Magneto mieszka w Prószkowie. Zobacz fragment "X-Men: Apocalypse?

?Henryk, proszę cię! Nie rób tego? - woła do Michaela Fassbendera - Magneto polski robotnik w fabryce w Prószkowie. Oto cała scena.

W "X-Men: Apocalypse" mutant Magneto ukrywa się w Polsce, zmieniając imię na Henryk. We fragmencie filmu Bryana Singera możemy zobaczyć, jak postać grana przez Michaela Fassbendera wchodzi do fabryki i wypowiada kilka zdań po angielsku. - Pomyślcie o osobie, którą kochacie najbardziej. Ta osoba dowie się, jak to jest stracić osobę, którą ona kocha - mówi Magneto.

Następnie jeden z pracowników odpowiada mu po polsku. - Henryk, proszę cię! Nie rób tego - słyszymy. W filmie mają się pojawić także kwestie, w których Fassbender mówi po polsku.

"X-Men: Apocalypse" właśnie weszli do kin. Akcja filmu, która ma miejsce w Prószkowie w województwie opolskim, trwa około 10 minut. W "X-Men: Apocalypse" występują James McAvoy, Michael Fassbender, Nicholas Hoult, Jennifer Lawrence, Oscar Isaac, Sophie Turner, Rose Byrne, Evan Peters, Lucas Till, Kodi Smit-McPhee, Josh Helman i Lana Candor.

Zobacz wideo

"X-Men: Apocalypse" na ekranach polskich kin od piątku 20 maja.

Więcej o: