lily collins

 • 'Emily w Paryżu 3'. Widzowie wypatrzyli gigantyczną wpadkę. Pytają: czy to lustro?

  "Emily w Paryżu 3". Widzowie wypatrzyli gigantyczną wpadkę. Pytają: czy to lustro?

  Jedna ze scen z trzeciego sezonu "Emily w Paryżu" wprowadziła widzów w sporą konsternację. Kiedy główna bohaterka wychodzi na balkon w mieszkaniu swojej szefowej, widać, jak w kilka sekund jedna z najsłynniejszych budowli świata w niewytłumaczalny sposób zmienia lokalizację. "Dobrze, że nie tylko ja to zauważyłam", "Puszczałam to kilka razy, żeby zrozumieć", "To nie okno" - komentują zaintrygowani fani.

  Justyna Bryczkowska
 • Autorka kostiumów 'Emily w Paryżu': Młode dziewczyny oszczędzają pieniądze, by kupić taką torebkę, jaką ma Emily

  Autorka kostiumów "Emily w Paryżu": Młode dziewczyny oszczędzają pieniądze, by kupić taką torebkę, jaką ma Emily

  - Przedstawiciele marek, z którymi współpracowaliśmy, mówią nam, że bardzo młode dziewczyny przychodzą do sklepów i mówią, że oszczędzały pieniądze, żeby kupić sobie torebkę, jaką nosi Emily. Zawsze staram się pokazać w serialu torebki zarówno drogich, jak i bardziej przystępnych marek. Chcę, żeby wszystkie młode kobiety, które identyfikują się z Emily i kochają ten serial, mogły sobie pozwolić na odrobinę przyjemności i luksusu. To taka moja prywatna zasada - opowiada Marylin Fitoussi, która odpowiedzialna jest za najbardziej charakterystyczny element serialu "Emily w Paryżu", czyli estetycznie wybujałe kostiumy.

  Justyna Bryczkowska
 • Twórca 'Emily w Paryżu': Moda w tym sezonie na pewno jest przerysowana, ale w cudowny sposób [WYWIAD]

  Twórca "Emily w Paryżu": Moda w tym sezonie na pewno jest przerysowana, ale w cudowny sposób [WYWIAD]

  - Projekty Marylin Fitoussi zawsze mnie zachwycają. Trudno mi wybrać jeden ulubiony. Najbardziej imponuje mi to, że razem ze swoim zespołem jest w stanie tak szybko stworzyć kostiumy do wszystkich odcinków i dla wszystkich bohaterów. Garderoba Emily, Sylvie, Mindy po prostu rzuca na kolana. Jakiś czas temu zdecydowaliśmy, że nie będziemy trzymać się rzeczywistości, jeśli chodzi o to, co noszą Mindy i Emily. Moda w tym sezonie na pewno jest przerysowana, ale w cudowny sposób - opowiada twórca serialu "Emily w Paryżu" Darren Star. Bo nie ma co ukrywać, kostiumy postaci są ewidentnie jedną z najbardziej wyróżniających produkcję elementów. Można nawet rzec, że chwilami są tak absurdalne, że aż w tym pociągające.

  Justyna Bryczkowska
 • Czy będzie czwarty sezon 'Emily w Paryżu'? Widzowie już się niepokoją, co dalej

  Czy będzie czwarty sezon "Emily w Paryżu"? Widzowie już się niepokoją, co dalej

  Ledwie Netflix pokazał trzeci sezon "Emily w Paryżu" z Lily Collins w roli głównej, widzowie już się zastanawiają czy i kiedy zobaczą czwarty. Zgodnie z zapowiedzią aktorki, trzecia seria skończyła się gigantycznym cliffhangerem i trudno sobie wyobrazić, że twórcy nie opowiedzą, co stało się później.

  Justyna Bryczkowska
 • Trzeci sezon 'Emily w Paryżu'. Lily Collins: Będziecie żałować, że nie ma jeszcze czwartej serii
 • 'Emily w Paryżu'. Sezon 3. startuje w grudniu, są pierwsze szczegóły
 • Lily Collins zagra u Leny Dunham. Wcieli się w... Polly Pocket! 'Nie mogę się doczekać!'
 • 'Emily w Paryżu'. Francuscy recenzenci nie oszczędzają nowego serialu Netfliksa. 'Co za wstyd'

  "Emily w Paryżu". Francuscy recenzenci nie oszczędzają nowego serialu Netfliksa. "Co za wstyd"

  2 października na Netfliksie pojawił się serial "Emily w Paryżu" - lekka i niezobowiązująca historia o młodej Amerykance, która dostaje wymarzoną pracę w stolicy Francji. Dziewczyna rozpoczyna nowe życie, które jest wypełnione pięknymi widokami, karuzelą romansów oraz pojawiającymi się co rusz stereotypami o Francuzach. Właśnie z powodu stereotypów wielu francuskich krytyków nie zostawiło na produkcji Darrena Stara suchej nitki.

  oprac. Maja Piskadło
 • Lily Collins, J.R.R. Tolkien i Ted Bundy - aktorkę będzie można oglądać w maju w aż dwóch kinowych premierach
Więcej o:

lily collins