TVN

 • Prywatne telewizje chcą rekompensaty za zostawienie w starym systemie tylko TVP. 'Dyskryminacja'

  Prywatne telewizje chcą rekompensaty za zostawienie w starym systemie tylko TVP. "Dyskryminacja"

  Grupa TVN, Telewizja Polsat, Telewizja Puls oraz Kino Polska TV wydały wspólny komunikat, w którym krytykują sposób, w jaki przeprowadzony jest proces zmiany częstotliwości i standardu nadawania naziemnych stacji telewizyjnych. Zapowiedziały, że będą domagać się od rządu rekompensaty w związku z tym, że w starym systemie można będzie teraz oglądać tylko TVP.

  Marta Korycka
 • Nagle przerwali zdjęcia. TVN zakończył produkcję 'Buntu!'

  Nagle przerwali zdjęcia. TVN zakończył produkcję "Buntu!"

  Miesiąc temu TVN informował: średnio 507 tys. widzów nowego serialu "Bunt!", jesienią będzie drugi sezon. Zdjęcia do nowych odcinków ruszyły, ale nagle zapadła decyzja o zakończeniu produkcji - ustalił "Presserwis".

  Marta Korycka
 • TVP jednak ma jakieś zasady etyczne i naruszył je Jakimowicz. Napisał za dużo o TVN

  TVP jednak ma jakieś zasady etyczne i naruszył je Jakimowicz. Napisał za dużo o TVN

  Jarosław Jakimowicz poszedł za daleko nawet dla TVP. W odpowiedzi na pisemną skargę Komisja Etyki TVP przeanalizowała pisemne wypowiedzi celebryty w sieci i orzekła, że aktor naruszył zasady etyki dziennikarskiej Telewizji Polskiej. Chodzi o wpis w mediach społecznościowych, w którym nazwał pracowników stacji TVN "szmaciarzami", a także wypowiedź, w której naśmiewał się z choroby żony Tomasza Sekielskiego.

  Justyna Bryczkowska
 • 'Razem z Ukrainą'. TVN pokaże koncert charytatywny, zaśpiewają m.in. Zalewski, Soyka i Kayah

  "Razem z Ukrainą". TVN pokaże koncert charytatywny, zaśpiewają m.in. Zalewski, Soyka i Kayah

  20 marca o godz. 20 w Łodzi odbędzie się koncert charytatywny, którego celem jest zebranie jak najwyższej kwoty na rzecz pomocy obywatelom Ukrainy. Całkowity dochód z wydarzenia zostanie przekazany Polskiej Akcji Humanitarnej, która prowadzi szeroko zakrojone działania pomocowe. Na scenie Atlas Areny wystąpią zarówno polscy, jak i ukraińscy artyści. Wydarzenie będzie transmitowane na antenie TVN oraz w Player.pl.

  Maja Piskadło, Informacja prasowa
 • Andrzej Zaucha wycofany z Moskwy. TVN skomentował decyzję

  Andrzej Zaucha wycofany z Moskwy. TVN skomentował decyzję

  Korespondent TVN Andrzej Zaucha nie będzie już przygotowywał relacji z terytorium Rosji - zdecydowali szefowie stacji. Jak informuje serwis Wirtualne Media, stało się tak "w związku z godzącą w także w zagraniczne media ustawą i możliwością ataku wobec niezależnych dziennikarzy, którzy wykonywaliby dalej swoją pracę".

  Marta Korycka
 • Jest i zakazany owoc, i cnoty niewieście. Nowy spot TVN jest naprawdę dowcipny
 • Agata Kulesza i Joanna Kulig - dwie premiery z oscarowymi aktorkami w TVN

  Agata Kulesza i Joanna Kulig - dwie premiery z oscarowymi aktorkami w TVN

  W wiosennej ramówce TVN znalazły się aż dwa seriale - "Skazana" i "Pajęczyna" - w których główne role zagrały polskie aktorki z oscarowymi dokonaniami na koncie. Agata Kulesza wcieliła się w komunistyczną prokuratorkę w nagrodzonej przez Amerykańską Akademię Filmową "Idzie", Joanna Kulig zdobyła z kolei międzynarodową popularność dzięki głównej roli w nominowanej do Oscara "Zimnej wojnie" Pawła Pawlikowskiego.

  aj
 • Czy to najdziwniejsze show, jakie oglądaliśmy do tej pory? Może i tak, ale zabawa przednia
 • Premiery w lutym na Player.pl. Nowy sezon 'Tajemnicy zawodowej' i kinowe hity bez dodatkowych opłat

  Premiery w lutym na Player.pl. Nowy sezon "Tajemnicy zawodowej" i kinowe hity bez dodatkowych opłat

  Player.pl przygotował na luty pierwsze w tym sezonie premiery serialowe. Na samym początku platforma pokaże kontynuacje swoich produkcji oryginalnych, takich jak drugi sezon "Tajemnicy zawodowej" czy trzecia seria "Kontroli". Do tego dojdzie lista głośnych filmów kinowych, które dostępne będą bez dodatkowych opłat, a także szeroka oferta programów telewizyjnych: nowe "Kuchenne rewolucje", czy debiutujący format, który wspólnie prowadzą Barbara Kurdej-Szatan i Przemek Kossakowski.

  mat. pras. oprac. jab
 • TVN Siedem zabezpiecza się przed KRRiT. Stacja ma już zagraniczną koncesję

  TVN Siedem zabezpiecza się przed KRRiT. Stacja ma już zagraniczną koncesję

  Naziemna polska koncesja stacji TVN Siedem wygasa 25 lutego, a wniosek o jej przedłużenie telewizja złożyła jeszcze w 2020 roku. Ponieważ KRRiT ciągle nie orzekła, czy przedłuży pozwolenie na nadawanie, TVN zdecydował się na podobny krok jak w przypadku TVN24. Nadawca zabezpieczył się na wypadek odmowy polskiego urzędu i zdobył holenderską koncesję. To rozwiązanie o tyle niekorzystne, że kanał straciłby wtedy jedną trzecią odbiorców.

  aj
 • Jan Wieczorkowski o serialu 'Bunt!': Czegoś takiego jeszcze nie było

  Jan Wieczorkowski o serialu "Bunt!": Czegoś takiego jeszcze nie było

  "Bunt!" to nowy serial TVN, który emitowany będzie od poniedziałku do piątku o stałej porze. W dużym skrócie opowiada o tym, jak zamknięci w ośrodku wychowawczym nastolatkowie buntują się przeciwko apodyktycznej dyrektorce. Strajk eskaluje i sytuacja staje się na tyle poważna, że możliwa jest interwencja policji i więzienie dla wychowanków. Wtedy na pomoc wezwany zostaje były dyrektor ośrodka - Tomasz Wilk. Z powodu dramatycznych wydarzeń z przeszłości skazał się na banicję, a teraz musi wyrwać się ze swojej samotni, by uratować dzieciaki. W tej roli wystąpił Jan Wieczorkowski, który opowiedział nam więcej o swoim nowym projekcie.

  oprac. Justyna Bryczkowska
 • 'Behawiorysta'. Gdyby Krystian Pesta nie grał szwarccharakteru, wybrałby rolę serialowej żony Więckiewicza

  "Behawiorysta". Gdyby Krystian Pesta nie grał szwarccharakteru, wybrałby rolę serialowej żony Więckiewicza

  Krystian Pesta wcielił się w głównego antagonistę serialu "Behawiorysta". Grany przez niego Horst Zeiger każe internautom decydować o tym, kogo ze swoich zakładników zamorduje. - Dla mnie Horst nigdy nie był czarnym charakterem. Oczywiście, rzeczy, których dokonuje, nie są pozytywne, natomiast dla mnie jest tam przede wszystkim człowiek. Ale cieszę się, że zostawiłem go już za sobą - mówi o swoim bohaterze aktor w rozmowie z Gazeta.pl.

