Do programu "Pytanie na śniadanie" wraca dawna prowadząca. "Wspaniała wiadomość"

"Pytanie na śniadanie" czekają kolejne zmiany. Tym razem w programie pojawi się nowa, lecz widzom dobrze znana, prowadząca, która przez wiele lat była twarzą Telewizji Polskiej. Jesteście ciekawi, która dziennikarka już 5 kwietnia 2023 roku powróci na antenę?

Wśród programów śniadaniowych "Pytanie na śniadanie" zdecydowanie wiedzie prym. Poranne show jest emitowane nieprzerwanie od września 2002 roku i cieszy się dużą popularnością wśród widzów. Przez ponad dwie dekady na antenie występowało wielu znanych prezenterów, jednak od pewnego czasu ich skład jest niezmienny. Teraz okazuje się, że Telewizja Polska postanowiła przywrócić do śniadaniówki dobrze znaną widzom prezenterkę.

Zobacz wideo

Anna Popek wraca do "Pytania na śniadanie". Fani zachwyceni

Wielu fanów śniadaniówki nie kryło zaskoczenia, gdy na oficjalnym profilu programu na Instagramie pojawiła się informacja o powrocie na antenę Anny Popek. Dziennikarka występowała w roli prowadzącej "Pytanie na śniadanie" przez blisko 14 lat. Później zdecydowała się zakończyć współpracę, by zająć się takimi formatami jak "Świat się kręci", "Dzień dobry, Polsko" czy "Wstaje dzień".

Anna Popek wraca do "Pytania na Śniadanie". Ania przywita się z wami już jutro o 7:30! Bądźcie z nami

— zapowiedziano we wpisie powrót wieloletniej prowadzącej. Widzowie byli jednak podzieleni. Wielu internautów entuzjastycznie zareagowało na powrót prezenterki do porannego show, czemu dali wyraz w komentarzach opublikowanych pod wpisem. 

 
Wspaniała wiadomość
Pamiętam jak pani Ania prowadziła wcześniej PNŚ, super, cieszę się. Profesjonalna osoba
Ale świetna informacja. Zawsze lubiłam panią Anie, gdy prowadziła program

— pisali. Pojawiły się również mniej przychylne komentarze. Zdaniem internautów obecny skład prezenterów nie wymaga zmian, a przywrócenie niegdysiejszej prowadzącej może zupełnie odmienić atmosferę programu.

Szkoda, ze program wypracował sobie miano nowego, ciekawego znowu stawia na takie osoby jak pani Anna. Do tej pory było świeżo, nowocześnie i bez nadęcia.

Z kim Anna Popek poprowadzi "Pytanie na śniadanie"? Niegdyś dziennikarce partnerował Michał Olszański

Anna Popek była jedną z twarzy "dobrej zmiany" w Telewizji Polskiej. Choć w 2016 roku odeszła z "Pytania na śniadanie", wciąż pracowała w TVP i chętnie pozowała u boku ówczesnego prezesa Telewizji Polskiej, Jacka Kurskiego. To wywoływało spore kontrowersje.

Pod wpisem zaciekawieni widzowie dopytywali o to, z kim prezenterka stworzy duet na ekranie. Zanim Anna Popek zdecydowała się odejść z "Pytania na śniadanie" występowała wraz z Michałem Olszańskim. Nie wiadomo jednak, kto teraz będzie partnerować dziennikarce. Według informacji przekazanych przez jednego z pracowników TVP portalowi Plotek.pl, na ten moment prezenterka nie będzie miała stałego współprowadzącego. Nie jest również jasne czy Popek zastąpi jedną z dotychczasowych prowadzących, czy będzie niezależną od stałej obsady prezenterką. Jesteście ciekawi dalszych zmian w śniadaniówce?

Więcej o: