Anthony Hopkins

 • Myśląc obrazami - 'The Good Doctor' w AXN

  Myśląc obrazami - "The Good Doctor" w AXN

  Naukowcy, jak dr Temple Grandin, aktorzy, jak Daryl Hannah czy Anthony Hopkins, znane postaci z filmów i seriali, np. dr Shaun Murphy z serialu "The Good Doctor" czy Raimond Babbit z "Rain Mana" - te postaci, choć na pierwszy rzut oka bardzo od siebie różne, łączy jedna cecha - zdiagnozowane zaburzenia neurologiczne ze spektrum autyzmu.

  materiały promocyjne, oprac. mko
 • Harris w końcu się wygadał: Hannibal Lecter istniał naprawdę. 'Była w nim inteligencja i jakaś dziwna elegancja'

  Harris w końcu się wygadał: Hannibal Lecter istniał naprawdę. "Była w nim inteligencja i jakaś dziwna elegancja"

  Jednych fascynuje, dla innych, bez względu na wiek, pozostaje sennym koszmarem. Samo nazwisko wypowiedziane na głos u większości wywołuje gęsią skórkę i kontrolne spojrzenie na znajdujące się na talerzu danie. Jedno jest pewne: Hannibala Lectera znają wszyscy. I nie ma znaczenia wiek, płeć, narodowość, wyznanie, a nawet kulinarne preferencje.

  Kuba Armata
 • Cicho wszędzie, głucho wszędzie... 'Drakula' Coppoli zarobił już ponad 200 mln dol. I licznik wciąż bije

  Cicho wszędzie, głucho wszędzie... "Drakula" Coppoli zarobił już ponad 200 mln dol. I licznik wciąż bije

  Są takie produkcje, które najzwyczajniej nie mogą się nie udać. Zwłaszcza kiedy zestawić reżyserski talent i znakomitą obsadę z materiałem literackim, stanowiącym dla wielu obiekt uwielbienia oraz jedną z najważniejszych powieści gatunku, bo w takich właśnie kategoriach postrzegane jest legendarne dzieło Brama Stokera z 1897 roku. Jednak dla Francisa Forda Coppoli, reżysera filmu "Drakula", który rozpocznie cykl "Sezon strachu" w kanale telewizyjnym Stopklatka TV (w każdy piątek o godzinie 20:00), początkowo wcale nie musiało być to takie oczywiste.

  Kuba Armata, Stopklatka TV
Więcej o:

Anthony Hopkins