ryan gosling

 • Jest pierwszy zwiastun 'Barbie', a w nim Margot Robbie i... głos Krystyny Czubówny
 • Margot Robbie to najlepiej zarabiająca aktorka Hollywood. Ale nie jest tak różowo, jakby się wydawało

  Margot Robbie to najlepiej zarabiająca aktorka Hollywood. Ale nie jest tak różowo, jakby się wydawało

  Porozmawiajmy o pieniądzach. Podczas gdy wyciekła informacja o tym, że Margot Robbie dzięki głównej roli w filmie "Barbie" została najlepiej opłacaną aktorką w Hollywood, a niespełna 18-letnia Millie Bobby Brown otrzyma rekordowo wysoką jak dla tak młodej gwiazdy gażę za udział w filmie "Enola Holmes 2", "Variety" opublikowało zestawienie najlepiej opłacanych aktorów i aktorek w branży. Wystarczy pobieżne spojrzenie, żeby zobaczyć, że pomiędzy wynagrodzeniem Toma Cruise'a a pensjami Robbie i Brown jest nawet nie tyle znaczący przeskok, co przepaść.

  Justyna Bryczkowska
 • 'Gray Man' to najdroższy film Netfliksa. Widać, na co bracia Russo wydali tych 200 mln [RECENZJA]

  "Gray Man" to najdroższy film Netfliksa. Widać, na co bracia Russo wydali tych 200 mln [RECENZJA]

  "The Gray Man" to taki film, przy którym można dostać zadyszki od samego patrzenia na walczącego ze wszystkimi i wszystkim Ryanem Goslingiem. Jak już zaczyna to robić, to nie przestaje niemal do samego końca. Bracia Russo bowiem w dwóch godzinach zmieścili dziewięć dużych scen akcji, co sprawia, że faktycznie trudno się oderwać choćby po to, żeby złapać oddech. To jednak przyjemnie niezobowiązujący akcyjniak do obejrzenia w rodzinnym gronie - zupełnie jak za czasów poniedziałkowych mega hitów Polsatu. Po prostu wszystko jest tam "bardziej". I to mi się właśnie w nim podoba.

  Justyna Bryczkowska
 • Kręcili z Avengersami, teraz zrobili najdroższy film w historii Netfliksa. Bracia Russo dla Gazeta.pl: Lubimy igrać ze śmiercią

  Kręcili z Avengersami, teraz zrobili najdroższy film w historii Netfliksa. Bracia Russo dla Gazeta.pl: Lubimy igrać ze śmiercią

  - Mocno odczuliśmy, jak ciężkie jest tworzenie czegoś tak gęsto okraszonego scenami akcji - opowiadają Gazeta.pl o pracy nad filmem "The Gray Man" Joe i Anthony Russo. Duet nakręcił dla Netfliksa film akcji z Ryanem Goslingiem w roli głównej. Nam bracia zdradzają, jak się przygotowywali do tego karkołomnego przedsięwzięcia i dlaczego nie mają ulubionego hollywoodzkiego Chrisa albo Ryana.

  Justyna Bryczkowska
 • Ryan Gosling zagrał i Kena i płatnego mordercę. 'Myślę, że życie Kena jest dużo trudniejsze'
 • Porażka 'Morbiusa', sukces 'Minionków'. Warunki dyktują trendy z TikToka i memy

  Porażka "Morbiusa", sukces "Minionków". Warunki dyktują trendy z TikToka i memy

  Siła oddziaływania mediów społecznościowych napędza właściwie wszystko, co dzieje się w popkulturze: kreuje trendy, opinie, promuje artystów. W cyfrowym świecie nie traktuje się jednak wszystkiego zupełnie serio. Dobitnie pokazały to ostatnie wydarzenia, przekształcające to, co dzieje się ostatnio w świecie kina, w globalny żart. To, co staje się memem, może być przez niego wypromowane, jak "Barbie", ale też zniszczone, tak jak stało się to w przypadku "Morbiusa".

  Iga Gromska
 • Netflix - nowości na lipiec 2022. Na platformie m.in. druga połowa 4. sezonu 'Stranger Things' [LISTA]
 • Ryan Gossling jako Ken w filmie 'Barbie'. Mamy pierwsze zdjęcie z planu
 • Ryan Reynolds czy Ryan Gosling? Jak tu wybrać swojego ulubionego Kanadyjczyka!

  Ryan Reynolds czy Ryan Gosling? Jak tu wybrać swojego ulubionego Kanadyjczyka!

  Niektórzy mówią, że to najmilszy, najbardziej uprzejmy naród na świecie. Co prawda nie znamy osobiście nikogo z Kanady, ale obserwując show-biznes, trudno nie zauważyć, że z tego kraju pochodzi naprawdę sporo utalentowanych ludzi. O Ryanach pewnie wie większość, ale czy słyszeliście, że kanadyjskie obywatelstwo ma np. Keanu Reeves?

  Justyna Bryczkowska, Marta Korycka
 • Chris Evans z wąsem i Ryan Gosling w najdroższym filmie w historii Netfliksa. Jest pierwsze wideo
Więcej o:

ryan gosling