kristen stewart

 • Od dziewczyny wampira do królowej ludzkich serc. Kristen Stewart: Dotarłam do zupełnie nowej pewności siebie

  Od dziewczyny wampira do królowej ludzkich serc. Kristen Stewart: Dotarłam do zupełnie nowej pewności siebie

  Na ekranach kin pojawiała się na długo przed 2008 rokiem, ale dopiero rola introwertycznej, zblazowanej i niezdarnej Belli Swan w filmowej serii "Zmierzch" sprawiła, że Kristen Stewart znalazła się na językach całego świata (a przynajmniej świata nastolatków). Odcięcie się od postaci Belli zajęło jej kilka lat ciężkiej pracy, która zdecydowanie się opłaciła. U progu światowej premiery filmu "Spencer", gdzie aktorka wcieliła się w księżną Dianę, oczekiwania są ogromne. Po festiwalowych seansach krytycy byli niemalże zgodni: jeśli ta produkcja ma serce, to jest nim właśnie Stewart.

  mpi
 • Nie brakuje dużych premier w kinach. Ale teraz żadna nie ma takiego znaczenia, jak "Wszystkie nasze strachy"

  Nie brakuje dużych premier w kinach. Ale teraz żadna nie ma takiego znaczenia, jak "Wszystkie nasze strachy"

  W tym tygodniu nie zabraknie głośnych premier kinowych. Na ekrany wejdzie m.in. nowy film Marvela, który wyreżyserowała nagrodzona Oscarem Chloe Zhao, a także głośny obraz "Spencer", w którym znana z głównej roli w sadze "Zmierzch" Kristen Stewart wcieliła się w księżną Dianę Spencer. Zrobiła to tak, że już teraz się mówi o niej jako faworytce do Oscara. Chcemy się jednak szczególnie skupić na polskiej produkcji "Wszystkie nasze strachy", która w tym roku na Festiwalu Filmowym w Gdyni dostała pięć nagród, w tym tę najważniejszą - Złote Lwy dla najlepszego filmu roku.

  Justyna Bryczkowska, Marta Korycka
 • Kristen Stewart o Dianie i jej synach: Byli jak trójgłowe zwierzę

  Kristen Stewart o Dianie i jej synach: Byli jak trójgłowe zwierzę

  Kristen Stewart po światowej premierze filmu "Spencer" w Wenecji zbierała ogromne pochwały za swoją rolę. Teraz, gdy produkcja wchodzi do szerokiej dystrybucji, aktorka opowiedziała m.in. jak widzi relację księżnej Diany z jej synami - księciem Williamem i księciem Harrym.

  oprac. Marta Korycka
 • Kristen Stewart: O Dianie przeczytałam wszystko, a potem nie mogłam otworzyć ust

  Kristen Stewart: O Dianie przeczytałam wszystko, a potem nie mogłam otworzyć ust

  Już 5 listopada, także do polskich kin, wejdzie film "Spencer", w którym Kristen Stewart zagrała księżną Dianę. Jej kreacja została nagrodzona owacją na stojąco podczas festiwalu filmowego w Wenecji, a w najnowszym wywiadzie aktorka przyznaje, że przygotowania do roli odcisnęły na niej wręcz fizyczne piętno. Przed rozpoczęciem zdjęć cierpiała na zespół zaburzeń czynności stawu skroniowo-żuchwowego.

  aj
 • Są nowe recenzje filmu "Spencer" z Kristen Stewart. "Płakałam całą drogę do domu"

  Są nowe recenzje filmu "Spencer" z Kristen Stewart. "Płakałam całą drogę do domu"

  5 listopada do polskich kin wejdzie "Spencer", nowy film Pablo Larraina, w którym Kristen Stewart wcieliła się w księżną Dianę. W poprzedni weekend pojawiły się kolejne przedpremierowe recenzje tego tytułu - w zdecydowanej większości naprawdę entuzjastyczne. Szczególne pochwały są adresowane do Stewart, której już teraz wróży się całą pulę najważniejszych filmowych nagród.

  oprac. Maja Piskadło
 • Jest nowy zwiastun "Spencer". Kristen Stewart perfekcyjnie odtworzyła akcent księżnej Diany
 • "Spencer". Jest zwiastun nowego filmu o księżnej Dianie. Kristen Stewart w roli tytułowej
 • Kristen Stewart jako księżna Diana. Przejmujący plakat filmu "Spencer"
 • Kristen Stewart jako księżna Diana wygląda niesamowicie. To naprawdę ona? Pierwsze zdjęcie z filmu "Spencer"

  Kristen Stewart jako księżna Diana wygląda niesamowicie. To naprawdę ona? Pierwsze zdjęcie z filmu "Spencer"

  Znana z głównej roli w sadze "Zmierzch" Kristen Stewart wciela się w księżną Dianę Spencer w nadchodzącym filmie biograficznym pt. "Spencer". Premiera przewidziana jest jeszcze na ten rok, ma uprzedzić 25. już rocznicę tragicznej śmierci arystokratki. Tymczasem do sieci trafiło pierwsze zdjęcie z planu filmu reżyserowanego przez Pablo Larraina.

  oprac. Justyna Bryczkowska
 • Kristen Stewart przygotowuje się do roli księżnej Diany: "Akcent jest przerażający jak cholera"

  Kristen Stewart przygotowuje się do roli księżnej Diany: "Akcent jest przerażający jak cholera"

  Kristen Stewart prowadzi intensywne przygotowania do biograficznego filmu "Spencer", w którym ma zagrać księżną Dianę. Amerykańska aktorka dokładnie studiuje życiorys swojej bohaterki i podkreśla, że to jedna z "najsmutniejszych historii wszechczasów". Przyznaje też, że czuje ogromną presję związaną z nauką brytyjskiego akcentu. "Nie chcę tylko grać Diany, chcę ją znać na wylot" - mówi w jednym z ostatnich wywiadów.

  oprac. Justyna Bryczkowska
 • Najbardziej dekadencki film roku. Wkrótce adaptacja "W drodze". Kto jest kim? [FOTO/WIDEO]

  Najbardziej dekadencki film roku. Wkrótce adaptacja "W drodze". Kto jest kim? [FOTO/WIDEO]

  Najpierw były prawdziwe postaci szalonego półświatka nowojorskich bitników, które potem opisał jeden z nich - Jack Kerouac w swojej słynnej powieści - "W drodze" ("On the road") nadając im nowe nazwiska. A wkrótce na ekrany kin wejdzie ekranizacja tej kultowej książki, w której w role barwnych pisarzy, poetów, narkomanów i szaleńców wcielają się wschodzące gwiazdy Hollywood. Jeśli trudno się Wam w tym połapać, przedstawiamy mini-przewodnik.

  Marzena Szkolak
Więcej o:

kristen stewart