talent show

 • Jako 18-latka straciła słuch, a od dziecka śpiewała. Po latach zachwyciła w 'Mam Talent'

  Jako 18-latka straciła słuch, a od dziecka śpiewała. Po latach zachwyciła w "Mam Talent"

  Tegoroczna edycja "America's Got Talent: All Stars" jest pełna zaskoczeń, choć biorą w niej udział dobrze znani telewidzom najzdolniejsi uczestnicy z całego świata. Publiczność i jurorów poruszyła historia 35-letniej Mandy Harvey, która mimo miłości do muzyki jako nastolatka straciła słuch. Teraz powróciła z autorską piosenką.

  Iga Gromska
 • 82-latek zaśpiewał w 'Mam Talent' wydając nieludzkie dźwięki. Repertuar? Na pewno nie dla seniora!

  82-latek zaśpiewał w "Mam Talent" wydając nieludzkie dźwięki. Repertuar? Na pewno nie dla seniora!

  Programy typu talent show obfitują w zaskoczenia. Choć najczęściej są to najmłodsi uczestnicy programu, również najstarsi potrafią stwarzać mylne pozory. Doskonałym przykładem na to, by nie ufać pierwszemu wrażeniu był wojenny weteran, 82-letni John Hetlinger. To, jak zaśpiewał niestandardowy utwór zaszokowało nie tylko jurorów, ale też miliony telewidzów.

  Iga Gromska
 • 16-latek z 'Mam Talent' udowodnił, że podróż w czasie istnieje? Pomogła mu Heidi Klum

  16-latek z "Mam Talent" udowodnił, że podróż w czasie istnieje? Pomogła mu Heidi Klum

  16-letni finalista brytyjskiej edycji "Mam Talent" powrócił do programu, by tym razem w Ameryce konkurować z najciekawszymi uczestnikami z całego świata. "All Stars" wymaga najodważniejszych pomysłów, dlatego Jasper Cherry postanowił dokonać niemożliwego - przekonać publiczność, że podróż w czasie jest możliwa. O pomoc poprosił jedną z jurorek.

  Iga Gromska
Więcej o:

talent show