łąki łan

 • Paprodziad komentuje rozstanie z zespołem Łąki Łan. 'Nie wyszło? Nieprawda'

  Paprodziad komentuje rozstanie z zespołem Łąki Łan. "Nie wyszło? Nieprawda"

  W środę 9 marca Michał Chęć, Piotr Koźbielski oraz Jarek Jóźwik z Łąki Łan poinformowali, że z grupą pożegnał się Włodzimierz "Paprodziad" Dembowski, wokalista i autor tekstów. Muzycy ogłosili, że "nie identyfikują się z poglądami głoszonymi przez Dembowskiego na temat m.in. pandemii i wojny w Ukrainie". Trzy dni później swoim stanowiskiem podzielił się na Facebooku sam zainteresowany.

  Marta Korycka, Maja Piskadło
 • Paprodziad nie jest już członkiem Łąki Łan. Zespół: Nie identyfikujemy się z jego poglądami
 • SnowFest 2021. W marcu w Szczyrku wystąpią m.in. PR0BL3M i Łąki Łan

  SnowFest 2021. W marcu w Szczyrku wystąpią m.in. PR0BL3M i Łąki Łan

  Przed nami 8. edycja SnowFest Festival, największego wydarzenia kulturalnego pod koniec zimy. To kolejny raz, kiedy będzie można się przekonać, że fani zimowych sportów, aktywnego wypoczynku oraz muzyki mają się bardzo dobrze, zaś perła Beskidu Śląskiego - Szczyrk urasta do miana najważniejszego ośrodka zimowych sportów.

  inf. prasowa, opracowała Maja Piskadło
 • Po koncertach Łąki Łan ludzie 'rzucają antydepresanty'. 'Nie pierniczymy się w tańcu'
 • 'Pijaństwo? W Polsce wszędzie się pije, nawet w kawiarni sejmowej. Dlaczego ludzie nie mieliby się poluzować?' [WOODSTOCK]

  "Pijaństwo? W Polsce wszędzie się pije, nawet w kawiarni sejmowej. Dlaczego ludzie nie mieliby się poluzować?" [WOODSTOCK]

  - Z jednej strony masa zbliżająca się do pół miliona osób, a z drugiej przyjaźń, pokojowa atmosfera, wszyscy dzielą się piwem - wspomina Spięty z Lao Che. - Goście z wydrążonymi arbuzami na głowie, przepaski na biodrach - w Polsce to może się zdarzyć tylko w tym miejscu - dodaje Glaca. Ile osób, tyle opinii na temat Przystanku Woodstock. My postanowiliśmy zapytać tych, którzy byli na pierwszej linii frontu - o festiwalu opowiadają m.in. Krzysztof Skiba, Paprodziad i Tomasz Grochola.

  Wysłuchał i zanotował Mariusz Wiatrak
Więcej o:

łąki łan