jonah hill

 • Była partnerka oskarżyła Jonah Hilla o przemoc w związku. Pokazała paskudne SMS-y

  Była partnerka oskarżyła Jonah Hilla o przemoc w związku. Pokazała paskudne SMS-y

  Była partnerka aktora Jonah Hilla twierdzi, że aktor jest "mizoginistycznym narcyzem", który znęcał się nad nią emocjonalnie. Zawodowa surferka Sarah Brady pokazała też niektóre z wiadomości, które miał przysyłać do niej Hill - domagał się m.in. przestała "surfować z mężczyznami", skasowała zdjęcia w kostiumie kąpielowym czy też, by nie przyjaźniła się z kobietami, które nie mają stabilnego życia.

  Justyna Bryczkowska
 • Jonah Hill w nowej komedii Netfliksa. Słynny komik przeszedł spektakularną metamorfozę

  Jonah Hill w nowej komedii Netfliksa. Słynny komik przeszedł spektakularną metamorfozę

  Pamiętacie Donniego Azoffa z filmu "Wilk z Wall Street"? Wcielający się w tę rolę Jonah Hill już tak nie wygląda. Choć aparycja była jego atutem podczas castingów do komediowych ról, aktor postanowił zmienić wygląd i przeszedł spektakularną metamorfozę. Z nowym wizerunkiem możemy zobaczyć go w najnowszej walentynkowej propozycji Netfliksa.

  Roksana Pamuła
 • Jonah Hill zrobił ze swoim psychiatrą dokument o recepcie na szczęście. 'Prawdopodobnie najlepszy albo najgorszy film na świecie'

  Jonah Hill zrobił ze swoim psychiatrą dokument o recepcie na szczęście. "Prawdopodobnie najlepszy albo najgorszy film na świecie"

  "Dlaczego tu jesteś?" to pierwsze pytanie, które zadaje psychoterapeuta Phil Stutz każdemu swojemu pacjentowi. To samo usłyszał także aktor Jonah Hill, który zachwycony efektami terapii postanowił nakręcić film dokumentalny o swoim terapeucie. "To albo najlepszy film dokumentalny, który kiedykolwiek zrobiono albo najgorszy - prawodopodobnie to jedno i drugie jednocześnie" - śmieje się sam terapeuta. Ale żarty na bok, na samym Tik Toku nagrania otagowane tytułem tego dokumentu mają 166 miliardów wyświetleń.

  Justyna Bryczkowska
 • Historia nieprawdopodobna, ale prawdziwa! Nowy film twórcy 'Kac Vegas' ogląda się świetnie
Więcej o:

jonah hill