Muzyka

 • Król pragnie podziękować. Zanim to zrobi, posłuchajcie jego nowego singla

  Król pragnie podziękować. Zanim to zrobi, posłuchajcie jego nowego singla

  Błażej Król dał się poznać jako artysta wydający płyty rokrocznie. Rok 2020 okazał się szczególny, bo bez nowej płyty Króla - przyniósł on jednak artyście nagrody takie jak Paszport POLITYKI czy Fryderyk, a także objęcie wraz z Darią Zawiałow i Igo kierownictwa nad projektem Męskie Granie Orkiestra 2020. Wydawniczą lukę Król uzupełni już niebawem płytą "Dziękuję" - można już posłuchać pierwszego singla promującego krążek.

  inf. prasowa, opracowała Maja Piskadło
 • Kuba Badach i Aleksandra Kwaśniewska stworzyli piosenkę do nowego filmu Pixara. Wyszło czarująco

  Kuba Badach i Aleksandra Kwaśniewska stworzyli piosenkę do nowego filmu Pixara. Wyszło czarująco

  Kuba Badach i Aleksandra Kwaśniewska to zgrany duet nie tylko w życiu prywatnym - ona pisze świetne teksty, on tworzy przepiękną muzykę, do której równie pięknie śpiewa. Tym razem w wyniku połączenia ich kreatywnych sił powstała wzruszająca piosenka "Liczy się tylko to", która promuje film Pixara "Co w duszy gra". Jego polską premierę zaplanowano na 5 marca.

  oprac. Maja Piskadło
 • Nie żyje ojciec Nicki Minaj. Został potrącony przez samochód

  Nie żyje ojciec Nicki Minaj. Został potrącony przez samochód

  64-letni ojciec Nicki Minaj nie żyje. Robert Maraj zginął w wyniku wypadku samochodowego, do którego doszło w piątek wieczorem. Sprawca po potrąceniu mężczyzny, uciekł z miejsca wypadku. Informację o jego śmierci potwierdziła policja.

  oprac. Marta Korycka