Małgorzata Kożuchowska ma pracowity okres. Już niedługo premiera jej nowego filmu z gorącymi scenami

Niecały miesiąc temu do kin weszła "Zołza" z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej, a już niedługo premierę będzie mieć kolejna produkcja z jej udziałem, czyli "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle". W tej komedii kryminalnej, aktorka pojawia się w rudych włosach i odgrywa scenę miłosną z młodszym od siebie Filipem Kosiorem.

Małgorzata Kożuchowska to jedna z tych aktorek, która od początku swojej kariery cały czas jest bardzo widoczna na dużym, jak i na małym ekranie. W połowie września do kin wszedł autobiograficzny film o Ilonie Łepkowskiej, w którym zagrała główną rolę, a w przyszłym tygodniu premierę będzie miał najnowsza produkcja z jej udziałem, czyli "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle".

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie Gazeta.pl >>

Odważne sceny łóżkowe w nowym filmie z Kożuchowską

Aktorka w filmie Heatcliffa Janusza Iwanowskiego zagra Dorotę Lis - twardą i pewną siebie kobietę. Stylistyka jej postaci utrzymana jest we wczesnych lat 90., a włosy głównej bohaterki są kręcone i mają płomienny ciemnorudy kolor.

To ona będzie przewodzić mężczyznami, którzy nie będą mogli się oprzeć jej urodzie i wdziękowi. Szaleć będą za nią wszyscy bez względu na wiek. Bohaterka grana przez Kożuchowską będzie miała romans z dużo młodszym od siebie chłopakiem, którego zagra Filip Kasior. W jednej scenie będzie można zobaczyć ich razem w łóżku.

Często mówi się o tym, że kręcenie takich scen jest dla wielu aktorów i aktorek wielkim wyznaniem. Jednak bardzo często zgoda na wystąpienie w takiej formie wiąże się z większym wynagrodzeniem za udział w produkcji, co z pewnością przekonuje niektórych. Takie warunki umowy są zawsze objęte tajemnicą, ale wysokość gaży już nie. Jak informował "Super Express", Małgorzata Kożuchowska za udział w najnowszym filmie otrzymała aż 200 tys. złotych.

 

"Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle" - o czym jest film?

W czasach, gdy w Polsce półki sklepowe świeciły pustkami, bohaterowie filmu znaleźli sposób na zarabianie ogromnych pieniędzy. Skąd wiedzieli na czym można zrobić biznes? Jak dorobili się w czasach kryzysu? Choć mogłoby się wydawać, że to był męski świat, to prawdziwą głowę do interesów miały kobiety. Dorota, Krysia, Marzena i Sabrina udowadniają starą prawdę, że gdy kobieta o coś walczy, to nigdy się nie poddaje i nikt nie jest w stanie jej zatrzymać. Z każdą minutą w filmie przybywa sekretów. A im więcej tajemnic i ludzkich słabości, tym bardziej prawdopodobne staje się to, że w końcu wszystko zacznie się sypać.

W filmie oprócz Małgorzaty Kożuchowskiej zagrają także Dominika Gwit ("Galerianki"), Agnieszka Więdłocha ("Planeta singli"), Paulina Gałązka ("Furioza"), Maciej Zakościelny ("Kryminalni") czy Sebastian Stankiewicz ("Listy do M."). 

Zobacz wideo

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina 

Więcej o: