cezary pazura

 • POPKultura Extra. Najtrudniejsza scena intymna dla Cezarego Pazury? 'Ta pierwsza'

  POPKultura Extra. Najtrudniejsza scena intymna dla Cezarego Pazury? "Ta pierwsza"

  28 kwietnia na Netfliksie zadebiutuje polski serial "Sexify". Głównymi bohaterkami są trzy dziewczyny ze sprytnym planem wynalezienia algorytmu na kobiecy orgazm. W ojca jednej z nich wcielił się Cezary Pazura, którego postać nie ma łatwego wychowawczego orzecha do zgryzienia. W rozmowie z Gazeta.pl (i w duchu serialu, który ma łamać seksualne tabu) aktor opowiedział m.in. o tym, jak wyglądało kręcenie jego pierwszej sceny intymnej i co miał z tym wspólnego Olaf Lubaszenko.

  Marta Korycka
 • Cezary Pazura o 'Tajemnicy zawodowej': Pierwszy raz widziałem tak długą pauzę w polskim serialu

  Cezary Pazura o "Tajemnicy zawodowej": Pierwszy raz widziałem tak długą pauzę w polskim serialu

  - Dla mnie brawurową sceną już w pierwszym odcinku była ta, w której grana przez Magdę Różczkę Julia daje do zrozumienia bohaterce Anny Dereszowskiej, że wie o zdradzie męża. Pierwszy raz widziałem tak długą pauzę w polskim serialu. Ale jest tak absolutnie mocna i tak wybrzmiewa, że przy telewizorze aż zakryłem usta ze zdziwienia. Tak to przeżyłem. Nie wiedziałem, że tak przeżywam seriale. Ale okazuje się, że przeżywam tylko te dobre. A ten się zaczął brawurowo - aż się boję o kolejne odcinki - opisuje swoje wrażenia Cezary Pazura, który w "Tajemnicy zawodowej" zagrał właśnie tego męża, o którym w opisanej scenie rozmawiają bohaterki.

  Justyna Bryczkowska
 • Rząd wystartował ze spotami promującymi szczepienia. Bez Krystyny Jandy, za to z Cezarym Pazurą

  Rząd wystartował ze spotami promującymi szczepienia. Bez Krystyny Jandy, za to z Cezarym Pazurą

  Cezary Pazura jako ambasador kampanii #SzczepimySię nagrał spot promujący szczepienie się. Poza nim biorą w niej udział politycy tacy jak premier Mateusz Morawiecki, rzecznik rządu Piotr Mueller, szef Kancelarii Premiera Michał Dworczyk, a także liczni sportowcy m.in. Piotr Małachowski, Paweł Fajdek, Maria Andrzejczyk. Zabrakło za to zaszczepionych wcześniej w WUM aktorów i aktorek.

  oprac. Justyna Bryczkowska
Więcej o:

cezary pazura