Muzyka

 • Quebonafide wypuścił singiel i zapowiada: Nie mam w planach niczego związanego z muzyką jako ta postać

  Quebonafide wypuścił singiel i zapowiada: Nie mam w planach niczego związanego z muzyką jako ta postać

  Ostatnia trasa koncertowa Quebonafide rzeczywiście nią jest. Raper, który wypuścił singiel "Refren trochę jak Lana Del Rey" w oświadczeniu zapowiada: "Nie mam w planach niczego związanego z muzyką jako ta postać, być może w przyszłości się to zmieni. Trasa koncertowa, którą zagraliśmy faktycznie była ostatnią trasą koncertową". Dodaje jednak, że nie jest to jego definitywne pożegnanie ze sceną, choć teraz chce skupić się m.in. na pracy naukowej.

  Marta Korycka
 • Nie żyje współzałożyciel Bon Jovi. Alec John Such miał 70 lat

  Nie żyje współzałożyciel Bon Jovi. Alec John Such miał 70 lat

  Niespodziewanie zmarł Alec John Such. Muzyk był jednym z założycieli kultowej grupy Bon Jovi - to on dostrzegł potencjał Jona Bon Joviego i zapoznał go z resztą zespołu. Sam grał na basie i śpiewał chórki. Smutną informację o jego śmierci zespół przekazał na oficjalnym profilu w sieci.

  Justyna Bryczkowska
 • Yeah Yeah Yeahs znowu w akcji! Po dziewięciu latach zespół wyda płytę 'Cool It Down'

  Yeah Yeah Yeahs znowu w akcji! Po dziewięciu latach zespół wyda płytę "Cool It Down"

  Yeah Yeah Yeahs oficjalnie powracają po dziewięciu latach z premierowym materiałem! W środę Karen O, Nick Zinner i Brian Chase ogłosili, że ich piąty album studyjny, "Cool It Down", ukaże się 30 września nakładem Secretly Canadian. Zespół zaprezentował pierwszy singiel - "Spitting Off The Edge Of The World" z gościnnym udziałem Perfume Geniusa.

  Maja Piskadło