jan borysewicz

 • Borysewicz: Myśmy zarabiali żadne pieniądze za koncert. Dzięki gadżetom jakoś dało się wyżyć

  Borysewicz: Myśmy zarabiali żadne pieniądze za koncert. Dzięki gadżetom jakoś dało się wyżyć

  Porozmawialiśmy z Janem Borysewiczem i Marcinem Prokopem z okazji wydania pierwszej autoryzowanej biografii słynnego lidera Lady Pank. Jak obaj podkreślają, książka "Mniej obcy" nie jest jednak opowieścią o zespole, a o samym Janie Borysewiczu. - To jest ten moment, żeby opowiedzieć parę historii z mojego życia, a Marcin nadawał się do tego idealnie. Ja jestem zadowolony. Co prawda zdarzało się, że Marcin ranił moją duszę pytaniami o sprawy, o których nie chciałem rozmawiać. To trzeba było jednak przejść. Chyba musiałem to zrobić dla siebie, dla swojej psychiki - opowiedział w studiu Gazeta.pl Jan Borysewicz.

  Justyna Bryczkowska
 • 'Z Budką Suflera było grzecznie, nie miało to nic wspólnego z tym co dzicz z Lady Pank robiła po koncertach' [FRAGMENT]

  "Z Budką Suflera było grzecznie, nie miało to nic wspólnego z tym co dzicz z Lady Pank robiła po koncertach" [FRAGMENT]

  "Mniej obcy" to pierwsza autoryzowana biografia Jana Borysewicza. Fascynujący wywiad rzeka z legendą polskiej sceny muzycznej, który poprowadził jeden z najbardziej charyzmatycznych dziennikarzy w Polsce - Marcin Prokop. - Nie interesuje mnie stawianie Borysewiczowi pomnika - zapowiadał Prokop. Publikujemy fragment książki, która ukaże się 28 września.

  Fragment książki
 • 'Mniej obcy'. Rusza przedsprzedaż długo wyczekiwanej biografii Jana Borysewicza

  "Mniej obcy". Rusza przedsprzedaż długo wyczekiwanej biografii Jana Borysewicza

  "Mniej obcy" to fascynujący wywiad rzeka z Janem Borysewiczem, liderem kultowego zespołu Lady Pank i legendą polskiej sceny muzycznej, który poprowadził jeden z najbardziej charyzmatycznych dziennikarzy w Polsce - Marcin Prokop. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Agora 28 września br. Od dziś, 28 lipca, biografia dostępna jest w przedsprzedaży.

  inf. prasowa, opracowała Maja Piskadło
 • Jan Borysewicz i Piotr Fronczewski wspólnie w hicie Budki Suflera
 • Gitarowy Rekord Świata 2021. Na pokładzie Markowski, Borysewicz i Skawiński

  Gitarowy Rekord Świata 2021. Na pokładzie Markowski, Borysewicz i Skawiński

  Gitarowy Rekord Świata 2021 odbędzie się już 19 czerwca. Pierwsi artyści, którzy tego dnia pomogą pobić Gitarowy Rekord Guinnessa to Grzegorz i Patrycja Markowscy, Grzegorz Skawiński i Jan Borysewicz. Orkiestrę poprowadzi natomiast Leszek Cichoński. Na jakie hity możemy liczyć?

  oprac. Joanna Szwalikowska
 • Co Janusz Panasewicz chciałby odpokutować? 'Bez tych sytuacji dziś nie byłoby Lady Pank' [WYWIAD]

  Co Janusz Panasewicz chciałby odpokutować? "Bez tych sytuacji dziś nie byłoby Lady Pank" [WYWIAD]

  - Niektórzy mówią nam o tych piosenkach, że są smutne, refleksyjne, ale - co bardzo ważne - zawsze myślę wtedy, że w każdej z nich jest jakiś promyk nadziei - mówi Janusz Panasewicz o albumie "LP40". W wywiadzie dla Gazeta.pl wspomina również nagranie pierwszej piosenki z Lady Pank i próbuje wybrać swój ulubiony koncert. Rozmawiamy też o polityce, pandemii i depresji.

  Marta Korycka
 • Lady Pank prezentuje pierwszy utwór z nowej płyty. 'Będę szukał Wolności nawet po drugiej stronie'
Więcej o:

jan borysewicz