Podczas kręcenia filmu "Dziewczyna z pociągu" niektórzy myśleli, że wracają "Przyjaciele"

"Dziewczyna z pociągu" to bez wątpienia książkowy hit i wiele osób czekało na filmową wersję, ale okazuje się, że niektórzy zawiedli się, że ekipa nie kręci nowych odcinków "Przyjaciół".

"Dziewczyna z pociągu" Pauli Hawkins zadebiutowała 1 lutego 2015 roku na 1. miejscu listy bestsellerów "New York Timesa" i utrzymywała się na szczycie przez 14 tygodni. Producenci z Hollywood szybko wyczuli potencjał i na ekranach pojawia się właśnie thriller psychologiczny z Emily Blunt w roli tytułowej.

Aktorka spotkała się na planie m.in. Justinem Theroux (prywatnie mężem Jennifer Aniston) i Lisą Kudrow, znaną milionom widzów na świecie z serialu "Przyjaciele". Blunt opowiadała w jednym z wywiadów, że współpraca z Kudrow spowodowała u kilku osób palpitacje serca.

Część scen do filmu była kręcona na dworcu w Nowym Jorku. - Lisa gra moją przyjaciółkę i jej postać ma na imię Monica. Moja bohaterka ma na imię Rachel... Na planie było około 300 statystów i przewijali się też zwykli podróżni, którzy słyszeli z głośnika: "OK, teraz kręcimy Rachel" i widzieli, jak pojawia się Lisa Kudrow (w "Przyjaciołach" grała Phoebe, oprócz niej głównymi postaciami kobiecymi były Monica i Rachel - red.) - opowiadała Blunt. - Potem ktoś krzyczał "Teraz zbliżenie na Monikę". Widziałam dwie osoby, które wyglądały, jakby dostały udaru. Ludzie krzyczeli "O mój boże, 'Przyjaciele' wracają!". Byli tak bardzo podekscytowani... a potem zawiedzeni - dodała aktorka.

Doszło do tego, że trzeba było zmienić imię Moniki. Znajoma Rachel w filmie ma więc na imię Martha.

Sprawdź książkę, na podstawie której powstał film "Dziewczyna z pociągu" >>

Więcej o:
Komentarze (9)
Na planie "Dziewczyny z pociągu" niektórzy myśleli, że wracają "Przyjaciele"
Zaloguj się
 • agawa070

  Oceniono 17 razy 15

  Najbardziej przereklamowana książka roku.

 • mniklasp

  Oceniono 11 razy 9

  Ksiazka jest slaba,

 • moorsoldaten

  Oceniono 6 razy 4

  Szit do kwadratu.

 • awonek

  Oceniono 8 razy 4

  Lubię Tępą Emilkę.

 • kloceklego

  Oceniono 2 razy 2

  Idioci

 • natassja

  Oceniono 7 razy -1

  Podobała mi się ta książka, Rachel mocno pogubiona w zmaganiach z samą sobą, a przez to jakoś bliska w swych słabościach. Zakończenie książki mnie zaskoczyło. Może nie jestem domyślna ;). Ogólnie oceniam tę ksiażkę na 7/10. Emily Blunt zaś uwielbiam od czasów Lata MIłości, jest nieoczywiście śliczna, z takim fajnym zadziorem. Z przyjemnością obejrzę nowy film z nią.

 • login-xyz

  Oceniono 7 razy -1

  Uwielbiam Emily Blunt. Zeby wszystkie Kobiety w Polsce byly takie zaiste, jak ta Brytyjka.. Eeeech..

 • Franciszek Koper

  Oceniono 5 razy -3

  Fantastyczny thriller Dziewczyna z Pociągu w jakości HD. Stwierdzam officjalnie, że film jest warty uwagi :) !!

  tech-artex.pl/Film-Online/Dziewczyna-z-Pociagu-Caly-Film

 • joanna.mazgajska

  Oceniono 8 razy -6

  Ogromnie mi się podobała ta książka 10/10. Potem przeczytałam "zaginiona dziewczynę" I "Idealną". Podobne w stylu. Też fajne i wciągające, ale ta pierwsza najlepsza.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX