Muzyka

 • "Annuszka". Krzysztof Zalewski śpiewa, Monika Brodka za kamerą. Ależ on zagrał w tym klipie!
 • Festiwal w Opolu. Gromee zdyskwalifikowany z konkursu "Premiery". "Naruszony regulamin"

  Festiwal w Opolu. Gromee zdyskwalifikowany z konkursu "Premiery". "Naruszony regulamin"

  Organizatorzy tegorocznej edycji festiwalu w Opolu poinformowali, że Gromee został zdyskwalifikowany z udziału w konkursie "Premiery". Miała brać w nim udział jego piosenka "Powiedz mi (kto w tych oczach mieszka)" z Anią Dąbrowską i Abradabem. Jak czytamy w krótkim oświadczeniu, powodem dyskwalifikacji jest naruszenie regulaminu.

  mpi
 • Taco Hemingway. "Mickiewicz naszych czasów" świętuje 30. urodziny

  Taco Hemingway. "Mickiewicz naszych czasów" świętuje 30. urodziny

  Zaczynał od wrzucania swoich płyt do sieci za darmo, a na jego pierwszy koncert przyszli głównie znajomi ze szkoły. Dziś jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich raperów, który konsekwentnie mediów unika. Jego zdolności namiętnie wychwala m.in. Zbigniew Hołdys, a nastoletnie fanki piszą o nim opowiadania z podtekstem erotycznym. Ma na koncie kilkadziesiąt nagród, długą listę złotych i platynowych płyt, jako pierwszy polski artysta razem z Dawidem Podsiadło wyprzedał bilety na koncert na Stadionie Narodowym. I właśnie założył własną wytwórnię. Taco Hemingway 29 lipca skończył 30 lat.

  Justyna Bryczkowska
 • TVP Info musi usunąć materiały o Niedźwieckim. "Nieprawdziwe i szkalujące informacje"

  TVP Info musi usunąć materiały o Niedźwieckim. "Nieprawdziwe i szkalujące informacje"

  Sąd Okręgowy w Warszawie nakazał usunięcie z portalu TVP.Info artykułów dotyczących byłego dziennikarza "Trójki" Marka Niedźwieckiego - informuje magazyn "Press". Jak wskazał pełnomocnik dziennikarza, sugerowały one, że Niedźwiecki manipulował wynikami "Listy Przebojów Programu Trzeciego", za co miał otrzymywać korzyści majątkowe.

  MLZ
 • Pol'and'Rock Festival 2020 online już w czwartek. Jurek Owsiak: Może poczujemy, jakie wartości są dla nas bardzo ważne
 • Były menadżer Michała Szpaka wydał oświadczenie. "Nie będąc twórcą piosenek, nie miał do nich żadnych praw"

  Były menadżer Michała Szpaka wydał oświadczenie. "Nie będąc twórcą piosenek, nie miał do nich żadnych praw"

  "Michał Szpak nie stworzył żadnej kompozycji, ani też nie napisał tekstu żadnej piosenki, które znalazły się na nagranych przez niego albumach. Nie będąc twórcą piosenek, nie miał do nich żadnych praw, a zatem informacje, że został ich pozbawiony lub je stracił, są całkowicie nieprawdziwe" - napisał w przesłanym do Gazeta.pl oświadczeniu Jacek Jastrowicz z agencji Musicart, która do końca 2019 roku zajmowała się karierą Michała Szpaka.

  Justyna Bryczkowska
 • KISS zagra w Polsce przyszłego lata. Poznaliśmy datę koncertu w Łodzi

  KISS zagra w Polsce przyszłego lata. Poznaliśmy datę koncertu w Łodzi

  Po epickiej i dobrze udokumentowanej 45-letniej karierze, która zapoczątkowała erę legend rock and rolla, KISS rozpoczął swoją ostatnią trasę koncertową w 2019 roku. Niestety, przez pandemię koronawirusa grupie nie udało się zagrać koncertów zaplanowanych na lato 2020. Pojawiły się jednak świetne wiadomości dla polskich fanów - KISS powróci do nas w czerwcu 2021 roku.

  mat. pras. oprac. mpi
 • L.U.C. skomponował dżingiel dla Radia Nowy Świat. W ekipie kolejne nowe nazwiska