aaron paul

 • Aaron Paul wściekły na Netfliksa. Miał nie dostać wynagrodzenia za dystrybucję 'Breaking Bad'
 • Nowy sezon 'Black Mirror' jest nierówny, ale ma coś, czego nie daje żaden inny serial

  Nowy sezon "Black Mirror" jest nierówny, ale ma coś, czego nie daje żaden inny serial

  Nie wiem, czy byłabym w stanie przypomnieć sobie drugą taką produkcję. Każdy odcinek "Black Mirror" - niezależnie od tego, czy zachwycający, czy prezentujący niższy poziom - zostawia mnie z pytaniami i chęcią rozmowy nie tylko na temat tego, co zobaczyłam, ale także na temat tego, jak to interpretować. Po raz szósty Charlie Brooker sprawił, że nie mogłam zasnąć, zanim nie odreaguję. Nowy sezon "Black Mirror" dał mi też pretekst do dyskusji z mężem na temat dzisiejszego świata i jego przyszłości.

  Marta Korycka
 • Walt i Jesse gotowi do powrotu na ekran? Vince Gilligan: Oglądajcie kolejny odcinek 'Better Call Saul'

  Walt i Jesse gotowi do powrotu na ekran? Vince Gilligan: Oglądajcie kolejny odcinek "Better Call Saul"

  Do zakończenia serialu "Better Call Saul" zostały trzy odcinki. Vince Gilligan, współtwórca uniwersum "Breaking Bad", wyraźnie zasugerował, że w najbliższej odsłonie produkcji widzowie spotkają się ze swoimi dawno niewidzianymi ulubieńcami - z Walterem White'em i Jessem Pinkmanem. - Jeżeli włączycie telewizję w poniedziałkowy wieczór, są szanse, że natkniecie się na tych dwóch - powiedział w piątek reżyser i scenarzysta.

  Maja Piskadło
 • Fani 'Breaking Bad' się doczekali. Mr. White i Jesse Pinkman wracają na ekran

  Fani "Breaking Bad" się doczekali. Mr. White i Jesse Pinkman wracają na ekran

  Tych wieści fani "Breaking Bad" wypatrywali, odkąd rozpoczęła się emisja spin-offu "Better Call Saul" z Bobem Odenkirkiem w roli głównej. Prośby zostały wysłuchane: Peter Gould, współtwórca "Saula", potwierdził, że w ostatnim sezonie serialu Bryan Cranston i Aaron Paul powrócą jako Walter White i Jesse Pinkman.

  Maja Piskadło
 • Wspólny powrót Cranstona i Paula do 'Breaking Bad'? Aktorzy nieco oszukali fanów

  Wspólny powrót Cranstona i Paula do "Breaking Bad"? Aktorzy nieco oszukali fanów

  Jakiś czas temu gruchnęła wieść, że powstaje film pełnometrażowy na podstawie kultowego serialu "Breaking Bad". Fani spekulowali, czy Bryan Cranston i Aaron Paul powrócą w niezapomnianych rolach Waltera White'a i Jesse'ego Pinkmana (choć przy tym pierwszym było to nieco nieprawdopodobne). Aktorzy ostatnio rozpoczęli w mediach społecznościowych podejrzaną kampanię. Niestety jednak sprawili fanom spory zawód.

  mpi
Więcej o:

aaron paul