Jarosław Jakimowicz dostał kolejny program w TVP Info. Prowadzi go z Magdaleną Ogórek

Aktor Jarosław Jakimowicz i była kandydatka na prezydenta RP Magdalena Ogórek w duecie poprowadzili już pierwszy odcinek wspólnego programu publicystycznego "W kontrze". Można go będzie oglądać od poniedziałku do piątku na antenie TVP Info.
Zobacz wideo

Jarosław Jakimowicz w ostatnich latach częściej jest gościem i prowadzącym programy telewizyjne niż gra role filmowe. Aktor nie kryje swoich poglądów politycznych, gorącego uwielbienia dla Antoniego Macierewicza i poparcia dla Zjednoczonej Prawicy. Od jakiegoś czasu prowadzi już wywiady w porannym "Pytaniu na śniadanie" w TVP. Teraz razem z Magdaleną Ogórek prowadzi program polityczny na TVP Info.

Jarosław Jakimowicz dostał kolejny angaż w TVP. Teraz prowadzi swój program

"W kontrze" to program publicystyczny, prowadzący Jarosław Jakimowicz i Magdalena Ogórek odnoszą się do aktualnych wydarzeń na świecie. Pierwszy odcinek wyemitowano 10 sierpnia - cykl na antenie TVP Info będzie się pojawiać od poniedziałku do piątku o godzinie 7.10. Po pierwszym odcinku Jakimowicz napisał na swoim koncie na Instagramie:

Po programie wyściskaliśmy się jak dwoje bliskich znajomych. Widzę, że to będzie moja dobra koleżanka. Ja napisałem jej, że bez niej nie dałbym rady. Ona odpisała: "Dziękuję". Magdalena ma olbrzymią wiedzę, ona tym żyje, żyje polityką. Już mi podrzuca różne materiały, o których pewnie będziemy rozmawiać następnego dnia
 

Formuła zakłada, że prowadzący rozmawiają o bieżących sprawach społeczno-politycznych z zaproszonymi do studia ekspertami oraz politykami, sami też komentują najświeższe wydarzenia. Wisienką na torcie każdego odcinka są krótkie felietony filmowe. Jarosław Jakimowicz miał czas studiować dokonania kinematograficzne kolegów i koleżanek po fachu - w tym roku zagrał w pierwszym od ośmiu lat filmie. Po roli Wacława w "Love or money" z 2012 roku, dostał angaż w produkowanym przez TVP filmie "Zenek". Tam wcielił się z nowego managera Zenona Martyniuka.

"W kontrze" emitowane jest w czasie antenowym programu "#Jedziemy", w którym Jakimowicz zaliczył tak udane występy. Obecnie gospodarz tamtego programu, Michał Rachoń, przebywa na urlopie. Jarosław Olechowski, dyrektor TAI, przekazał Wirtualnym Mediom: - Testujemy ten nowy format w czasie urlopu red. Michała Rachonia. Jeżeli zostanie dobrze przyjęty przez widzów, to 'W kontrze' będzie emitowane w soboty i niedziele jako dopełnienie weekendowego pasma.

Więcej o: