Ostatni odcinek serialu "Zranione ptaki". Kiedy emisja i co czeka bohaterów? Nie zabranie zwrotów akcji

"Zranione ptaki" to turecki serial, który w Polsce cieszy się ogromną popularnością. Wielkimi krokami zbliża się finałowy odcinek produkcji. Kiedy premiera i co wydarzy się w zakończeniu serialu? Jaki serial zastąpi "Zranione ptaki" na antenie TVP2? Zdradzamy najważniejsze informacje.

"Zranione ptaki" to turecka produkcja, która na antenie Telewizji Polskiej emitowana jest od 21 marca 2022 roku. Zdobyła pokaźne grono fanów, stając się jednym z najpopularniejszych tureckich seriali w Polsce. Już za kilka dni TVP2 wyemituje ostatni odcinek "Zranionych ptaków". Czego mogą spodziewać się widzowie? Jaka produkcja zastąpi turecki hit?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo [MATERIAŁ SPONSOROWANY] Zabieramy was na wycieczkę po Warszawie śladami Chopina

"Zranione ptaki". Streszczenie odcinka 202. Kiedy ostatni odcinek i co się wydarzy w finale?

Finałowy 202. odcinek "Zranionych ptaków" zadebiutuje w piątek, 6 stycznia 2023 roku, o godzinie 18:45 na antenie TVP2. Czy w finale tureckiego hitu widzowie mogą liczyć na szczęśliwe zakończenie? Choć niektórzy bohaterowie nie unikną dramatycznych wydarzeń, fani losów Omera, Meryem i Leventa mogą być spokojni. Co się wydarzy w ostatnim odcinku "Zranionych ptaków"?

Jak podaje portal turkweb.pl, Levent dowie się, że to Hülya odpowiada za śmierć jego żony Rany i zaginięcie synka. Kobieta ucieknie z rezydencji, wcześniej jednak zepchnie Asli ze schodów. Dziewczyna straci dziecko. Meryem i Levent będą śledzić Hülyę, by dotrzeć do Melis, która porwała Ömera. Siostry zostaną aresztowane przez policję, a Levent i Meryem w końcu staną na ślubnym kobiercu.

"Zranione ptaki" zastąpi hiszpańska produkcja "Akacjowa 38". Kiedy premiera? 

Turecki serial ma być zastąpiony przez hiszpański dramat kostiumowy. "Akacjowa 38". Pierwszy odcinek serialu pojawi się na antenie TVP2 w poniedziałek, 9 stycznia 2023 roku o 18:45. Fanów zagranicznych hitów czeka dobra informacja. Produkcja liczy 1483 odcinki. Akcja kręconego od 2015 roku serialu rozgrywa się w 1899 roku. Fabuła skupia się na życiu rodzin mieszczańskich i pracujących dla nich pokojówek. W pierwszym odcinku poznamy historię Carmen, jej matki, Teresy, oraz córki, która trafia do przyklasztornego przytułku.

Więcej o: