Muzyka

 • Sanah to najczęściej oglądana artystka w Polsce. W czołówce materiałów na YouTube "ostry cień mgły"

  Sanah to najczęściej oglądana artystka w Polsce. W czołówce materiałów na YouTube "ostry cień mgły"

  Sanah jest najczęściej oglądaną artystką w Polsce - wynika z danych opublikowanych przez Vevo, serwis publikujący teledyski, który współpracuje z YouTubem. Klip do jednej z jej piosenek znalazł się na szczycie zestawienia najczęściej oglądanych teledysków - miał aż 47 mln wyświetleń w tym roku. Jeśli chodzi o materiały wideo najczęściej wyświetlane na YouTubie w Polsce w 2020 roku, na drugim miejscu znalazł się występ prezydenta "Andrzej Duda #Hot16Challenge2", w którym padają pamiętne słowa o "ostrym cieniu mgły".

  oprac. Marta Korycka
 • Polskie Radio zastrzegło "Przyjaciół Karpia", ale w radiu 357 i tak śpiewają. "To nasz wybór, a nie 'konieczność'"

  Polskie Radio zastrzegło "Przyjaciół Karpia", ale w radiu 357 i tak śpiewają. "To nasz wybór, a nie 'konieczność'"

  Polskie Radio zastrzegło sformułowanie "Przyjaciele Karpia", pod którym co roku kryła się nowa piosenka śpiewana przez dziennikarzy (lub przez niektórych melorecytowana). Zawsze czekali na nią słuchacze Trójki. Tym razem zaśpiewali redaktorzy stacji 357 z zaproszonymi gośćmi, większość z nich w tym roku pożegnała się z państwową rozgłośnią.

  oprac. Marta Korycka
 • Piosenki świąteczne 2020: największe świąteczne hity [LISTA]

  Piosenki świąteczne 2020: największe świąteczne hity [LISTA]

  Piosenki świąteczne to utwory, które w doskonały sposób przybliżają atmosferę świąt. Można je usłyszeć niemal w każdej stacji radiowej na kilka tygodni przed Bożym Narodzeniem. Poznaj największe hity 2020 roku!

  Małgorzata Wołoszyn, syl