daria zawiałow

 • Męskie Granie 2022 ogłosiło line-up. Wiemy, kto zagra na 16 koncertach

  Męskie Granie 2022 ogłosiło line-up. Wiemy, kto zagra na 16 koncertach

  Męskie Granie 2022 zdradziło, kto zagra podczas 13. i zarazem największej dotychczasowej edycji festiwalu. Na dwóch scenach podczas 16 koncertów w ośmiu miastach całej Polski zagra blisko 80 artystów, w tym m.in. BEDOES, Dawid Podsiadło, Daria Zawiałow, MARIA PESZEK, ORGANEK, sanah, SOBEL oraz Męskie Granie Orkiestra 2022, której skład ujawniony zostanie 31 maja.

  inf. prasowa, opracowała Justyna Bryczkowska
 • Fryderyki 2022. Daria Zawiałow wielką wygraną gali, jedną z nagród dostała od najlepszej przyjaciółki
 • Bardzo rzadki przypadek, gdy krytycy i widzowie są zgodni: prawie 100 proc. pozytywnych recenzji!
 • 'Belle'. Daria Zawiałow śpiewa w anime 'najtrudniejsze piosenki w karierze'

  "Belle". Daria Zawiałow śpiewa w anime "najtrudniejsze piosenki w karierze"

  1 kwietnia do polskich kin trafiło anime "Belle" w reżyserii nominowanego do Oscara Mamoru Hosody. To historia nastoletniej Suzu, która na co dzień jest nieśmiałą uczennicą liceum. W wirtualnym świecie U zmienia się jednak w wielką gwiazdę. Jednej i drugiej postaci w polskiej wersji językowej głosu użyczyła Daria Zawiałow, której możemy teraz posłuchać w dwóch piosenkach z filmu.

  inf. prasowa, opracowała Maja Piskadło
 • Daria Zawiałow i jubileuszowy winyl 'A Kysz!'. Od premiery minęło pięć lat

  Daria Zawiałow i jubileuszowy winyl "A Kysz!". Od premiery minęło pięć lat

  Minęło pięć lat od premiery jednego z najciekawszych albumów z rodzimej sceny muzyki alternatywnej. 3 marca 2017 roku ukazał się fonograficzny debiut Darii Zawiałow. Album "A Kysz!" został gorąco przyjęty zarówno przez fanów, jak i dziennikarzy muzycznych, którzy bacznie obserwowali poczynania młodej wokalistki. Singlami, które zdobyły serca słuchaczy były "Malinowy Chruśniak" i "Kundel Bury".

  Maja Piskadło, Informacja prasowa
 • Fryderyki 2022. Wiemy, kto ma szanse na nagrody. Daria Zawiałow bije rekord

  Fryderyki 2022. Wiemy, kto ma szanse na nagrody. Daria Zawiałow bije rekord

  W czwartek Akademia Fonograficzna ogłosiła nominacje do nagrody Fryderyk 2022 w siedemnastu kategoriach muzyki rozrywkowej i trzech kategoriach jazzowych. Rekordzistką jest Daria Zawiałow, która zdobyła trzy nominacje indywidualne oraz kilka współdzielonych z innymi muzykami - w sumie wokalistka i kompozytorka ma aż dziesięć szan na statuetkę.

  Maja Piskadło, Informacja prasowa
 • Daria Zawiałow spełnia marzenie. Użyczyła głosu głównej postaci w anime 'Belle'

  Daria Zawiałow spełnia marzenie. Użyczyła głosu głównej postaci w anime "Belle"

  1 kwietnia do kin trafi anime "Belle", w którym usłyszymy ciekawy dubbingowy debiut. Daria Zawiałow ogłosiła, że to właśnie ona użyczyła głosu głównym postaciom i zaśpiewała kilka piosenek. - To niewiarygodne, że akurat po premierze mojej płyty "Wojny i noce", która była koncept albumem wizualnie żyjącym w świecie anime, dostałam możliwość dubbingowania właśnie w tym gatunku filmu - mówi wokalistka.

  Maja Piskadło
 • Natalia Szroeder: Od 'Parasoli' nie miałam porządnego radiowego hitu, ale przestało mnie to obchodzić

  Natalia Szroeder: Od "Parasoli" nie miałam porządnego radiowego hitu, ale przestało mnie to obchodzić

  Natalia Szroeder mówi, że najnowszą płytą "Pogłos" debiutuje po raz drugi. - Jeżeli nie ma cię w radiu, nie słychać cię w urzędach, nie dostajesz zaproszeń na dni miast i koło się zamyka. Od "Parasoli" rzeczywiście nie miałam porządnego radiowego hitu, ale przestało mnie to obchodzić. Czy mam do końca życia robić muzykę według jakiegoś wzoru? - mówi wokalistka w rozmowie z Gazeta.pl. I od razu sama odpowiada, że wcale nie trzeba robić tylko "radiowej 'papci'", żeby coś osiągnąć.

  Maja Piskadło
 • Znamy zwycięzców MTV EMA 2021. Wśród laureatów Daria Zawiałow

  Znamy zwycięzców MTV EMA 2021. Wśród laureatów Daria Zawiałow

  MTV Europe Music Awards 2021 już za nami. Na uroczystej gali w Budapeszcie wyłoniono zwycięzców w kilkunastu kategoriach. W rolę gospodyni wcieliła się Saweetie, jedna z największych gwiazd amerykańskiego pop-rapu. W tym roku najwięcej nagród - cztery - zgarnął zespół BTS. Wśród nominowanych nie zabrakło również polskich wykonawców - nagroda w kategorii Best Polish Act trafiła do Darii Zawiałow

  inf. prasowa, opracowała Maja Piskadło
 • Patrick The Pan, Daria Zawiałow i teledysk nakręcony w jednym ujęciu. Zobacz 'Remanenty serca'

  Patrick The Pan, Daria Zawiałow i teledysk nakręcony w jednym ujęciu. Zobacz "Remanenty serca"

  "Remanenty serca" to piosenka o tych pamiątkach znad morza, o które błagaliśmy rodziców w dzieciństwie, a o których losie dziś niewiele wiemy. O tych, o których mówiliśmy, że zostaną z nami na zawsze, a teraz rozmywają nam się wśród wspomnień. To również opowieść o tej kurtce, którą tak kochaliśmy przed laty, a teraz leży na dnie szafy. Patrick The Pan przedstawia czwarty singiel z albumu "Miło wszystko", który właśnie doczekał się edycji winylowej. Tym razem do współpracy zaprosił artystkę, która szturmem podbiła polski rynek muzyczny i nie zwalnia tempa - Darię Zawiałow.

  inf. prasowa, opracowała Marta Korycka
 • Męskie Granie 2021 - jest nowy singiel! W składzie Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło oraz Vito Bambino

  Męskie Granie 2021 - jest nowy singiel! W składzie Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło oraz Vito Bambino

  Za nami premiera tegorocznego hymnu trasy Męskie Granie sponsorowanej przez markę Żywiec. 30 czerwca, chwilę po 12.00, fani projektu usłyszeli singiel "I Ciebie też, bardzo" w wykonaniu Męskie Granie Orkiestra 2021. W tym roku zespół tworzą Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło oraz Vito Bambino. Do utworu nakręcony został pierwszy na świecie teledysk w pełni zrealizowany z pokładu drona FPV (First Person View) oraz kamery RED Komodo.

  inf. prasowa, opracowała Marta Korycka
 • 'Jest to czadowa wersja' - mówił o tym coverze w zeszłym roku Igo. Teraz Męskie Granie wraca na trasę

  "Jest to czadowa wersja" - mówił o tym coverze w zeszłym roku Igo. Teraz Męskie Granie wraca na trasę

  Kto bardziej tęsknił za koncertami - artyści czy fani? Odpowiedź na to pytanie może być trudna, ale jedno jest bezsprzeczne: po miesiącach przerwy i jedni, i drudzy są przeszczęśliwi, że mogą spotkać się na żywo. Męskie Granie rusza w trasę w nowej formule - w tym roku nie jeden, a aż dwa składy Męskie Granie Orkiestra będą rozgrzewać publiczność.

  Marta Korycka
 • Męskie Granie Orkiestra 2020 to 'po prostu bomby'. Postawili poprzeczkę naprawdę wysoko i wracają!

  Męskie Granie Orkiestra 2020 to "po prostu bomby". Postawili poprzeczkę naprawdę wysoko i wracają!

  Po finale 11. edycji Męskiego Grania nie ma wątpliwości, że Daria Zawiałow, Igor Walaszek i Błażej Król zapisali się złotymi zgłoskami w historii tego wydarzenia i w sercach publiczności. Członkowie "odświeżonej" MGO pokazali, że stać ich na wiele - nie tylko muzycznie. Na szczęście w tym roku powracają - po raz pierwszy w historii na trasie pojawią się bowiem aż dwie orkiestry.

  Maja Piskadło
Więcej o:

daria zawiałow