Sting w Polsce 2024. Bilety, daty i miejsca koncertów

Sting po raz kolejny wystąpi w Polsce. W 2024 roku muzyk zagra w dwóch polskich miastach. Gdzie i na kiedy zaplanowane zostały koncerty? Kiedy rusza sprzedaż biletów? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie poniżej.

Sting po raz kolejny odwiedzi Polskę. W 2024 roku legendarny artysta i zdobywca Grammy zagra w dwóch miastach: Gdańsku i Łodzi. Podczas występów Sting zaśpiewa swoje najpopularniejsze kawałki, zarówno te, które powstały podczas jego kariery solowej, jak również te napisane za czasów zespołu The Police. Fani będą mieli okazję usłyszeć między innymi takie utwory jak: "Fields of Gold", "Roxanne", "Every Breath You Take" czy "Message in a Bottle".

Zobacz wideo Popkultura odc. 140

Koncerty Stinga 2024. Gdzie i kiedy zaśpiewa legenda muzyki? 

Występy odbędą w dwóch lokalizacjach: najpierw 6 czerwca 2024 roku w ERGO ARENIE w Gdańsku, a dzień później, 7 czerwca, w Atlas Arenie w Łodzi. Przedsprzedaż biletów rozpocznie się 22 listopada o godzinie 10:00 dla klientów City Handlowy oraz o 12:00 dla klientów Ticketmaster. Oficjalna sprzedaż biletów ruszy 24 listopada o godzinie 10:00 na stronie LiveNation.pl.

Ostatnie koncerty Stinga zostały ocenione przez "The Telegraph" jako "niespotykana przyjemność". Z kolei w "The Times" pisano o artyście "Sting pozostaje niezaprzeczalnie utalentowanym wykonawcą z bogatym dorobkiem artystycznym". Sting ma na koncie 14 albumów studyjnych. Karierę muzyczną rozpoczynał jako wokalista lokalnych zespołów jazzowych. Później wraz z Stewartem Copelandem i Henrym Padovanim utworzył The Police, ale wraz z początkiem lat 80. postanowił rozpocząć karierę solową. W 1986 zespół ogłosił reaktywację, by wspólnie ponownie nagrać "Don’t Stand So Close to Me". 

Więcej o: