Surowa Anja Rubik do finalistki "Top Model" 2022. "Nie widzę cię w świecie mody"

Za nami finał 11. edycji programu "Top Model". Walka o główną nagrodę toczyła się pomiędzy trzema dziewczynami. W odcinku nie zabrakło skrajnych emocji.

Do finału "Top Model" zakwalifikowały się trzy uczestniczki: Klaudia Nieścior, Natalia Woś i Michalina Wojciechowska. Choć poziom pomiędzy dziewczynami był wyrównany, to od początku emocje sięgały zenitu. 

Kto zwyciężył w top model? Znamy werdykt

W finałowym odcinku programu pojawił się pełen skład jurorski: Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński. Do grona specjalistów dołączyła ceniona w świecie mody, Anja Rubik. Program poprowadziła Joanna Krupa w duecie z Michałem Pirógiem. Prezentacje nagrań z sesji okładkowych do "Glamour" oraz pokazy mody, przeplatano gościnnymi występami muzycznymi. Na scenie "Top Model" wystąpił Piotr Rogucki i Kuba Karaś, a także Bryska i Grzegorz Hyży.

 

Jako pierwsza z programem pożegnała się Michalina Wojciechowska. Ostateczna walka toczyła się pomiędzy Natalią a Klaudią, która przez widzów została okrzyknięta mianem ulubionej uczestniczki tej edycji. Początkowo w pojedynku prowadziła Natalia, która według punktacji jurorów, zdobyła aż 6 punków więcej od swojej rywalki.

 

Finalistki "Top Model" 2022. Ostre słowa Anji Rubik 

Natalia Woś od początku była faworytką do zwycięstwa. Jurorzy surowo oceniali prace Klaudii w programie i wydawało się, że to jej przeciwniczka zgarnie główną nagrodę. W finałowym odcinku trenerzy komentowali reklamy, w których uczestniczki wzięły udział. Nie zabrakło surowych opinii i negatywnych ocen.

 

Anji Rubik, która była gościem programu, nie spodobało się to, co zaprezentowała Klaudia. — Nie widzę Cię w świecie mody — powiedziała z przekonaniem supermodelka, oceniając reklamę Nieścior na 1 punkt. 

Ostatecznie to właśnie Klaudia Nieścior została zwyciężczynią 11. edycji "Top model". 22-latka wygrała czek na 100 tys. zł oraz kontrakt z agencją modelingową. 

Zobacz wideo Czy da się zarobić na feminizmie? Martyna Kaczmarek zagrała w Koło Plotka

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: