sean penn

 • Wołodymyr Zełenski przemówił na Złotych Globach. 'Nie będzie III wojny światowej'

  Wołodymyr Zełenski przemówił na Złotych Globach. "Nie będzie III wojny światowej"

  Na pierwszych w tym roku nagrodach filmowych pojawił się prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski. Jego wirtualne wystąpienie zapowiedział Sean Penn. Do wszystkich zgromadzonych powiedział, że choć wojna w Ukrainie jeszcze się nie skończyła, "jest już jasne, kto wygra". "Przed nami jeszcze bitwy i łzy, ale teraz mogę z całą pewnością powiedzieć, kto był najlepszy w poprzednim roku, to byliście wy. Wolni ludzie wolnego świata" - dodał.

  Bartłomiej Marcinkowski
 • Najlepsze thrillery z lat 90. Zapomniane produkcje, które były prawdziwymi hitami

  Najlepsze thrillery z lat 90. Zapomniane produkcje, które były prawdziwymi hitami

  Thriller to gatunek dość trudny do zdefiniowania. Charakterystyczne są napięcie, niepewność i tajemniczość, jakie mu towarzyszą. Lata 90. obfitowały w kultowe dreszczowce, ale wiele produkcji jest dziś zapomnianych. Oto kilka propozycji, które warto sobie odświeżyć podczas wieczornego seansu.

  Magdalena Polska
 • Oscary 2022. Sean Penn: Jeśli Akademia nie zaprosi Zełenskiego, zniszczę moje Oscary

  Oscary 2022. Sean Penn: Jeśli Akademia nie zaprosi Zełenskiego, zniszczę moje Oscary

  Przed nami 94. gala rozdania Oscarów. Sean Penn zaangażowany w pomoc Ukraińcom stwierdził w rozmowie z CNN, że Wołodymyr Zełenski uosabia "rodzaj poetyckiej odwagi i ekspresji, do jakich aspiruje film w najlepszym wydaniu". Dlatego, jeśli Akademia nie uwzględni w programie ceremonii przemówienia prezydenta, to "ta decyzja będzie najbardziej nieprzyzwoitym momentem w całej historii Hollywood", a on w ramach bojkotu zniszczy publicznie swoje dwie zdobyte statuetki.

  Marta Wolf
 • Sean Penn porzucił samochód i szedł pieszo do polskiej granicy. Zamieścił zdjęcie

  Sean Penn porzucił samochód i szedł pieszo do polskiej granicy. Zamieścił zdjęcie

  "Ja i dwóch moich kolegów porzuciliśmy auto przy drodze i szliśmy wiele kilometrów do polskiej granicy" - napisał na Twitterze Sean Penn. We wpisie podzielił się też tym, co po drodze zobaczyli. Aktor i reżyser przyleciał do Ukrainy kilka dni temu w związku z realizacją filmu dokumentalnego o agresji Rosji.

  Marta Korycka
 • Sean Penn: Dusza Ameryki jest stracona, jeśli zostawimy Ukraińców, żeby walczyli sami
 • To były czasy! Naiwnie, beztrosko, z urokiem... Wspominamy lata 80. w nowym, świetnym(!) cyklu w Ale kino+

  To były czasy! Naiwnie, beztrosko, z urokiem... Wspominamy lata 80. w nowym, świetnym(!) cyklu w Ale kino+

  Młodzież zawsze miała swoich idoli, starała się mieć swój styl i swoją najprawdziwszą prawdę o życiu. W latach 80. była ona kolorowa i beztroska. Chociaż problemy zawsze były podobne. Poza tym to właśnie wtedy karierę zaczynali Matthew McConaughey, John Cusack, Emilio Estevez, Sean Penn, Demi Moore, Robert Downey Jr., Andie MacDowell i ich kolorowe marynarki i fryzury. Czasami trudno uwierzyć, co z nich dzisiaj wyrosło.

  Wojtek Krzyżaniak
 • Arcydzieło, klasyczny 'Czarnoksiężnik z Oz', piekielnie sprytny horror - 'Oculus' i Sean Penn, który pręży muskuły [NA CO DO KINA]

  Arcydzieło, klasyczny "Czarnoksiężnik z Oz", piekielnie sprytny horror - "Oculus" i Sean Penn, który pręży muskuły [NA CO DO KINA]

  W kinie "Była sobie dziewczynka", której cięta riposta goni ciętą ripostę, film o nawiedzonym lustrze, który znakomicie się ogląda i klasyka kina familijnego, która nadal zachwyca. A także "Gunman: odkupienie" z Seanem Pennem, który do komicznej przesady napręża doskonale wyrzeźbione ciało. Przedstawiamy recenzje WSZYSTKICH piątkowych premier.

  Marek Kuprowski
 • Gunman: odkupienie ***

  Gunman: odkupienie ***

  Film o strzelaniu z Seanem Pennem. Gościnnie występuje: Kongo.

  Marek Kuprowski
Więcej o:

sean penn