szybcy i wściekli 8
-
Po jego śmierci to mógł być koniec, ale "Szybcy i wściekli 8" jeszcze nas zaskoczą
Po śmierci Paula Walkera w wypadku samochodowym wydawało się, że los serii ?Szybcy i Wściekli? jest przesądzony. Okazało się jednak, że nawet bez sztandarowej postaci można nie tylko świetnie zamknąć jej wątek, ale zaplanować kolejne części.