''Troje pod przykrywką'' - obsada, ile odcinków liczy serial i gdzie go oglądać?

Jaką ma obsadę i ile odcinków liczy serial ''Troje pod przykrywką''? Produkcja ma być jednym z mocnych punktów jesiennej ramówki stacji TV4. Świadczy o tym dzień i godzina emisji premierowych odcinków.

''Troje pod przykrywką'' - kiedy premiera serialu i gdzie oglądać?

Kiedy miała miejsce premiera i gdzie oglądać ''Troje pod przykrywką''? Pierwszy odcinek pojawił się na antenie TV4 3 września. Osoby, które przegapiły premierę, a chcą zapoznać się z produkcją, nie stoją jednak na straconej pozycji. Dotychczas wyemitowano zaledwie 8 odcinków trwających ok. 45 min - jeden tygodniowo. Premiery poszczególnych epizodów odbywają się w piątki o 21.00. Dowodzi to znaczenia, jakie władze stacji nadają serialowi w reżyserii Mateusza Kowalskiego. Czy słusznie? Najlepiej przekonać się poprzez obejrzenie któregoś z odcinków. Wyemitowane odcinki można obejrzeć na platformie Polsat Box Go.

'Paradise PD'''Paradise PD'' - sezon 4. Kiedy obejrzymy kolejne odcinki?

O czym jest serial ''Troje pod przykrywką''?

O czym jest fabuła serialu ''Troje pod przykrywką''? Serial opowiada historię dwóch byłych policjantów, którzy po usunięciu ze służby zostają pracownikami zakładu oczyszczania miasta. Traf chce, że zupełnym przypadkiem trafiają do Agencji Bezpieczeństwa i mogą powrócić do pracy w służbach mundurowych. Tym razem dzieje się to jednak w ramach służby tajnej, czyli pod tytułową ''przykrywką''.  Bracia Gawlikowie wiele zawdzięczać będą swojej oficer operacyjnej, czyli Karolinie Drzazdze. 

''Troje pod przykrywką'' dostarczy widzom wielu emocji, które związane będą z przygodami głównych bohaterów. Już w pierwszych epizodach ich misje polegały m.in. na odwiedzeniu zakonu w przebraniu biskupa, poszukiwaniu zaginionego uranu na Podlasiu lub ochronie rejsowego autobusu przed zamachem terrorystycznym. Oczywiście wszystkie zadania wykonywane są w brawurowy i zabawny sposób. Twórcom serialu ''Troje pod przykrywką'' z pewnością nie brakuje oryginalnych pomysłów. Czy zaciekawią one i rozśmieszą widzów? Kluczowe dla oceny będą wyniki oglądalności kolejnych odcinków. Najbliższy już w piątek o 21.00 na antenie TV4. 

Zobacz też: Polskie seriale: polscy twórcy nie mają się czego wstydzić

''Troje pod przykrywką'' - obsada serialu

Kto zagra w ''Troje pod przykrywką''? Obsada serialu to przynajmniej kilku aktorów dobrze znanych z produkcji, takich jak ''Wataha'', ''Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny'', ''Ślepnąc od świateł'' lub ''Ojciec Mateusz''. W gronie aktorów grających w serialu znajdą się więc:

  • Jędrzej Taranek - Marek Gawlik
  • Piotr Miazga - Staszek Gawlik
  • Dagmara Bąk - Karolina Drzazga
  • Mirosław Kropielnicki - Edward Gołąb
  • Przemysław Majewski - Karwas
  • Karol Basiak - Borówa 
  • Barbara Jonak - Aneta Kruk
  • Pola Szuster - Ania Drzazga
  • Dominik Rybiałek - Robert Labuda

Komedię akcji stworzyła ATM Grupa S.A. Reżyserem produkcji jest Jakub Miszczak. Za scenariusz odpowiadają Przemysław Hoffman i Dominik Kamiński.  

,,The Umbrella Academy' 3''Umbrella Academy'' - sezon 3. Kiedy premiera nowych odcinków?

''Troje pod przykrywką'' - ile odcinków serialu na nas czeka?

Jak długo będzie na antenie ''Troje pod przykrywką''? Ile odcinków serialu zostanie wyemitowanych? Sugeruje się, że na antenie TV4 pojawi się ok. 50 odcinków. Z pewnością o dalszych losach produkcji przesądzi to, jak bardzo spodoba się ona widzom. 

Zobacz też: ''Miraculum'' - sezon 5. Kiedy premiera nowych odcinków i gdzie obejrzeć serial?

Zobacz wideo Rozmowa z Piotrem Polakiem, aktorem serialu "Office pl" [Popkultura Extra]
Więcej o: