fucking bornholm

 • Który film zostanie polskim kandydatem do Oscara? Jest lista aplikujących tytułów

  Który film zostanie polskim kandydatem do Oscara? Jest lista aplikujących tytułów

  Znamy tytuły filmów, które będą walczyć o miano polskiego kandydata do Oscara w kategorii Najlepszy Pełnometrażowy Film Międzynarodowy. Polska Komisja Oscarowa wyłoniła wstępnie siedem produkcji, a wśród nich znajdują się m.in. "Fucking Bornholm" Anny Kazejak i "IO" Jerzego Skolimowskiego.

  Justyna Bryczkowska
 • Polski film z nagrodą na najbardziej prestiżowym festiwalu w Europie Środkowej. 'Pełny pasji'

  Polski film z nagrodą na najbardziej prestiżowym festiwalu w Europie Środkowej. "Pełny pasji"

  Film Anny Kazejak "Fucking Bornholm" urzeka nie tylko polskich widzów. Produkcja zawędrowała do Konkursu Głównego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Karlowych Warach i otrzymała specjalne wyróżnienie od jury. "Humor jest sprytnie wprowadzony, a zwroty fabularne sprawiają, że film jest zaskakująco ciekawy aż do samego końca" - czytamy w uzasadnieniu.

  Justyna Bryczkowska
 • Tworzą związek od lat. W kilka dni wszystko może się zmienić. 'Fucking Bornholm' w kinach [POPkultura]
 • Premiera 'Fucking Bornholm' na festiwalu Mastercard OFF CAMERA. Prezentujemy drugi zwiastun filmu

  Premiera "Fucking Bornholm" na festiwalu Mastercard OFF CAMERA. Prezentujemy drugi zwiastun filmu

  2 maja odbyła się premiera filmu "Fucking Bornholm" w reżyserii Anny Kazejak na Międzynarodowym Festiwalu Kina Niezależnego Mastercard OFF CAMERA. Główni bohaterowie filmu - piękni, czterdziestoletni i w kryzysie - przeżyją majówkę, której daleko do sielankowych wyobrażeń. Prezentujemy drugi zwiastun filmu, który walczy na festiwalu o nagrodę dFlights w wysokości 100 tysięcy złotych.

  inf. prasowa, opracowała Justyna Bryczkowska
 • Nowy zwiastun 'Fucking Bornholm'. Agnieszka Grochowska i Maciej Stuhr jako małżeństwo

  Nowy zwiastun "Fucking Bornholm". Agnieszka Grochowska i Maciej Stuhr jako małżeństwo

  Kamping, majówka, kryzys - "Fucking Bornholm" w reżyserii Anny Kazejak to tragikomiczny portret czterdziestolatków i pełna ironii opowieść o uwalniania się od oczekiwań innych. W rolach głównych Agnieszka Grochowska, Maciej Stuhr, Jaśmina Polak i Grzegorz Damięcki. Film bierze udział w Konkursie Polskich Filmów Fabularnych festiwalu OFF Camera w Krakowie. Do kin trafi 6 maja. Zobacz zwiastun.

  inf. prasowa, opracowała Marta Korycka
 • Agnieszka Grochowska, Maciej Stuhr, Jaśmina Polak i Grzegorz Damięcki w 'Fucking Bornholm'. Jest teaser

  Agnieszka Grochowska, Maciej Stuhr, Jaśmina Polak i Grzegorz Damięcki w "Fucking Bornholm". Jest teaser

  Dwie pary - małżeństwo z długim stażem i nowy związek z Tindera, dzieci i majówkowy wjazd na sielankowy kemping. Co może pójść nie tak? Bohaterowie "Fucking Bornholm" w reżyserii Anny Kazejak przekonają się, że wszystko, a jeden incydent może uruchomić prawdziwą lawinę. W rolach głównych Agnieszka Grochowska, Maciej Stuhr, Jaśmina Polak i Grzegorz Damięcki.

  inf. prasowa, opracowała Marta Korycka
 • 'Fucking Bornholm'. Ten serial audio miał być filmem - i jest. Agnieszka Grochowska i Maciej Stuhr na pierwszych zdjęciach

  "Fucking Bornholm". Ten serial audio miał być filmem - i jest. Agnieszka Grochowska i Maciej Stuhr na pierwszych zdjęciach

  Trwają zdjęcia do filmu "Fucking Bornholm" w reżyserii Anny Kazejak. W rolach głównych zobaczymy Agnieszkę Grochowską, Macieja Stuhra, Jaśminę Polak i Grzegorza Damięckiego. Gościnnie wystąpi Magnus Krepper. Projekt będzie prezentowany w prestiżowym programie New Horizons' Polish Days Goes to Cannes na targach Marché du Film podczas 74. MFF w Cannes. Prezentujemy pierwsze zdjęcia z planu.

  inf. prasowa, opracowała Maja Piskadło
Więcej o:

fucking bornholm