Roztańczony Narodowy 2023. Kto wystąpi? Są jeszcze i te najtańsze bilety, i te dla VIP-ów

Roztańczony Narodowy 2023 coraz bliżej. "Mamy oko na to, czego słuchacie najczęściej, i na to, co wprowadza was w idealny, imprezowy nastrój" - twierdzą organizatorzy. Kto zatem wystąpi? Kiedy impreza i po ile blitety? Sprawdzamy.

Roztańczony Narodowy 2023 został podzielony na dwie sceny: rap/pop oraz disco. Wydarzenie, które odbędzie się na warszawskim PGE Stadionie Narodowym, ma przyciągnąć ludzi, którzy słuchają polskich artystów. 

Roztańczony Narodowy 2023 - kto wystąpi? Kiedy impreza?

30 września na scenie pojawią się m.in. ci, którzy reprezentowali Polskę w konkursie Eurowizji. Będzie Blanka, ale także Ich Troje oraz Cleo, która śpiewała z Donatanem, że "My, Słowianki, wiemy, jak użyć mowy ciała". Nie zabraknie Viki Gabor, która wygrała dziecięcą odsłonę międzynarodowego konkursu.

Kto jeszcze wystąpi na Roztańczonym Narodowym 2023 na scenie rap/pop? Doda, Smolasty, Tribbs, Skolim, Kubańczyk, EV, VHS, B.R.O., Felivers, Ronnie Ferrari, Blonsky, Zusje, Lena Moonlight czy Mezo x Liber. Zaśpiewa także Majka Jeżowska. Z kolei na scenie disco mają się pojawić: Piękni i młodzi, Boys, Akcent, Weekend, Defis, Miłypan, Discoboys, Łobuzy, Playboys, Extazy, Top Girls i Siegieńczuk. Roztańczony Narodowy 2023 ma otworzyć Edyta Górniak.

Zobacz wideo Doda śmieje się z sytuacji z Górniak. "Komiczna sytuacja 40- i 50-letnich celebrytek"

Ile kosztuje bilet na Roztańczony Narodowy 2023?

Najtańszy bilet kosztuje 109 złotych. Można też wejść na wydarzenie jako VIP. Ci, którzy zapłacą więcej za taką opcję, będą mieli przywileje, m.in. ekskluzywne miejsca na balkonie bezpośrednio przed strefą z najlepszym widokiem na scenę, catering z przekąskami zimnymi i ciepłymi, przystawkami, daniem głównym, deserem i napojami, a także osobne wejście czerwonym dywanem do strefy VIP. Za bilet Biznes Club trzeba zapłacić od 700 złotych.

Zarówno te najtańsze jak i te najdroższe wejściówki są jeszcze dostępne. Jak zapowiadają organizatorzy, start wydarzenia o 19:00, a impreza ma potrwać do 23:00. 

Więcej o: