Stephen "tWitch" Boss nie żyje. Tancerz i DJ z programu "The Ellen Show" miał 40 lat

Był znanym tancerzem, jednak fani w szczególności zapamiętali go z programu Ellen DeGeneres, w którym występował jako DJ. Żona Stephena Bossa przekazała, że tWitch zmarł 13 grudnia 2022 w wieku 40 lat.

W 2008 roku wziął udział w amerykańskiej wersji programu "You Can Dance". Już wtedy zrobiło się o nim głośno. Jednak prawdziwą rozpoznawalność zyskał dzięki udziałowi w programie "The Ellen DeGeneres Show", gdzie przez lata występował jako DJ. 

tWitch nie żyje. Tancerz miał 40 lat

Informację o śmierci tancerza i DJ przekazała jego żona w oświadczeniu

Powiedzieć, że pozostawił dziedzictwo byłoby niedopowiedzeniem, a jego pozytywny wpływ będzie nadal odczuwalny. Jestem pewna, że nie będzie dnia, że nie będziemy czcić jego pamięci. Prosimy o prywatność w tym trudnym czasie dla mnie, a zwłaszcza dla trójki naszych dzieci.

Stephen zmarł 13 grudnia 2022 w pokoju hotelowym w Los Angeles. Jego żona Allison Holker Boss nie podała przyczyny śmierci tWitcha, ale według nieoficjalnych doniesień portalu TMZ mężczyzna popełnił samobójstwo. 

Para wychowywała razem trójkę dzieci, a cztery dni temu obchodziła dziewiątą rocznicę ślubu. 

Show-biznes żegna celebrytę. Wzruszający wpis Ellen DeGeneres

Mam złamane serce. tWitch był czystą miłością i światłem. Był moją rodziną i kochałam go całym sercem. Będzie mi go brakowało. Proszę wyślijcie swoją miłość i wsparcie dla Allison i ich pięknych dzieci - Wesliego, Maddox i Zai.

Taki post tuż po przekazaniu informacji umieściła w mediach społecznościowych Ellen DeGeneres. Nie tylko ona zdecydowała się pożegnać tancerza we wzruszającym wpisie. 

 
 

Jeśli w związku z myślami samobójczymi lub próbą samobójczą występuje zagrożenie życia, w celu natychmiastowej interwencji kryzysowej, zadzwoń na policję pod numer 112 lub udaj się na oddział pogotowia do miejscowego szpitala psychiatrycznego. Jeśli potrzebujesz rozmowy z psychologiem, możesz skorzystać z Kryzysowego Telefonu Zaufania pod numerem 116 123. Na stronie liniawsparcia.pl znajdziesz też listę organizacji prowadzących dyżury telefoniczne specjalistów z zakresu zdrowia psychicznego, pomocy dzieciom i młodzieży czy ofiarom przemocy.

Zobacz wideo "Świat według Kiepskich" się skończył, więc wspominamy. Wiecie, że Ferdek wcale nie miał być Ferdkiem?

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: