daria zawiałow

 • Fryderyki 2022. Wiemy, kto ma szanse na nagrody. Daria Zawiałow bije rekord

  Fryderyki 2022. Wiemy, kto ma szanse na nagrody. Daria Zawiałow bije rekord

  W czwartek Akademia Fonograficzna ogłosiła nominacje do nagrody Fryderyk 2022 w siedemnastu kategoriach muzyki rozrywkowej i trzech kategoriach jazzowych. Rekordzistką jest Daria Zawiałow, która zdobyła trzy nominacje indywidualne oraz kilka współdzielonych z innymi muzykami - w sumie wokalistka i kompozytorka ma aż dziesięć szan na statuetkę.

  Maja Piskadło, Informacja prasowa
 • Daria Zawiałow spełnia marzenie. Użyczyła głosu głównej postaci w anime 'Belle'

  Daria Zawiałow spełnia marzenie. Użyczyła głosu głównej postaci w anime "Belle"

  1 kwietnia do kin trafi anime "Belle", w którym usłyszymy ciekawy dubbingowy debiut. Daria Zawiałow ogłosiła, że to właśnie ona użyczyła głosu głównym postaciom i zaśpiewała kilka piosenek. - To niewiarygodne, że akurat po premierze mojej płyty "Wojny i noce", która była koncept albumem wizualnie żyjącym w świecie anime, dostałam możliwość dubbingowania właśnie w tym gatunku filmu - mówi wokalistka.

  Maja Piskadło
 • Natalia Szroeder: Od 'Parasoli' nie miałam porządnego radiowego hitu, ale przestało mnie to obchodzić

  Natalia Szroeder: Od "Parasoli" nie miałam porządnego radiowego hitu, ale przestało mnie to obchodzić

  Natalia Szroeder mówi, że najnowszą płytą "Pogłos" debiutuje po raz drugi. - Jeżeli nie ma cię w radiu, nie słychać cię w urzędach, nie dostajesz zaproszeń na dni miast i koło się zamyka. Od "Parasoli" rzeczywiście nie miałam porządnego radiowego hitu, ale przestało mnie to obchodzić. Czy mam do końca życia robić muzykę według jakiegoś wzoru? - mówi wokalistka w rozmowie z Gazeta.pl. I od razu sama odpowiada, że wcale nie trzeba robić tylko "radiowej 'papci'", żeby coś osiągnąć.

  Maja Piskadło
 • Znamy zwycięzców MTV EMA 2021. Wśród laureatów Daria Zawiałow

  Znamy zwycięzców MTV EMA 2021. Wśród laureatów Daria Zawiałow

  MTV Europe Music Awards 2021 już za nami. Na uroczystej gali w Budapeszcie wyłoniono zwycięzców w kilkunastu kategoriach. W rolę gospodyni wcieliła się Saweetie, jedna z największych gwiazd amerykańskiego pop-rapu. W tym roku najwięcej nagród - cztery - zgarnął zespół BTS. Wśród nominowanych nie zabrakło również polskich wykonawców - nagroda w kategorii Best Polish Act trafiła do Darii Zawiałow

  inf. prasowa, opracowała Maja Piskadło
 • Patrick The Pan, Daria Zawiałow i teledysk nakręcony w jednym ujęciu. Zobacz 'Remanenty serca'

  Patrick The Pan, Daria Zawiałow i teledysk nakręcony w jednym ujęciu. Zobacz "Remanenty serca"

  "Remanenty serca" to piosenka o tych pamiątkach znad morza, o które błagaliśmy rodziców w dzieciństwie, a o których losie dziś niewiele wiemy. O tych, o których mówiliśmy, że zostaną z nami na zawsze, a teraz rozmywają nam się wśród wspomnień. To również opowieść o tej kurtce, którą tak kochaliśmy przed laty, a teraz leży na dnie szafy. Patrick The Pan przedstawia czwarty singiel z albumu "Miło wszystko", który właśnie doczekał się edycji winylowej. Tym razem do współpracy zaprosił artystkę, która szturmem podbiła polski rynek muzyczny i nie zwalnia tempa - Darię Zawiałow.

  inf. prasowa, opracowała Marta Korycka
 • Daria Zawiałow śpiewa, Joanna Kulig gra - jest teledysk do piosenki 'Serca gwiazd'
 • 'Serca gwiazd'. Daria Zawiałow i A_GIM w coverze promującym serial 'Pajęczyna'

  "Serca gwiazd". Daria Zawiałow i A_GIM w coverze promującym serial "Pajęczyna"

  Po trasie Męskie Granie Orkiestra 2021 oraz premierze albumu "Wojny i Noce" Daria Zawiałow została zaproszona do nowego projektu, który odsłania jej kolejne wcielenie. Tym razem wraz z cenionym producentem A_GIM-em wzięła na warsztat utwór Haliny Frąckowiak - "Serca gwiazd". Wszystko za sprawą produkcji Player Original - serialu "Pajęczyna" z Joanną Kulig w roli głównej.

  inf. prasowa, opracowała Maja Piskadło
 • Dwudniowy finał trasy Męskie Granie 2021 już za nami. Ponad milion odtworzeń transmisji z koncertu

  Dwudniowy finał trasy Męskie Granie 2021 już za nami. Ponad milion odtworzeń transmisji z koncertu

  Dwa dni koncertów, dwie orkiestry, kilkudziesięciu polskich muzyków i ponad milion odtworzeń streamingu w internecie - za nami finał dwunastej edycji Męskiego Grania sponsorowanego przez markę Żywiec. Cała trasa pełna była wielkich emocji - zarówno artyści, jak i zebrani pod sceną fani nie kryli radości z możliwości ponownego spotkania się na koncertach po roku pandemii. W żywieckim Amfiteatrze pod Grojcem wystąpili m.in. Męskie Granie Orkiestra 2020, Męskie Granie Orkiestra 2021 oraz Dawid Podsiadło, Kwiat Jabłoni, ZALEWSKI i RALPH KAMINSKI.

  inf. prasowa, opracowała Maja Piskadło
 • Męskie Granie 2021. Takiej wersji 'Małgośki' jeszcze nie słyszeliście!
 • 'I Ciebie też, bardzo' zawróciła ludziom w głowach. 'Takiej właśnie piosenki nam było trzeba'

  "I Ciebie też, bardzo" zawróciła ludziom w głowach. "Takiej właśnie piosenki nam było trzeba"

  "Jak słucham tej piosenki, to chce mi się płakać i śmiać jednocześnie", "Jakie to jest przefajne. Narkotyk podawany przez uszy i oczy", "Nie przypominam sobie, żeby w moim życiu muzyka wywołała kiedykolwiek takie uczucia, jak ten kawałek" - piszą słuchacze, a liczby nie kłamią. Utwór w miesiąc nabił ponad 23 mln odtworzeń na samym YouTubie i naprawdę trudno się od niego uwolnić.

  oprac. Justyna Bryczkowska
Więcej o:

daria zawiałow