Elizabeth Debicki

 • "The Crown". Nowe zdjęcia z planu piątego sezonu. Elizabeth Debicki wygląda świetnie jako Diana

  "The Crown". Nowe zdjęcia z planu piątego sezonu. Elizabeth Debicki wygląda świetnie jako Diana

  W przyszłym roku czeka nas premiera kolejnego, piątego sezonu serialu "The Crown". Fabuła ma się skupić na wydarzeniach z lat 90. i pokazać m.in. kulisy małżeństwa księcia Karola (Dominic West) i księżnej Diany (Elizabeth Debicki). W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z planu produkcji, na których widać właśnie Westa i Debicki w bezbłędnych charakteryzacjach.

  oprac. Maja Piskadło
 • "The Crown". Elizabeth Debicki jako Diana na nowych zdjęciach z 5. sezonu serialu Netfliksa

  "The Crown". Elizabeth Debicki jako Diana na nowych zdjęciach z 5. sezonu serialu Netfliksa

  Pojawiły się nowe zdjęcia z planu piątego sezonu serialu o brytyjskiej rodzinie królewskiej "The Crown". Paparazzi zrobiłi zdjęcia Elizabeth Debicki oraz jej ekranowemu partnerowi Dominicowi Westcie, którzy widoczni są w pełnej charakteryzacji. Krytycy i widzowie zachwycają się zwłaszcza aktorką, która bardzo przypomina zmarłą księżną Dianę.

  krauka
 • Wycięta scena z Dianą z serialu "The Crown". Jest jak z bajki. Bardzo smutnej

  Wycięta scena z Dianą z serialu "The Crown". Jest jak z bajki. Bardzo smutnej

  W jednym z odcinków na koniec czwartej serii "The Crown" pojawia się scena, w której księżna Diana obdarowuje księcia Karola kasetą z nagraniem ze swojego występu, który zaplanowała specjalnie dla niego. Widzowie nie mieli okazji zobaczyć pierwotnej wersji sceny, gdyż w ostatecznym montażu znalazł się jedynie jej króciutki fragment.

  aj
 • "The Crown". Elizabeth Debicki w roli księżnej Diany. Pierwsze zdjęcia z planu

  "The Crown". Elizabeth Debicki w roli księżnej Diany. Pierwsze zdjęcia z planu

  "The Crown" to jedna z najpopularniejszych fabularnych produkcji Netflixa, która nieustanie wzbudza zainteresowanie fanów. Premiera 5. sezonu nastąpi prawdopodobnie w 2022 r., ale już teraz możemy spojrzeć za kulisy produkcji. Do sieci trafiły nieoficjalne zdjęcia z planu "The Crown" pokazujące Elizabeth Debicki w roli księżnej Diany.

  SeR
Więcej o:

Elizabeth Debicki