radio 357

 • Polski Top Radia 357. Żelazne pierwsze miejsce. Powiało też nowością

  Polski Top Radia 357. Żelazne pierwsze miejsce. Powiało też nowością

  Słuchacze Radia 357 wybrali 100 najważniejszych polskich piosenek. W drugiej edycji Polskiego Topu zwyciężył - bardzo symbolicznie - utwór "Nie pytaj o Polskę". Drugie miejsce przypadło "Wojence". W rekordowym wydaniu plebiscytu pojawiło się także dużo ciekawych nowości, w tym utwory takich artystów jak Kaśka Sochacka, Dawid Podsiadło i Krzysztof Zalewski.

  Justyna Bryczkowska
 • Polski Top Radia 357 zebrał rekordową liczbę głosów. 'Tworzymy kanon polskiej muzyki'
 • Top Radia 357. Utworem wszech czasów 'Bohemian Rhapsody'. 'Is this the real life?'
 • Charytatywny sukces Radia 357. Dziennikarze zebrali rekordową sumę na pomoc dla dzieci
 • Mata szczerze w szczytnym celu: Żadna moja płyta nie powstałaby, gdyby nie pomoc psychologiczna

  Mata szczerze w szczytnym celu: Żadna moja płyta nie powstałaby, gdyby nie pomoc psychologiczna

  W piątkowe popołudnie na antenie Radia 357 ruszy kolejna runda licytacji charytatywnych. W tym roku rozgłośnia we współpracy z Fundacją Świętego Mikołaja zbiera fundusze na pomoc psychologiczną dla dzieci i młodzieży w Polsce oraz Syrii. Wśród przedmiotów przeznaczonych na aukcję znalazła się poczwórna platynowa płyta Maty za album "Młody Matczak". Raper na Facebooku zachęcił do udziału w licytacji i zaznaczył, że zdrowie psychiczne to dla niego bardzo ważny temat.

  mpi
 • 6,7 mln 'premii' dla Polskiego Radia. Wszyscy 'ratujemy Trójkę' - czy chcemy, czy nie

  6,7 mln "premii" dla Polskiego Radia. Wszyscy "ratujemy Trójkę" - czy chcemy, czy nie

  Jedynka odnotowała właśnie najniższą słuchalność w historii prowadzenia badań radiowych, Trójka od miesięcy szoruje po dnie. Tymczasem, w ubiegłym roku przychody Polskiego Radia wzrosły o 9,45 proc. do 346,99 mln zł. Na PR płacimy wszyscy, nawet ci, którzy ze względu na decyzje zarządu państwowych stacji zdecydowali się zostać patronami Radia Nowy Świat czy Radia 357.

  Marta Korycka
 • Radio 357 prześcignęło Radio Nowy Świat. Miesięcznie zbiera więcej niż RNŚ dzięki patronom
 • Polski Top Radia 357. Na podium Obywatel G.C., Maanam i Kult

  Polski Top Radia 357. Na podium Obywatel G.C., Maanam i Kult

  W tym roku Polski Top Wszech Czasów zmienił adres. Zamiast 14. Topu nadawanego w Trójce z eteru popłynął pierwszy Polski Top Radia 357. Ekipa w składzie: Marcin Łukawski, Marek Niedźwiecki i Piotr Stelmach od niedzielnego poranka prezentowała wyniki głosowania słuchaczy, którzy nadsyłali swoje typy na kartkach pocztowych. Sprawdźcie, jak kształtuje się czołowa dziesiątka.

  mpi
 • Prowadzenie Radia 357 kosztuje ponad pół miliona złotych. Większość idzie na pensje

  Prowadzenie Radia 357 kosztuje ponad pół miliona złotych. Większość idzie na pensje

  Radio 357 utrzymuje się dzięki dobrowolnym wpłatom od sponsorów i niewiele brakuje, by osiągnąć kolejny próg zbiórki wyznaczony na 615 tysięcy złotych, co pozwoli jeszcze szerzej rozwijać działalność anteny. Póki co ujawniono, że funkcjonowanie radia w obecnej formie kosztuje miesięcznie ponad 600 tysięcy złotych - znaczna część z tych pieniędzy przeznaczona była na wynagrodzenia dla pracowników.

  aj
 • Bartosz Gil w Radiu 357. To on pracował z Niedźwieckim przy anulowanym notowaniu LP3

  Bartosz Gil w Radiu 357. To on pracował z Niedźwieckim przy anulowanym notowaniu LP3

  Bartosz Gil dołączył do ekipy Radia 357 - w piątek poinformował o tym prezes stacji Paweł Sołtys. Gil ma pracować przy liście przebojów, podobnie jak wcześniej w radiowej Trójce. To on razem z Markiem Niedźwieckim i Haliną Wachowicz pracował w maju zeszłego roku przy notowaniu, które po zwycięstwie piosenki Kazika zostało anulowane.

  oprac. Marta Korycka
 • Jest oficjalna data startu Radia 357, a z nią szeroko zakrojone plany

  Jest oficjalna data startu Radia 357, a z nią szeroko zakrojone plany

  Radio 357 wystartuje 5 stycznia - to data nieprzypadkowa, bo odznaczająca trzy miesiące od startu zbiórki na powstanie radia w serwisie Patronite. Radiowcy zapowiedzieli, jak będzie wyglądać pierwszy dzień nadawania oraz ujawnili, że prowadzą rozmowy o współpracy m.in. z Cyfrowym Polsatem i Canal+.

  oprac. Maja Piskadło
 • Marek Niedźwiecki znowu poprowadzi 'Top Wszech Czasów'. Już nie w Trójce

  Marek Niedźwiecki znowu poprowadzi "Top Wszech Czasów". Już nie w Trójce

  1 stycznia wybrzmi co najmniej jeden "Top Wszech Czasów", który powinien się spodobać wiernym fanom Trójki. W Radiu 357 poprowadzą go Piotr Stelmach, Marcin Łukawski oraz Marek Niedźwiecki. Ten ostatni jest pomysłodawcą "Topu", który umilał słuchaczom Programu Trzeciego Polskiego Radia pierwszy dzień nowego roku przez ponad ćwierć wieku.

  oprac. Maja Piskadło
 • Sukces charytatywnej aukcji Radia 357. Ponad 90 tys. słuchaczy i imponująca suma na komputery dla dzieci
Więcej o:

radio 357