taco hemingway

 • Tomasz Kot w najnowszym klipie Darii Zawiałow. Wcielił się w Taco Hemingwaya!

  Tomasz Kot w najnowszym klipie Darii Zawiałow. Wcielił się w Taco Hemingwaya!

  Premiera czwartego albumu Darii Zawiałow pt. "Dziewczyna Pop" zbliża się wielkimi krokami. Artystka właśnie wypuściła ostatni singiel zwiastujący nowe wydawnictwo, w którym na feacie występuje Taco Hemingway. Do utworu "Supro" powstał także niebanalny teledysk, w którym w rolę rapera wcielił się sam Tomasz Kot! Jak znany aktor wypadł w tej roli?

  Bartłomiej Marcinkowski
 • Próbowałam kupić bilet na Taco Hemingwaya. Tak to w praktyce wyglądało

  Próbowałam kupić bilet na Taco Hemingwaya. Tak to w praktyce wyglądało

  Czekałam prawie dwie godziny tylko po to, żeby dalej nic nie kupić. Tak jak podczas przedsprzedaży dzień wcześniej, liczba ludzi zainteresowanych biletami na koncerty Taco Hemingwaya była tak duża, że utworzyła się wirtualna kolejka. I to jeszcze przed startem oficjalnej sprzedaży.

  Justyna Bryczkowska
 • Taco Hemingway znowu zawiesił serwery. 'W tym kraju całe życie trzeba stać w kolejce'

  Taco Hemingway znowu zawiesił serwery. "W tym kraju całe życie trzeba stać w kolejce"

  Przedsprzedaż biletów na nową trasę koncertową Taco Hemingwaya rozpoczęła się 20 września w samo południe i zgodnie z przewidywaniami nie musiało upłynąć dużo czasu, zanim wszystkie wejściówki się wyprzedały. Tak jak zima zaskakuje co roku drogowców, tak liczba osób chętnych do zakupu biletów na nieliczne występy Taco przerosła możliwości serwerów. Fani wytykają długi czas oczekiwania i błędy technologiczne na stronie. Strach się bać, jak będzie wyglądać regularna sprzedaż.

  Justyna Bryczkowska
 • Koncert Taco Hemingway 2024. Muzyk wystąpi aż w 6 miastach. Wiadomo, kiedy rusza sprzedaż biletów
 • Spytaliśmy, jaki konkretny album wziąłbyś ze sobą na bezludną wyspę [SONDA]

  Spytaliśmy, jaki konkretny album wziąłbyś ze sobą na bezludną wyspę [SONDA]

  Większość z nas ma taką płytę, którą mógłby słuchać na okrągło. Czyli taką, którą wzięlibyśmy ze sobą na bezludną wyspę, gdy moglibyśmy wziąć ze sobą tylko jeden krążek. Postanowiłem dowiedzieć się, jakie typy mają mieszkańcy Warszawy w różnym wieku. Niektórzy mieli problem ze wskazaniem konkretnego tytułu, ale i tak podzielili się sporą dawką muzycznych inspiracji.

  Bartłomiej Marcinkowski
 • Spytaliśmy, który koncert wspominacie najlepiej. 'To była wspólnota doświadczenia' [SONDA]
 • Taco Hemingway rzadko wypuszcza teledyski. Najnowszy wyreżyserowała Iga Lis

  Taco Hemingway rzadko wypuszcza teledyski. Najnowszy wyreżyserowała Iga Lis

  Taco Hemingway z przytupem powrócił do wydawania solowej muzyki. Do jednego z dwóch singli, które zwiastują nadchodzący album "1-800-OŚWIECENIE", został nawet nagrany teledysk. I to nie byle jaki, bo pod okiem jego partnerki Igi Lis, która jest reżyserką klipu do utworu "Gelato". Okazało się, że teledysk powstał przy okazji pracy nad jej pierwszym dokumentem, a nagrywany był nad polskim morzem.

  Bartłomiej Marcinkowski
 • Taco Hemingway kazał czekać trzy lata. O północy zawiesił serwery. 'Wrócił i uratował lato'

  Taco Hemingway kazał czekać trzy lata. O północy zawiesił serwery. "Wrócił i uratował lato"

  Kiedy 18-letnie rodzeństwo przychodzi o północy powiedzieć ci, że Taco Hemingway 'dropnął' dwa numery, wiedz, że coś się dzieje. I nawet jestem zdumiona, bo myślałam, że Filipa słuchają już tylko starzy ludzie w naszym wieku (albowiem jesteśmy rówieśnikami). Ba, koleżanka nawet mnie zapytała, czy Taco się nie skończył. Jak pokazuje zapchana strona i pierwsze reakcje na Tik Toku i nie tylko - Fifi ciągle jest na fali, chociaż z lipcowymi numerami poczekał do sierpnia.

  Justyna Bryczkowska
 • Ruch na stronie Taco jest tak wielki, że trzeba stać w kolejce

  Ruch na stronie Taco jest tak wielki, że trzeba stać w kolejce

  Najnowsza płyta Taco Hemingwaya ukaże się w ostatni dzień kalendardzowego lata. Jednakże ruszył już preorder albumu "1-800-Oświecenie", a zainteresowanie nim jest o wiele większe niż myślano. Czy płyta pobije rekord sprzedaży tuż przed wydaniem?

  Bartłomiej Marcinkowski
 • Taco Hemingway wypuścił dwa pierwsze numery z nowej płyty. Rapuje w nich o Macie

  Taco Hemingway wypuścił dwa pierwsze numery z nowej płyty. Rapuje w nich o Macie

  Po ponad trzech latach Taco Hemingawy powraca z solowym wydawnictwem. Jego najnowszy album "1-800-Oświecenie" ukaże się już we wrześniu, a w serwisach streamingowych są już dostępne dwa utwory zapowiadające nadchodzący krążek. To duża zmiana w decyzjach artysty, ponieważ do tej pory wszystkie swoje albumy wydawał w wakacje.

  Bartłomiej Marcinkowski
 • Taco Hemingway wypuścił kolejną płytę. Jaka jest jego 'Europa'?

  Taco Hemingway wypuścił kolejną płytę. Jaka jest jego "Europa"?

  Tydzień po niespodziewanej premierze "Jarmarku" Taco Hemingway pod osłoną nocy wypuścił drugą z zapowiadanych płyt zatytułowaną "Europa". Jest na niej 13 utworów, w których gościnnie pojawiają się m.in. Bedoes, Lanek i Szpaku. Tym razem raper zaprasza słuchaczy w podróż po Europie i po meandrach jego zmęczonego, ale ciągle walczącego z otaczającą rzeczywistością umysłu. Jak wyszło?

  mpi
 • Taco Hemingway znowu zaskoczył - wypuścił 'Jarmark' wcześniej. Nowy album jest już za darmo w sieci
 • Rapowe wakacje dobiegły końca. Spotify prezentuje hity lata 2020

  Rapowe wakacje dobiegły końca. Spotify prezentuje hity lata 2020

  Kończące się lato było niewątpliwie inne niż wszystkie poprzednie. Jednak to, co się nie zmienia, to fakt, że Polacy nadal najchętniej słuchają rodzimych raperów. Sprawdźcie, które utwory królowały w słuchawkach i głośnikach w trakcie tegorocznych wakacji.

  inf. prasowa oprac. mpi
Więcej o:

taco hemingway