  Justyna Bryczkowska
 • 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - gdzie oglądać? [PROGRAM]
 • 'Behawiorysta'. Robert Więckiewicz w zwiastunie nowego serialu Playera

  "Behawiorysta". Robert Więckiewicz w zwiastunie nowego serialu Playera

  We wtorek, 4 stycznia, w serwisie Player.pl zadebiutuje "Behawiorysta", najnowszy serial na podstawie powieści Remigiusza Mroza. W roli Gerarda Edlinga, tytułowego behawiorysty, który posiada niezwykłą umiejętnością bezbłędnej interpretacji mowy ciała, wystąpił Robert Więckiewicz. Czy we współczesnym świecie, gdzie zanika granica między tym co realne a wirtualne, Gerard będzie w stanie "przeczytać" wytrawnego zabójcę, schowanego za ekranem komputera?

  inf. prasowa, opracowała Maja Piskadło
 • Co obejrzeć 25 grudnia w telewizji? Boże Narodzenie - program telewizyjny. Polecane filmy w TV [LISTA]
 • Jolanta Konopka po 20 latach pożegnała się z TVN. 'To wyszło ze strony firmy'
 • 'Fakty' dłuższe o sześć minut, dołącza trzech reporterów

  "Fakty" dłuższe o sześć minut, dołącza trzech reporterów

  Jacek Tacik, Michał Tracz i Paweł Szot zostali nowymi reporterami "Faktów" TVN. Wszyscy przeszli do redakcji z TVN24, a wcześniej byli związani z "Wiadomościami" TVP. Sam program na stałe będzie dłuższy o sześć minut.

  oprac. Marta Korycka
 • Nie płaczcie fani Remigiusza Mroza. 'Behawiorysta' wypełni lukę po 'Chyłce' - premiera już niedługo

  Nie płaczcie fani Remigiusza Mroza. "Behawiorysta" wypełni lukę po "Chyłce" - premiera już niedługo

  Widzowie zaczynają właśnie przygodę z piątym i póki co ostatnim sezonem "Chyłki". Niemniej Player.pl ma dla nich coś na pocieszenie: serial "Behawiorysta" z Robertem Więckiewiczem w roli głównej. To adaptacja kolejnej bestsellerowej powieści najbardziej płodnego i najlepiej sprzedającego się polskiego pisarza, Remigiusza Mroza. Produkcja składająca się z ośmiu odcinków na platformie będzie dostępna już od 4 stycznia 2022 roku.

  oprac. Justyna Bryczkowska
 • Premiera 'Pajęczyny' ogłoszona. Joanna Kulig na tropie intrygi z PRL-u, Andrzej Grabowski jako Gierek

  Premiera "Pajęczyny" ogłoszona. Joanna Kulig na tropie intrygi z PRL-u, Andrzej Grabowski jako Gierek

  "Pajęczyna" to najnowszy serial platformy Player, w którym główną rolę gra Joanna Kulig. Wciela się w Kornelię Titko, która po latach bada sprawę tajemniczej śmierci swojej matki i siostry. Tak się składa, że tropy prowadzą ją na ślady polskiego programu atomowego, nad którym pracowano w epoce Gierka. Pierwszego sekretarza w nowej produkcji gra nie kto inny niż Andrzej Grabowski.

  oprac. Justyna Bryczkowska
 • KRRiT ciągle nie podjęła decyzji o koncesji dla TVN24. Rząd zmienia taktykę

  KRRiT ciągle nie podjęła decyzji o koncesji dla TVN24. Rząd zmienia taktykę

  Kolejne posiedzenie Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji nie przyniosło rozwiązania w sprawie przedłużenia koncesji dla TVN24. Nie udało się uzyskać potrzebnej większości głosów, choć wiadomo, że trzy osoby są przeciw prolongacie. Tymczasem przedstawiciele obozu rządzącego zmieniają ton wypowiedzi o ustawie "lex TVN", sam premier skorzystał z okazji, by podkreślić, jak ważne są amerykańskie inwestycje w Polsce.

