem Morawieckim podczas środowej konferencji prasowej przedstawili plan otwierania gospodarki. Już od 15 maja możliwa będzie organizacja wydarzeń kulturalnych na świeżym powietrzu. Jak wygląda kwestia letnich festiwali, takich jak Open'er, Orange Warsaw Festival czy Pol'and'Rock?

  oprac. Joanna Szwalikowska
 • Pol'and'Rock Festival w nowej lokalizacji. Jurek Owsiak zdradził, gdzie odbędą się koncerty

  Pol'and'Rock Festival w nowej lokalizacji. Jurek Owsiak zdradził, gdzie odbędą się koncerty

  Po kilkunastu latach Pol'and'Rock Festival zmieni swoją lokalizację - w tym roku nie będzie mieć miejsca w Kostrzynie nad Odrą. - 27. Pol'and'Rock Festival 2021 odbędzie się na lotnisku Makowice-Płoty w województwie zachodniopomorskim w dniach 29-31 lipca - poinformował prezes Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jerzy Owsiak za pośrednictwem mediów społecznościowych.

  Aleksandra Chłapińska
 • Jurek Owsiak: Gloria Artis dla lidera Bayer Full!

  Jurek Owsiak: Gloria Artis dla lidera Bayer Full!

  Po tym, jak Sławomir Świerzyński pytał na antenie "Kto pamięta taki zespół jak Kult, na litość Boską?" i zastanawiał się, kto kupuje płyty zespołu, głos w sprawie zabrał Jerzy Owsiak. To zapis koncertu na organizowanym przez niego festiwalu Pol'and'rock jest najnowszym albumem Kultu.

  oprac. Marta Korycka
 • Pol'and'Rock Festival 2020 online już w czwartek. Jurek Owsiak: Może poczujemy, jakie wartości są dla nas bardzo ważne
Więcej o:

Pol'And'Rock