idol

 • Wygrała 'Idola'. Trzy lata później znowu śpiewa w metrze dla pieniędzy

  Wygrała "Idola". Trzy lata później znowu śpiewa w metrze dla pieniędzy

  "W 2021 roku byłam strasznie zawstydzona tym, że musiałam znowu śpiewać w metrze. Nie chciałam, żeby ludzie wiedzieli, że naprawdę potrzebowałam pieniędzy i nie chciałam, żeby ludzie wiedzieli, że nie miałam wyboru" - wyznała Samanta Diaz, która w 2020 roku wygrała amerykańskiego "Idola".

  Justyna Bryczkowska
 • Utwory Eweliny Flinty znała cała Polska. Nagle zniknęła, gdy była u szczytu kariery

  Utwory Eweliny Flinty znała cała Polska. Nagle zniknęła, gdy była u szczytu kariery

  Dwadzieścia lat temu jej hit "Żałuję" grały wszystkie stacje radiowe, a kilka lat później, gdy była u szczytu kariery, nagle postanowiła usunąć się w cień. W 2022 roku ogłosiła wielki powrót na scenę, co spotkało się z wielkim entuzjazmem. Czym zajmowała się wokalistka w czasie, gdy niewiele o niej mówiono?

  Bartłomiej Marcinkowski
 • Katy Perry poniżyła uczestniczkę 'Idola'? Jurorka ma dość hejtu i chce odejść

  Katy Perry poniżyła uczestniczkę "Idola"? Jurorka ma dość hejtu i chce odejść

  Wszystkie znaki na niebie mówią, że Katy Perry pożegna się z posadą jurorki w programie "American Idol" po pięciu latach. Artystka ma dość krytyki na swój temat, z którą musi się mierzyć po ostatniej edycji talent show. Według osoby z jej otoczenia chce odejść z programu, bo ma dość łatki "złej i niesympatycznej" jurorki, która została jej przypięta.

  Bartłomiej Marcinkowski
 • 'Idol'. Katy Perry popłakała się podczas występu 18-latka. 'Masz po prostu dar od Boga'
 • Zwycięzca 'Idola' popłakał się w trakcie śpiewania. James Blunt zmienił wtedy dla niego tekst

  Zwycięzca "Idola" popłakał się w trakcie śpiewania. James Blunt zmienił wtedy dla niego tekst

  W trakcie finału 21. edycji "Idola" Iam Tongi wystąpił u boku Jamesa Blunta - razem zaśpiewali piosenkę "Monsters". Utwór ma szczególne znaczenie dla obu wykonawców. I powiedzieć, że wyszło bardzo emocjonalnie, to nic nie powiedzieć. Łzami zalał się finalista, Katy Perry i zebrana w studiu publiczność. Choć Bluntowi także drżał głos, udzielił wsparcia młodemu wykonawcy - wręcz zmienił tekst własnej piosenki.

  Justyna Bryczkowska
 • Amerykanie pokochali Polkę, która zachwyca w 'Idolu'. Po ostatnim występie ma wygraną w kieszeni?
 • 'Idol'. Katy Perry została wygwizdana na wizji. Teraz fani zarzucają jej hipokryzję
 • 'Jest nieziemska'. Polka w kolejnym etapie 'Idola' zahipnotyzowała jurorów i widzów

  "Jest nieziemska". Polka w kolejnym etapie "Idola" zahipnotyzowała jurorów i widzów

  Karolina Baran, którą amerykańscy widzowie znają pod pseudonimem Kaeyra, po raz kolejny urzekła swoim występem publiczność i jurorów. Lionel Richie pod nosem szeptał "WOW", a twarz Katy Perry zastygła w wyrazie uznania dla tego, jak piosenkarka poradziła sobie z trudniejszymi partiami wokalnymi. W komentarzach sypią się pochwały dla wokalistki: "Ma wszystko, czego trzeba: świetny głos, doskonale dobiera repertuar, ma nienaganny styl i oczywiście jest piękną młodą kobietą. Mam nadzieję, że zajdzie daleko", "To jedna z najlepszych uczestniczek" - komentują najnowszy występ widzowie.

  Justyna Bryczkowska
 • 'Idol'. HBO Max ogłosiło datę premiery serialu. To 'najbardziej niemoralna historia miłosna' w Hollywood?
 • Afera między uczestniczkami 'Idola'. Fani zarzucają sabotaż w rundzie duetów

  Afera między uczestniczkami "Idola". Fani zarzucają sabotaż w rundzie duetów

  21. edycja amerykańskiego "Idola" przynosi kolejne kontrowersje. Widzowie są podzieleni po tym, co zaszło pomiędzy Cariną DeAngelo i Nutsą Buzaladze w rundzie duetów. Uczestniczki ewidentnie nie mogły dojść do porozumienia w trakcie wspólnych prób, a potem DeAngelo wbiła wokalnej partnerce szpilę tuż przed występem przed jurorami. Ostatecznie jedna z nich odpadła, a drugiej zarzuca się sabotaż, choć sprawa nie wydaje się aż tak jednoznaczna.

  Justyna Bryczkowska
Więcej o:

idol