"Belfer" - teaser nowego serialu kryminalnego z Maciejem Stuhrem

W sieci pojawił się nowy teaser serialu "Belfer" Łukasza Palkowskiego z Maciejem Stuhrem w roli głównej. Kryminalna produkcja Canal+ będzie miała swoją premierę jesienią tego roku.

"Belfer" opowiada o mieszkańcach małej miejscowości Dobrowice. Niespodziewana śmierć młodej dziewczyny wstrząsa lokalną społecznością - w tym samym czasie w Dobrowicach zjawia się Paweł Zawadzki. Kim jest? Dlaczego nauczyciel z renomowanej warszawskiej szkoły podejmuje pracę na prowincji? Paweł rozpoczyna własne śledztwo. W obliczu zbrodni nie ma miejsca na półprawdy. Jednak, chociaż wszyscy się tu znają i wiedzą o sobie wszystko, Pawłowi nikt nic nie powie. Belfer zostaje sam.

W tytułową rolę Belfra – Pawła Zawadzkiego - wciela się Maciej Stuhr. Partnerują mu m.in. Magdalena Cielecka, Piotr Głowacki, Krzysztof Pieczyński, Paweł Królikowski, Łukasz Simlat oraz Józef Pawłowski. Zobaczymy ich w rolach mieszkańców miasteczka Dobrowice – miejsca akcji serialu.

Reżyserem serialu jest Łukasz Palkowski, laureat Złotych Lwów na ostatnim Festiwalu Filmowym w Gdyni za film "Bogowie". Oryginalny scenariusz został napisany przez pisarza Jakuba Żulczyka (autora takich powieści, jak: "Zrób mi jakąś krzywdę", "Instytut" czy "Ślepnąc od świateł") oraz Monikę Powalisz, dramatopisarkę i reżyserkę teatralną. Autorem zdjęć jest Marian Prokop znany m.in. z realizacji filmów "Miasto 44" i "Wojna polsko-ruska". Producentem wykonawczym serialu jest TVN.

 

 

Więcej o:
Komentarze (58)
"Belfer" - teaser nowego serialu kryminalnego z Maciejem Stuhrem
Zaloguj się
 • mimfa

  Oceniono 29 razy 19

  A co to teaser? Rozumiem, że 90% maturzystów zdaje język angielski, ale to chyba jeszcze nie powód by nie używać słów polskich - zwłaszcza jeśli ma odpowiednik!

 • re_x

  Oceniono 16 razy 4

  cool , że jest teaser sezonu "Teacher" z Matthiasem Stuhrem..

 • misafi

  Oceniono 12 razy 4

  Po tizerze "Smoleńska", każda inna produkcja to dla mnie szmira i ocieranie się o śmieszność.

 • kabel1111

  Oceniono 8 razy 4

  fajnie ze jest teaser. Mysle ze teasery sa fajne

 • sowca

  Oceniono 2 razy 2

  Z taką obsadą musi być sukces :)

 • eri22

  Oceniono 4 razy 2

  zapowiada sie dobrze, czekam

 • boo-boo

  Oceniono 13 razy 1

  Zwiastun - rozumiem, że za trudne po polsku napisać.

 • samozwaniec1

  0

  Naprawde nawet jedno zdanie idzie do cenzury?Mysia number trzy w robocie?

 • samozwaniec1

  0

  Nareszcie dzieciak Jurka wyglada po mesku.Wierze,ze udzwignie role i powtorzy sukces Lindy z Psow...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX