Życzenia na Dzień Dziecka dla dorosłych i nie tylko. Krótkie życzenia idealne na Messengera i SMS

Dzień Dziecka 2023 świętują zarówno dzieciaki, jak i dorośli. Z okazji święta często wręczane są prezenty i składane życzenia. Nie wiesz, co przekazać pełnoletniemu potomkowi? Sprawdź te gotowe życzenia na Dzień Dziecka dla dorosłych. Znajdziesz tu zarówno krótkie i wzruszające, jak i wesołe propozycje.

Życzenia dla dorosłych dzieci na Dzień Dziecka nie muszą znacząco różnić się od tych, które rodzice składają i przesyłają małym pociechom. Tego dnia każdy jest przecież dzieckiem. Przesłać wiadomość czy przekazać życzenia na kartce mogą zresztą nie tylko rodzice, lecz także znajomi, przyjaciele czy dziadkowie. Oto kilka gotowych propozycji, którymi możesz się zainspirować 1 czerwca.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Obłędnie czekoladowe babeczki na Dzień Dziecka

Krótkie życzenia na Dzień Dziecka. Dla dorosłych i dla dzieci

Gotowe życzenia na Dzień Dziecka dla dorosłego dziecka nie muszą być długie. W kilku prostych słowach możesz doskonale przekazać uczucia i oddać to, czego jako rodzic chcesz życzyć swojemu dziecku. Oto kilka propozycji, którymi możesz się zainspirować.

Kiedy czegoś bardzo pragniesz, wówczas cały świat się stara, byś mogła spełnić swe marzenia. Nie bój się marzyć, mimo że życie nie zawsze bywa kolorowe!
***
Niech spełnią się twe pragnienia, niech trwa w tobie radość życia, niech wszystko, co najlepsze nigdy się nie zmienia, niech świat nie składa obietnic bez pokrycia.
***
Niech szczęście nigdy Cię nie opuszcza, zdrowie dopisuje, a marzenia się spełniają. Wszelkie życiowe przeszkody pokonuj lekkim krokiem. Twoi kochający rodzice.
***
Bądź dzieckiem jak najdłużej, jak dziecko baw się, śmiej i kochaj tak jak dziecko, i serce dziecka zawsze miej.

Życzenia na Dzień Dziecka dla dorosłej córki. Wzruszające i wesołe propozycje

Czego rodzice mogą życzyć córce, dziadkowie wnuczce, a znajomi przyjaciółce? Oto kilka propozycji, które spodobają się zarówno dojrzałej, jak i młodej kobiecie.

Żyj tak, aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy. Wypełnij każdą chwilę tak, abyś potem mogła wspominać ją z radością. Czerp energię z promieni słońca, spadających z nieba kropel deszczu i uśmiechów życzliwych ci osób. Szukaj w sobie siły, zapału, entuzjazmu i miłości do tego, co cię otacza. Żyj tak pięknie, jak tylko potrafisz!
***
Tyle spokoju, ile potrzebujesz, tyle szaleństwa, by życie nie wydawało się nudne, tyle szczęścia, abyś nie oszalała z nadmiaru i tyle smutku, aby równowaga zachowała się po wsze czasy, zaś miłości ponad wszystko.
***
W dniu Twego święta,
życzę Ci, byś zawsze była uśmiechnięta.
Byś znalazła wymarzonego chłopaka,
który posiada białego rumaka.
I żebyś jeszcze miała kumpli tylu,
że nie usadzisz ich przy jednym grillu.

Życzenia na Dzień Dziecka dla dorosłego syna. Gotowe wiadomości

Dzień Dziecka 2023 to okazja do złożenia życzeń dorosłemu synowi. Szukasz inspiracji? Poniżej kilka propozycji na krótkie, wzruszające albo wesołe życzenia na Dzień Dziecka dla dorosłych.

Drogie Dziecko, w dniu twojego święta pragnę przekazać ci ogromną dawkę miłości, wsparcia i otuchy. Niech twoje serce zawsze pełne jest radości i dobroci. Bądź wyjątkowy i nigdy nie zapomnij, że świat należy do ciebie. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka!
***
Życzę Ci, aby w dniu Twojego święta spełniły się wszystkie twoje marzenia. Niech radość z życia Cię nie opuszcza i wszystko, co najlepsze, nigdy się nie zmienia.
***
Te życzenia są dla ciebie,
byś czuł się jak w siódmym niebie.
Teraz mało ostrzeżonko:
nie zapomnij o mnie, słonko!
Najlepsze życzenia z okazji Dnia Dziecka!

Więcej o: