"Wszyscy moi przyjaciele nie żyją". Netflix pokaże polską czarną komedię jeszcze w grudniu [ZWIASTUN]

28 grudnia na Netfliksa trafi najnowsza polska produkcja - czarna komedia pt. "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją". Akcja rozgrywa się na imprezie, podczas której wydarzenia stopniowo wymykają się spod kontroli. Można już obejrzeć zwiastun filmu, w którym główne role zagrali Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki.

Szczegóły fabuły "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją" pozostają owiane tajemnicą. Netflix enigmatycznie zapowiada: "Impreza sylwestrowa grupy młodych ludzi szybko przeradza się w wielki dramat, podczas którego kończą się nadzieje na miłość, a tajemnice wychodzą na jaw". W udostępnionym we wtorek zwiastunie możemy podejrzeć co najmniej ułamek wspomnianego dramatu.

"Wszyscy moi przyjaciele nie żyją". Jaki sylwester, taki cały rok?

Obok Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego, którzy wcielili się w główne role, na ekranie pojawią się m.in. Mateusz Więcławek, Adam Babik, Aleksandra Pisula, Barbara Garstka i Adam Woronowicz. Już w samym trailerze dzieje się sporo - na imprezie dochodzi do przypadkowej strzelaniny, a jedna z uczestniczek odrzuca publiczne oświadczyny swojego chłopaka. 

Zobacz wideo "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją". Zwiastun nowego filmu Netfliksa

Reżyserem komedii jest Jan Belcl, dla którego "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją" stanowi debiut reżyserski. W produkcję zaangażowany jest m.in. Mitja Okorn, zaś za całość odpowiada Aurum Film Production - pod ich szyldem ukazało się wiele docenianych tytułów, w tym oscarowe "Boże Ciało" Jana Komasy. "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją" to już kolejna oryginalna polska propozycja na Netfliksie. W listopadzie ukazała się filmowa antologia "Erotica 2022", zaś w kolejce są m.in. "Kajko i Kokosz" i seriale "Sexify", "Otwórz oczy" oraz "Erynie" na podstawie powieści Marka Krajewskiego, gdzie w roli głównej występuje Marcin Dorociński.

Premiera "Wszystkich przyjaciół..." jest zaplanowana na 28 grudnia - w sam raz, żeby się przygotować na sylwestra (choć z pewnością mniej zwariowanego).

Więcej o: