Edyta Bartosiewicz w Radiu 357. Z anteną żegna się jeden z współtwórców stacji

W drugiej połowie września ma ruszyć jesienna ramówka Radia 357. Jedną z nowości ma być autorska audycja Edyty Bartosiewicz. Dużą zmianą będzie także odejście jednego ze współzałożycieli stacji - Tomasza Michniewicza.

Wieczorami w rozgłośni ma pojawić się pasmo z programami, które będą prowadzone przez artystów.  Jedną z prowadzących będzie znana wokalistka Edyta Bartosiewicz, która jest jedną z ikon polskiego rocka lat dziewięćdziesiątych. 

Tomasz Michniewicz - współzałożyciel Radia 357 żegna się z rozgłośnią

W nowej ramówce zabraknie audycji "No to co teraz?", którą prowadzi Tomasz Michniewicz. Jest jednym ze współzałożycieli internetowej stacji, którą tworzą byli dziennikarze Radiowej Trójki. Jak mówi w rozmowie z portalem Wirtualne Media:

To moja decyzja. Mam sporo pracy menadżerskiej, konsultingowej i szkoleniowej, w tym w innych mediach, i nie mogę poświęcać już więcej czasu na wszystko, co bym chciał robić. Z żalem postanowiłem zrezygnować ze swojej audycji. Żałuję zwłaszcza kontaktu z naszymi - naprawdę niesamowitymi - słuchaczami. Dla nich było warto zbudować to radio.

Później dodaje:

Obiecałem redakcji, że zostanę na antenie tak długo, jak będzie trzeba, ale decyzję już podjąłem. Chodzi o to, aby skonstruować nową ramówkę i zapełnić miejsce po mojej audycji czymś ciekawym.

Więcej interesujących informacji ze świata muzyki znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

O kolejnych zmianach i nowościach stacja będzie informować w przeciągu najbliższych dni. Wiadomo, że będzie nowy sezon podcastów. Kontynuacji doczeka się prowadzony przez Marka Niedźwieckiego i Piotra Stelmacha cykl "Single z Żoliborza". A dotychczasowa audycja Michała Olszańskiego, która nadawana była przed wakacjami w piątki o 11, stanie się podcastem.

Ponadto we wrześniu planowane jest uruchomienie odświeżonej wersji serwisu internetowego i aplikacji mobilnej Radia 357.

Zobacz wideo Sieroty po Trójce. Radio 357 i Radio Nowy Świat [Popkultura Extra]

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: