Film

 • Kiedy otwarcie kin? Cinema City wraca 3 lipca. Jakie premiery kinowe przed nami?

  Kiedy otwarcie kin? Cinema City wraca 3 lipca. Jakie premiery kinowe przed nami?

  Od 6 czerwca w Polsce mogą być otwarte kina, teatry czy opery, ale ze względu na konieczność funkcjonowania zgodnie z wytycznymi sanitarnymi, wiele instrytucji kultury nie jest jeszcze gotowych na otwarcie. Kiedy otwarcie kin? 17 czerwca sieć Cinema City ogłosiła daty otwarcia w poszczególnych państwach. Co z innymi kinami? Na co będziemy mogli iść do kina po długiej przerwie?

  KaM
 • Filmy o rasizmie. Dramaty, biografie i filmy dokumentalne, które trzeba obejrzeć

  Filmy o rasizmie. Dramaty, biografie i filmy dokumentalne, które trzeba obejrzeć

  Filmy o rasizmie to nie tylko filmy dokumentalne czy biograficzne, ale też dramaty i horrory. Walka o prawa człowieka, równość i szacunek, to nadal aktualne tematy, które pojawiają się również na małym i dużym ekranie, w różnych gatunkach. Które produkcje poruszajace temat rasizmu warto obejrzeć?

  ET
 • Pierwszy multipleks otwiera się po przerwie. Cinema City wraca w lipcu

  Pierwszy multipleks otwiera się po przerwie. Cinema City wraca w lipcu

  Po otwarciu części małych kin w Polsce do wznowienia działań szykują się kolejne, w tym multipleksy. Portal Deadline poinformował, że firma Cineworld - właściciel kin Cinema City - planuje ponownie uruchomić wszystkie swoje kina do końca lipca. Kiedy możemy się spodziewać ich otwarcia w Polsce?

  mpi
 • Ciepłe przyjęcie "W głębi lasu". Polski serial międzynarodowym hitem Netfliksa
 • Patryk Vega pokazał zwiastun "Pętli" specjalnie dla kobiet. Inspiracja agentem Tomkiem?

  Patryk Vega pokazał zwiastun "Pętli" specjalnie dla kobiet. Inspiracja agentem Tomkiem?

  "Pętla" to najnowszy film Patryka Vegi, który ma opowiedzieć o seksaferze podkarpackiej. W najnowszym zwiastunie zadedykowanym przez reżysera kobietom reżyser pokazał, jak poprowadzi wątek związany z żoną głównego bohatera. I wygląda on łudząco podobnie do schematu, w jakim działał agent Tomek - uwodził kobiety i nakłaniał je do zbrodni.

  aj
 • Najlepsze seriale na Netflixie i HBO GO. Które produkcje trzeba obejrzeć?

  Najlepsze seriale na Netflixie i HBO GO. Które produkcje trzeba obejrzeć?

  Najlepsze seriale na Netflixie i HBO GO to zestawienia, do których każdy mógłby dorzucić propozycję od siebie, a stworzenie idealnych rankingów jest prawie niemożliwe. Są jednak seriale, które zbierają najwiecej pozytywnych opinii na całym świecie i które jednocześnie możemy wam szczerze polecić. Jeśli szukacie propozycji, która z dużym pradopodobieństwem Was nie rozczaruje, wybierzcie coś z poniższych.

  EK
 • Włodzimierz Bednarski nie żyje. Wybitny aktor dubbingowy miał 85 lat