Dobra passa Katarzyny Cichopek dobiega końca? Kolejny program wyleciał z ramówki TVP

Ostatnio Katarzyna Cichopek przechodzi przez spore zawirowania, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Niedawno okazało się, że "You can dance", którego była jurorką, nie będzie kontynuowany, a teraz z anteny znika kolejny program, który prowadziła. O jakim formacie mowa?

Katarzyna Cichopek jest dobrze znana telewidzom. Na ekranie debiutowała 26 lat temu rolą Elżutki w serialu "Boża podszewka". Prawdziwa popularność przyszła do niej jednak dopiero 3 lata później, gdy wcieliła się w postać Kingi Zduńskiej w "M jak miłość". W międzyczasie rozwinęła również skrzydła jako prezenterka popularnych programów rozrywkowych. Z jakimi stacjami była związana?

Zobacz wideo Jonatan Kilczewski o urządzaniu wnętrza dla Cichopek. Zażyczyła sobie "garderoby marzeń"

Taneczne show było przełomem w jej karierze. Cichopek od lat spełnia się w roli prezenterki

W 2005 roku Katarzyna Cichopek wzięła udział w programie "Taniec z gwiazdami". W duecie z Marcinem Hakielem dotarła aż do finału, gdzie ostatecznie zajęła drugie miejsce. Spektakularna popularność, którą zyskała za sprawą tanecznego show, sprawiła, że znalazła stałe zatrudnienie w Telewizji Polsat w roli prezenterki. Współprowadziła programy t.j. "Jak oni śpiewają", "Just the Two of Us. Tylko nas dwoje" czy "Gra wstępna", a także kilkukrotnie była również gospodynią festiwalu TOPtrendy czy noworocznych koncertów "Sylwestrowa Moc Przebojów".

Po dekadzie w rej roli rozpoczęła współpracę ze stacją TV Puls, dla której realizowała program "Twój Puls", lecz ostatecznie w 2019 roku związała się z Telewizją Polską. Najpierw, wraz z ówczesnym mężem, Marcinem Hakielem, tworzyła jurorski duet w teleturnieju "Czar par", zaś we wrześniu 2020 roku zaczęła regularnie pojawiać się na antenie, współprowadząc "Pytanie na śniadanie".

Cichopek ma powody, by martwić się o swój los? TVP rezygnuje z kolejnego programu z jej udziałem

Wszystko wskazuje jednak na to, że dobra passa Cichopek dobiega powoli końca. W sierpniu 2023 roku TVP ogłosiło, które programy, nie będą kontynuowane w jesiennej ramówce. Wówczas okazało się, że z anteny znika m.in. hitowe "You Can Dance. Nowa Generacja", w którego 2. sezonie prezenterka była jurorką. To jednak nie koniec smutnych wieści. Teraz okazało się, że stacja nie zdecydowała się również na realizację kolejnego formatu z jej udziałem. Jak podaje Press.pl, nowego sezonu nie doczeka się wnętrzarskie show "Operacja aranżacja", które debiutowało na antenie jesienią 2022 roku.

Więcej o: