patrick swayze

 • Patrick Swayze całe życie z czymś walczył. Gdy zmarł, zaczęła się brudna walka o jego majątek

  Patrick Swayze całe życie z czymś walczył. Gdy zmarł, zaczęła się brudna walka o jego majątek

  Patrick Swayze to postać, w której zakochani byli fani na całym świecie. Choć mógł liczyć na uwielbienie wielu osób, jego życie prywatne nie było usłane różami. Nigdy nie udało mu się spełnić marzenia o rodzicielstwie, miał problemy z alkoholizmem. Kiedy już udało mu się wyjść na prostą, usłyszał tragiczną diagnozę - rak. Śmierć nie zakończyła jednak tej historii. Nowy rozdział, pełen skandali, zaczęli pisać jego bliscy.

  joszwa
 • Jak wyglądała praca na planie 'Dirty Dancing'? Zakulisowe nagranie

  Jak wyglądała praca na planie "Dirty Dancing"? Zakulisowe nagranie

  "Dirty Dancing" to do dziś jeden z najbardziej kultowych filmów romantycznych świata i klasyka ogólnoświatowego kina. Niedawno okazało się, że grająca filmową Babe Jennifer Gray wróci w kontynuacji tej historii w tej samej roli. Film ma być nostalgiczny, dlatego warto zobaczyć, jak wyglądały prace na planie hitu z 1987 roku.

  jab
 • Na pewno pamiętacie ten plakat 'Dirty Dancing'. Teraz szykują wersję TV i jest nowy, ale...
 • Kobietę oczaruje, mężczyznę obije. Patrick Swayze - twardziel i romantyk w jednym

  Kobietę oczaruje, mężczyznę obije. Patrick Swayze - twardziel i romantyk w jednym

  Zawrotny sukces "Dirty Dancing" sprawił, że pod koniec lat 80. o tym, by zatańczyć z Patrickiem Swayzem marzyła niemal każda kobieta. Po "Wykidajle" z kolei pewnie żaden mężczyzna nie chciał spotkać go w ciemnym zaułku. Bo nieodżałowany amerykański aktor, który w 2009 roku zmarł po długiej chorobie, potrafił robić użytek nie tylko ze swoich bioder, ale i pięści.

  Kuba Armata, Stopklatka TV
Więcej o:

patrick swayze