Wokalista The Prodigy nie żyje. Keith Flint popełnił samobójstwo

Wokalista The Prodigy został znaleziony w poniedziałek w swoim domu w Essex - donosi "The Guardian". Według oświadczenia zespołu, popełnił samobójstwo.

Keith Flint zmarł w wieku 49 lat. Piosenkarz był wokalistą popularnej w latach 90. grupy muzycznej The Prodigy, znanej z takich przebojów jak „Firestarter", „Breathe" czy „Smack My B*tch Up".

Wokalista The Prodigy nie żyje

Mężczyzna został znaleziony martwy w swoim domu w Essex w Anglii. Rzecznik prasowy lokalnej policji potwierdził, że muzyk nie żyje. Przekazał reporterom "The Guardian":

Zostaliśmy wezwani, bo sąsiedzi martwili się o zamieszkałego w Brook Hill mężczyznę. Przyjechaliśmy na miejsce zaraz po 8.10 rano w poniedziałek.

Dodał:

Kiedy przyjechaliśmy na miejsce, niestety 49-latek już nie żył. Najbliższa rodzina została poinformowana. Przyczyny śmierci nie były podejrzane, koroner sporządzi raport z sekcji zwłok.

Udział osób trzecich został wykluczony. 

Wokalista The Prodigy popełnił samobójstwo

Na koncie zespołu The Prodigy na Instagramie pojawiło się oświadczenie, z którego wynika, że Flint popełnił samobójstwo:

To prawda. Nie wierzę, że to mówię, ale nasz brat Keith odebrał sobie życie w ten weekend. Jestem zszokowany, okropnie zły, zdezorientowany i mam złamane serce. Spoczywaj w pokoju bracie, Liam
 

Keith Flint zaczynał współpracę z zespołem jako tancerz, później został jego wokalistą.

 

Po latach został też managerem i właścicielem motorowej grupy wyścigowej.

Więcej o: