Ona, on i ich jedenaścioro dzieci w nowym reality show. "Patchworkowa rodzina Shemwellów" z premierą w maju

Jak stworzyć kochającą się patchworkową rodzinę? Przed takim wyzwaniem stanęli wdowa z siódemką dzieci i wdowiec z czwórką, którzy postanowili się pobrać. O ich życiu opowiada produkcja "Patchworkowa rodzina Sghemwellów".

Poznali się w internecie, w grupie skupiającej wdowców, i już wkrótce Spencer Shemwell wraz z czworgiem swoich dzieci przeprowadził się z Wirginii do Utah z nadzieją, że w związku z Ericą Means znajdzie upragnioną miłość i szczęście, a dzieciom da prawdziwy dom.

Zobacz wideo 40-stka to nowa 20-stka? Rumienimy się przy tym serialu, choć nastolatkami już nie jesteśmy

Nowe reality show. Młode małżeństwo z jedenastką dzieciaków pod jednym dachem 

Pierwszy mąż Eriki zmarł z powodu guza mózgu, żona Spencera Aimee zginęła natomiast w wypadku samochodowym. Ona ma siedmioro dzieci: 12-letniego Landona, 10-letnią Emmę, dziewięcioletnią Lily, ośmioletnią Sophie, sześcioletniego Tannera, 5pięcioletnią Amelię i trzyletniego Caleba. On czwórkę: 12-letniego Braydena, ośmioletnią Harper, sześcioletniego Avery'ego oraz czteroletniego Bexleya.

Para po zaledwie sześciu tygodniach randek para zdecydowała się na ślub. Teraz muszą znaleźć sposób, aby jedenastka ich wspólnych dzieci stała się rodzeństwem. Dzieciaki są w różnym wieku, od trzech do dwunastu lat, więc na co dzień rodzice mają ręce pełne roboty. Czy Shemwellom uda się stworzyć jedną, wielką, wspierająca się, rodzinę? Widzowie będą obserwować ich historię w "Patchworkowej rodzinie Shemwellów" od 6 maja o 23:00 w TLC. Produkcja będzie także dostępna w serwisie Player.pl. 

Reality show ma pokazać zarówno to, jak małżonkowie radzą sobie z "zarządzaniem" tak liczną rodziną, jak i to, jak wspierają się w godzeniu się ze stratą, jaką obie grupy - teraz tworzące jedną rodzinę - przeżyły.

Więcej o: