Pol'And'Rock

 • Pol'and'Rock we własnych czterech ścianach? Żaden problem - oto poradnik domowego festiwalowicza

  Pol'and'Rock we własnych czterech ścianach? Żaden problem - oto poradnik domowego festiwalowicza

  W te wakacje Pol'and'Rock Festiwal zagra nie tylko dla osób zgromadzonych na lotnisku Makowice-Płoty, ale i dla internautów, którzy nie będą mieli okazji zawitać osobiście na imprezę. Organizatorzy zadbali o to, by na koncertach można było się bawić również w domowych pieleszach. Podpowiadamy wam zatem, jak przygotować się na tegoroczną Najlepszą Domówkę Świata.

  Maja Piskadło
 • Pol'and'Rock pierwszy raz od 2016 roku nie jest imprezą wysokiego ryzyka

  Pol'and'Rock pierwszy raz od 2016 roku nie jest imprezą wysokiego ryzyka

  "Komenda Powiatowa Policji w Gryficach wystawiła opinię na temat Pol'and'Rock Festival 2021. Pierwszy raz od 2016 roku Festiwal nie dostał opinii imprezy masowej z podwyższonym ryzykiem" - poinformował na Facebooku Jurek Owsiak. A marszałek województwa zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz przekazał, że pojawią się dodatkowe, specjalne pociągi dla festiwalowiczów.

  oprac. Karolina Kraushar
 • Pol'and'Rock nie wróci do Kostrzyna? Burmistrz odpowiedział Jurkowi Owsiakowi

  Pol'and'Rock nie wróci do Kostrzyna? Burmistrz odpowiedział Jurkowi Owsiakowi

  Czy festiwal Pol'and'Rock ma szansę powrócić do Kostrzyna nad Odrą? "Może to zdarzyć się nieprędko, gdyż w tym roku odbywa się tam przebudowa mostu kolejowego, w przyszłym roku przebudowa obwodnicy, co bardzo utrudni komunikację festiwalową" - przekazał Jurek Owsiak, informując przy okazji o innych problemach, z jakimi w tej lokalizacji musieli zmagać się organizatorzy imprezy. Na jego słowa zareagował burmistrz miasta.

  oprac. Karolina Mianecka
Więcej o:

Pol'And'Rock