  aj
Więcej o:

TVN

 • TVN rezygnuje z TVN Lingua i traci udział w rynku

  "Decyzja ta wynika z faktu, że po dwóch latach od startu projekt ten nie osiągnął satysfakcjonującego poziomu rentowności, co jest warunkiem kontynuowania produkcji w przypadku nowych kanałów Grupy TVN" - czytamy w komunikacie. TVN miał po audycie 363,68 mln zł skonsolidowanego zysku netto

 • Taśmy Beger zwiększyły oglądalność TVN 24 i TVN

  Aferę z nagraniami Renaty Beger można było na bieżąco śledzić w TVN 24 przez całą środę. Średnia oglądalność wzrosła ponad dwukrotnie w porównaniu z ostatnimi tygodniami. Między godz. 10 i 11 ta stacja przyciągnęła 457,2 tys. widzów, o ponad 300 tys. więcej niż średnio o tej porze w poprzednie trzy

 • TV Trwam poluje na TVN

  Od kilku dni w TV Trwam, "Naszym Dzienniku" i Radiu Maryja trwa atak na TVN. Media o. Rydzyka oskarżają TVN, że przygotowywał materiał mający szkalować i poniżać Radio Maryja, Trwam i ojca dyrektora. Tytuły w "Naszym Dzienniku" nie pozostawiają wątpliwości: "Medialne ZOMO", "Scenariusz manipulacji

 • TVN: Złoty interes na Tańcu z gwiazdami

  Roztańczony TVN - To był najlepszy rok TVN zarówno pod względem wyniku finansowego, jak i pod względem oglądalności - powiedział Piotr Walter, prezes TVN. Przychody grupy przekroczyły w ubiegłym roku miliard złotych i wyniosły 1,16 mld zł, a zysk netto - 259 mln zł. Prawie połowę tego zysku (129

 • TVN Med - nowy kanał tematyczny

  Rzecznik szefowej KRRiT określa TVN Med jako "satelitarny program telewizyjny o charakterze edukacyjnym". - Kanał jest w trakcie projektowania, dlatego wolelibyśmy się nie wypowiadać szczegółowo - powiedziała nam Małgorzata Czaplicka odpowiedzialna w TVN za relacje z inwestorami. Według niej TVN

 • CNBC ma umowę licencyjną z TVN

  - Po wielu miesiącach rozmów podpisaliśmy 6 lipca umowę o współpracy z CNBC Europe - poinformował Piotr Walter, prezes TVN. Notowana na warszawskiej giełdzie stacja już od kilku miesięcy informuje o pracach nad nowym kanałem. Jednak podpisanie umowy licencyjnej z koncernem NBC Universal na użycie

 • Zemsta PiS na TVN

  PiS uzbrojony w "Gazetę Polską" natychmiast przystąpił do ataku na TVN. To właśnie TVN w programie "Teraz my" wyemitował tydzień temu nagrane ukrytą kamerą negocjacje Renaty Beger z Samoobrony z posłami PiS Adamem Lipińskim i Wojciechem Mojzesowiczem. Marek Kuchciński, szef Klubu Parlamentarnego

 • TVN uruchamia kolejny kanał tematyczny - TVN Gra

  Będzie to już ósmy kanał tematyczny w grupie TVN. Ma nadawać przez okrągłą dobę za pośrednictwem satelity oraz sieci kablowych. Wystartuje w najbliższy poniedziałek o godz. 6. - Akurat w ósmą rocznicę powstania TVN - podkreśla Piotr Walter, prezes drugiej co do wielkości telewizji komercyjnej w

 • Moody' obniżył rating TVN

  "Rating uwzględnia ogłoszenie przejęcia przez TVN dodatkowych 26% udziałów oraz pożyczek od akcjonariuszy w platformie cyfrowej 'n' od Grupy ITI, za łączną kwotę 46,2 mln euro (około 200 mln zł) w gotówce oraz uwzględnia ostrożniejsze założenia co do przychodów i zyskowności dojrzałych