"Purpurowe Serce" - jakie podobne filmy romantyczne znajdziesz na Netfliksie?

"Purpurowe serce" to jeden z najpopularniejszych filmów na Netflixie. Jeśli widziałeś już tę produkcję i chciałbyś obejrzeć więcej takich filmów, to mamy dla ciebie dwie propozycje.

Film "Purpurowe serce" zadebiutował na platformie streamingowej Netflix dokładnie 29 lipca. Produkcja stała się wielkim hitem i uzyskała największą liczbę godzin oglądania w tym roku. Scenariusz do "Purpurowego serca" powstał na podstawie książki Tess Wakefield o tym samym tytule. 

Zobacz wideo Polska komedia romantyczna na Netfliksie. "Gry rodzinne" [ZWIASTUN]

"Purpurowe Serce" poruszający film o żołnierzu i aspirującej piosenkarce

"Purpurowe serca" to historia miłości, które nie zaczęła się od wybuchu wielkiego uczucia. Bohaterami filmu są aspirująca piosenkarka Cassie, która zmaga się z problemami zdrowotnymi, a nie ma ubezpieczenia medycznego oraz Luke - żołnierz piechoty morskiej. Para zawiera fikcyjne małżeństwo, aby dziewczyna miała dostęp do świadczeń medycznych, które przysługują rodzinom wojskowych. Z czasem między Cassie a Lukiem rodzi się prawdziwa miłość. Jednak będą musieli zmierzyć się z konsekwencjami fikcyjnego ślubu, który jest w Stanach Zjednoczonych nielegalny. 

'Niewinny' na podstawie powieści Harlana Cobena już 30 kwietnia na Netfliksie."Niewinny" sezon 2 - czy powstanie kolejna odsłona popularnego serialu?

Przeczytaj więcej informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl.

Romantyczne film o wojskowych. "Wciąż ją kocham" i "Szczęściarz"

"Wciąż ją kocham" to amerykański film z 2010 roku, który powstał na podstawie książki Nicholasa Sparksa. Bohaterami filmu są John Tyree - żołnierz, w którego wcielił się Channing Tatum oraz jego ukochana Savannah Lynn Curtis - w tej roli Amanda Seyfried. Mężczyzna postanawia wstąpić w szeregi amerykańskiej armii i opuszcza ukochaną. Rozłąka ma trwać rok, jednak wydarzenia z 11 września przedłużyły pobyt żołnierza na służbie.

"Szczęściarz" to także ekranizacja powieści Sparksa. Film opowiada o żołnierzu marines, sierżancie Loganie Thibaultcie (Zac Efron), który po kilkuletniej misji w Iraku wraca do domu i postanawia odszukać dziewczynę, której zdjęcie uratowało mu życie. Wkrótce udaje mu się ją znaleźć. Beth (Taylor Schilling) i Logan zakochują się w sobie, jednak na drodze do ich szczęścia staje były mąż Keith.

Czas dla siebieNetflix chyba liczył na rekord innego rodzaju, Mark Wahlberg i Kevin Hart też

Więcej o: