daria zawiałow

 • Natalia Szroeder: Od 'Parasoli' nie miałam porządnego radiowego hitu, ale przestało mnie to obchodzić

  Natalia Szroeder: Od "Parasoli" nie miałam porządnego radiowego hitu, ale przestało mnie to obchodzić

  Natalia Szroeder mówi, że najnowszą płytą "Pogłos" debiutuje po raz drugi. - Jeżeli nie ma cię w radiu, nie słychać cię w urzędach, nie dostajesz zaproszeń na dni miast i koło się zamyka. Od "Parasoli" rzeczywiście nie miałam porządnego radiowego hitu, ale przestało mnie to obchodzić. Czy mam do końca życia robić muzykę według jakiegoś wzoru? - mówi wokalistka w rozmowie z Gazeta.pl. I od razu sama odpowiada, że wcale nie trzeba robić tylko "radiowej 'papci'", żeby coś osiągnąć.

  Maja Piskadło
 • Znamy zwycięzców MTV EMA 2021. Wśród laureatów Daria Zawiałow

  Znamy zwycięzców MTV EMA 2021. Wśród laureatów Daria Zawiałow

  MTV Europe Music Awards 2021 już za nami. Na uroczystej gali w Budapeszcie wyłoniono zwycięzców w kilkunastu kategoriach. W rolę gospodyni wcieliła się Saweetie, jedna z największych gwiazd amerykańskiego pop-rapu. W tym roku najwięcej nagród - cztery - zgarnął zespół BTS. Wśród nominowanych nie zabrakło również polskich wykonawców - nagroda w kategorii Best Polish Act trafiła do Darii Zawiałow

  inf. prasowa, opracowała Maja Piskadło
 • Patrick The Pan, Daria Zawiałow i teledysk nakręcony w jednym ujęciu. Zobacz 'Remanenty serca'

  Patrick The Pan, Daria Zawiałow i teledysk nakręcony w jednym ujęciu. Zobacz "Remanenty serca"

  "Remanenty serca" to piosenka o tych pamiątkach znad morza, o które błagaliśmy rodziców w dzieciństwie, a o których losie dziś niewiele wiemy. O tych, o których mówiliśmy, że zostaną z nami na zawsze, a teraz rozmywają nam się wśród wspomnień. To również opowieść o tej kurtce, którą tak kochaliśmy przed laty, a teraz leży na dnie szafy. Patrick The Pan przedstawia czwarty singiel z albumu "Miło wszystko", który właśnie doczekał się edycji winylowej. Tym razem do współpracy zaprosił artystkę, która szturmem podbiła polski rynek muzyczny i nie zwalnia tempa - Darię Zawiałow.

  inf. prasowa, opracowała Marta Korycka
Więcej o:

daria zawiałow