"Niewinny" sezon 2 - czy powstanie kolejna odsłona jednego z najgłośniejszych seriali Netfiksa? Sprawdzamy

Czy na Netfliksie pojawi się 2 sezon serialu "Niewinny"? Jeśli oglądałeś pierwszy sezon, sprawdź koniecznie, co wiadomo na temat jego kontynuacji!

"Niewinny" sezon 2 – kiedy premiera?

Kiedy i czy w ogóle można się spodziewać kontynuacji jednego z topowych seriali dostępnych na Netflixie? Na razie nic nie wiadomo na temat ewentualnego powstania 2 sezonu serialu "Niewinny". Ci, którzy oglądali odcinki, udostępnione w serwisie streamingowym, wiedzą, że historia bohaterów tego formatu mogłaby mieć ciąg dalszy. To samo zasugerował niewiele po udostępnieniu pierwszego sezonu (premiera na Netfliksie 30.04.2021) Harlan Coben, będący jednocześnie autorem oraz współproducentem wykonawczym miniserialu. Mimo wszystko przypomniał również, że spora część produkcji, bazujących na jego twórczości pisarskiej, zwykle miała wyłącznie jeden sezon.

"Niewinny": serial – o czym jest?

Serial "Niewinny", który swoją premierę na Netfliksie miał wiosną 2021 roku, zebrał wtedy bardzo dobre recenzje. Jednocześnie cieszył się też dużym zainteresowaniem wśród widzów, dlatego powstały spekulacje na temat kolejnego sezonu formatu. O czym jest część, zaprezentowana użytkownikom popularnej platformy streamingowej?

Serial opiera się na książce autorstwa Harlana Cobena. Opowiada historię Mateo, mężczyzny, który chcąc zapobiec bójce i rozdzielić walczących, przypadkiem zabija człowieka. W związku z tym zostaje skazany i trafia do więzienia, gdzie odsiaduje wyrok. Dziesięć lat później zamierza rozpocząć życie na nowo u boku swojej żony, Olivii. Sprawy komplikują się jednak, gdy Mateo odbiera napawający niepokojem telefon od żony, przebywającej na wyjeździe służbowym. Po raz kolejny Mateo będzie się musiał zmierzyć z przeciwnościami losu, a także zawalczyć o siebie, bo znów padnie na niego cień poważnych podejrzeń.

Zobacz wideo Popkultura odc. 122

"Niewinny" - obsada serialu 

"Niewinny" to serial, który swoją konstrukcją, klimatem, a także złożonością, zaimponował wielbicielom silnych wrażeń, ukazywanych na ekranie. Jako że jest to produkcja hiszpańska, pojawili się w niej aktorzy hiszpańskiej narodowości, a ich gra została ciepło przyjęta przez widzów.

"Niewinny" – obsada pierwszego sezonu prezentowała się następująco:

  • Mario Casas  jako Mateo Vidal
  • Aura Garrido jako Olivia Costa
  • Alexandra Jimenez jako Lorena Ortiz
  • Josean Bengoetxea jako komisarz Oliete
  • Jordi Coll jako Isma
  • Martina Gusman jako Kimmy Dale
  • Miki Esparbe jako Anibal Ledesma.

Zobacz też: Film katastroficzny Netflixa i klasyczne historie o przetrwaniu: wypadek lotniczy, koszmarne wakacje, atak zombie... Ty wybierasz

Więcej o: